Yüz İçin En Oldukça Tercih Edilen En Oldukça Satan 9 Yüz Nemlendiricisi

0

Cildin en mühim gereksinimlerinden biri nemdir. Rutubet, cildin canlı görünmesini, cildin daha sıhhatli ve canlı görünmesini sağlar. Cilt nemsiz kaldığında cilt kuruyup pul pul dökülmeye ve cildin acele kırışmasına neden olur. Cildin nemsiz kalmaması için, nemlendirici kremlere gerekseme vardır. Cildin iyice nemlenmesi, acele kırışmaması ve ışıl ışıl görünmesi için piyasada pek oldukça nemlendirici krem bulunur. Yazımızın devamında cilt için en oldukça tercih edilen ve beğenilen 9 ayrı nemlendirici kremden bahsettik.

Cilt İçin En Oldukça Tercih Edilen Ve Beğenilen 9 Nemlendirici Krem Markaları

Cerave Nemlendirici Krem Kuru Ciltler Seramid ve Hyalüronik Asit İçerikli 340 gr

Creave nemlendirici krem, kırılgan ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Sabah ve akşam olmak suretiyle günde iki kez temiz cilde uygulanır. Creave nemlendirici krem, kolay emilen özelliği yardımıyla, cildi güzelce nemlendirir. Cerave Nemlendirici Krem Kuru Ciltler Seramid ve Hyalüronik Asit İçerikli 340 gr piyasadaki fiyatı 111,60 TL’dir.

Garnier Rutubet Bombası Su Bazlı Rutubet Deposu Antioksidan Nemlendirici 50ML

Garnier nemlendirici krem, cildi en iyi nemlendiren nemlendiricilerdendir. Garnier nemlendirici krem, antioksidan içinde ne olduğu yardımıyla cildin 24 saat süresince nemli kalmasını sağlar. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmadığı şeklinde, cilde görkemli bir ışıltı katar. Garnier Rutubet Bombası Su Bazlı Rutubet Deposu Antioksidan Nemlendirici 50ML piyasadaki fiyatı 61,12 TL’dir.

Sebamed Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem 50 ml 4103040911773

Sebamed nemlendirici krem, cildin tüm rutubet ihtiyacını karşılar. Sebamed nemlendirici krem, cildin yumuşacık ve pürüzsüz olmasını sağlar. Sebamed nemlendirici krem parfüm ve yağ içermez. Sebamed Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem 50 ml 4103040911773 piyasadaki fiyatı 89,89 TL’dir.

Bioderma Atoderm Creme 200 Ml- Kuru Ciltler için Besleyici Bakım Kremi

Bioderma Atoderm nemlendirici krem, cilt bariyerini koruyarak cilde hem bakım yapar hem de nemlendirir. Bioderma nemlendirici krem, temiz ve kuru cilde günde bir kez veya iki günde bir kez uygulanır. Bioderma Atoderm Creme 200 Ml- Kuru Ciltler için Besleyici Bakım Kremi piyasadaki fiyatı 59,20 TL’dir.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Duyarlı Ciltler 40Ml

La-Roche-Posay nemlendirici krem, kırılgan ve kuru ciltler için uygun bir nemlendiricidir. Ciltteki kuruluğun ve gerginliğin giderilmesine destek sağlar. La-Roche-Posay nemlendirici krem, alkol ve parfüm içermediğinden dolayı bebeklerin kullanımı için uygundur. La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Duyarlı Ciltler 40Ml piyasadaki fiyatı 92,92 TL’dir.

Simple Kind To Skin Duyarlı Ciltlere Uygun Sert Kimyasal İçermeyen Su Bazlı Nemlendirici 125 ML

Simple Kind nemlendirici krem, parfüm, etil alkol ve renklendirici içermez. İçerisinde kimyasala yer vermeyen simple nemlendirici bilhassa kırılgan cilde haiz olanların kullanımına uygundur. Simple Kind To Skin Duyarlı Ciltlere Uygun Sert Kimyasal İçermeyen Su Bazlı Nemlendirici 125 ML piyasadaki fiyatı 63,99 TL’dir.

Ceradolin Lipo 500ml Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon

Ceradolin nemlendirici krem, yağ bazlı nemlendirici bir losyondur. Kuru cilde haiz olanların, el,yüz ve vücudunu nemlendirerek bakım sağlar. Ceradolin Lipo 500ml Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon piyasadaki fiyat 154,00 TL’dir.

Neutrogena Visibly Clear Yağsız Nemlendirici 50 Ml

Neutrogena nemlendirici krem, micro clear teknoloji özelliğine haizdir. Bu özelliği yardımıyla ciltteki sivilcelerin azalmasını ve cildin pürüzsüzleşmesini sağlar. Neutrogena nemlendirici krem, yağsız nemlendirici özelliği yardımıyla günlük kullanıma uygundur. Neutrogena Visibly Clear Yağsız Nemlendirici 50 Ml piyasadaki fiyatı 26,91 TL’dir.

L’Oréal Paris 3 Etkili Ferahlık Krem Düzgüsel/K 50Ml

L’Oréal Paris nemlendirici krem, cildi muhteşem derecede nemlendirir. Cildi nemlendirmekle kalmayıp cilde ışıltı ve yumuşaklık katar. Bununla beraber güneşin zararı olan ışınlarına karşı cildi koruma altına alır. L’Oréal Paris 3 Etkili Ferahlık Krem Düzgüsel/K 50Ml piyasadaki fiyatı 99,99 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.