Yüze Buz Lazer Yaptıranlar Memnun mu Yorumları Iyi mi

0

Hepimizin ortak problemlerinden biri istenmeyen tüylerdir. Tüylere çözüm olarak kullanılan çeşitli yöntemler mevcuttur. Jilet ve ağda şeklinde çözümler hem acı vericidir hem de tesirleri fazla sürmez. Lazer epilasyon da bu problemden kurtulmak için yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu epilasyonun birçok türü vardır. En çağıl teknolojiyle uygulanan, en acele netice veren lazer epilasyon buz lazerdir. Üstelik neredeyse asla acıya sebep olmaz. Vücudun tüm bölgelerinde tercih edilebilir. Cilde de güvenle yapılabilir.

Buz Lazer Kullananların Yorumları

 1. Tüm vücut için buz lazer yaptırıyorum. Beşinci seansımı tamamladım. Hakikaten tesirini görmeye başladım. Bilhassa bacaklarımdaki tüyler neredeyse tamamen yok oldu. Şu demek oluyor ki tek-tük çıksa bile mühim değil, aslına bakarsan belli belirsiz. Kollarımdaki kıllar da azalıyor şeklinde fakat bacaklarımda daha bâriz. Genital bölgedeki tüyleri de bitiriyor.
 2. Bana 6 seans buz lazer uygulandı. 3 ay ara verdim, tüyler gene aldı başını gidiyor! Keşke yaptırmasaydım, asla işe yaramadı. Azalmayı bırakın, incelmedi bile. Bana mısın demiyorlar! Ben hormonal bir mesele olabileceğini düşünüp hastaneye gittim. Hormonlarıma bakıldı, herhangi bir anormallik tespit edilmedi. Güvence olsun diye başka bir doktora da başvurdum, aynı şeyleri söylemiş oldu. Özetlemek gerekirse mesele bende değil buz lazerde! Vaktimin de cebimin de düşmanıymış meğer. Fakat bu şekilde yerden yere vurduğuma bakmayın, her insanın tüy tipi aynı değil sonuçta. Ben bir yararına şahit olmadım fakat bir ihtimal siz memnun kalırsınız.
 3. Buz lazere 9 seans gittim. Kıllarımda belirgin azalma oldu. Hatta bazı yerlerde asla çıkmaz olmuştu. Sadece pandemi sebebiyle 2,5 aydır devam edemiyorum. ‘Buralar tamam’ söylediğim bölgelerde tüyler tekrardan çıkmaya başladı. Üstelik eskisinden de yoğun ve kalınca bir vaziyette! O denli pişmanım ki. Şimdi ne olacak? Kara kara düşünüyorum.
 4. Koltuk altı, genital bölge ve bacak için buz lazere gidiyorum. Fiyat averaj 1800 TL tuttu. Sırada 6. seansım var. Koltuk altı ve bacaklarımdaki tüyler inceldi, fakat bitmedi. Bikini bölgemdeki tüyler daha azca çıkıyor. Bacaklarımda batıklar vardı, daha da çoğaldı. Acı hissetmiyorsunuz diyorlar fakat buz lazeri krem sürmeden genital bölgeye yaptırmak imkânsız. Öteki bölgelerde de oldukça acı veriyor.
 5. Ortalama 1 yıl ilkin buz lazere başlamıştım. Tüylerim hakikaten seyrekleşti ve yeniden çıkması daha uzun vakit alıyor. 5 seansı bitirdim. Fakat bu durum yüzüm için geçerli değil. Suratımı oldukça fena etti. Vücutta işe yarıyor sadece yüz bölgesini mahvediyor. Cildimdeki kılları artırdı ve daha koyu hâle getirdi.
 6. Buz lazere gidiyorum, altıncı seansım olacak. Tüyleri incelttiği doğru. Genital bölgemdeki tüyler oldukça azaldı fakat tamamen bitmiş sayılmaz. Buz lazerde acı hissedilmediğini söylüyorlar. Oysa ben krem sürmeden bikini bölgesine asla lazer yaptıramam, hakikaten oldukça acıyor. Bir de lazer batıkların azalmasını sağlar diyorlar. Bende tam tersi meydana geldi. Suratımda kırmızı noktalar çıktı.
 7. Gaziantep’te yaşıyorum, iki seneden bu yana buz lazer uygulamasına para döküyorum. Gelin görün ki zerre kadar yarar etmiyor. Fazlaca acı vermiyor, o bakımdan rahat sadece tüyleri yok etmediği için bunun bir anlamı yok. Kesinlikle önermiyorum. Soprano aygıt kullanıyorlardı.
 8. 5 yıldan beri buz lazere devam ediyorum. Tüylerin sonunu getiremiyor. Evet, büyük seviyede azaltıyor sadece kökünden halledemiyor. Bu kadar vakit geçti, gene var, gene var!
 9. Cildimde buz lazer uygulatmıştım. Tüylerim birazcık ince ve siyahtı. Buz lazer aleti sarı ayva tüylerinizi algılayamıyor. Bunun haricinde problemsiz, en küçük acı duymuyorsunuz.
 10. Buz lazere pandemi sürecinden ilkin başlamıştım. Önceleri tüylerim oldukça güzel dökülüyordu. Fakat iki aydır gidemedim, bundan dolayı jilet kullanmak durumunda kaldım. Sekizinci seanstan sonrasında tüylerim inanılmaz arttı. Niye bu şekilde bulunduğunu çözemedim.
 11. Buz lazer tek kelimeyle çöp! Hem acı vermediği de yalan. Bikini bölgesini öyleki bir acıtıyor ki. Ben tüm vücut için 7 seans buz lazer yaptırmıştım. İki aylık bir ara verince gördüm ki kıllarımda olduğu şeklinde duruyor, ‘daha çok paramı boşa harcamayacağım’ dedim ve ondan sonrasında gitmedim.
 12. Buz lazeri yüz bölgemde tercih ettim. Bir miktar acı veriyor doğal. Hiç olmazsa 4-5 seans devam etmek gerekiyor. Kıllarınızın tek seansta bitmesini beklemeyin. Her defasında birazcık daha zayıf çıkacaktır. Ben memnun kaldım. Yüzdeki tüyler daha ince olduğundan, cilde yaptırılan buz lazer daha iyi tesir gösteriyor.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.