Yüz İçin En Oldukca Tercih Edilen En Oldukca Satan 8 Yüz Nemlendirici

0

Nemlendirici kremler, sıhhatli ve bakımlı bir cildin en mühim parçalarından biridir. Nemlendirici kremler, yüzün organik rutubet seviyesini koruyarak ciltteki sebum üretiminin dengelenmesini sağlarlar. Cildi nemlendirmek, cildin susuzluğunu gidererek cildin kırışmasının ve pul pul dökülmesinin önüne geçer. Yazımızın devamında yüz için en oldukça tercih edilen nemlendirici kremlerden bahsettik.

En İyi Ve En Beğenilen Yüz Nemlendirici Markaları Nedir?

L’Oréal Paris Rutubet Terapisi Aloe Vera Suyu Kuru ve Duyarlı Ciltler

L’Oréal Paris nemlendirici krem, yüzü anında nemlendirir ve cildin nefes almasını sağlar. L’Oréal Paris likit bir dokuya haiz olup, cildin anında nemlenmesini sağlar. Nemi cilde hapsederek, yüzün 72 saat nemli kalmasını sağlar. L’Oréal Paris Rutubet Terapisi Aloe Vera Suyu Kuru ve Duyarlı Ciltler piyasadaki fiyatı 89,90 TL’dir.

Garnier Hyaluronik Aloe Jel – Günlük Nemlendirici 50 Ml

Garnier nemlendirici krem, hyaluronik asit ve aloe vera ihtiva eder. Garnier nemlendirici krem, süratli emilen formülü yardımıyla ciltte yağlı bir his bırakmaz. Jel dokusu yardımıyla cilde kolayca uygulanır ve cildin susuzluğunu anında giderir. Garnier Hyaluronik Aloe Jel – Günlük Nemlendirici 50 Ml piyasadaki fiyatı 39,90 TL’dir.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Duyarlı Ciltler 40Ml

La Roche-Posay nemlendirici krem, yüzde gerginlik, karıncalanma veya kuruluk hissi bırakmaz. Duyarlı ciltler için uygundur. Cildi yatıştırır ve ciltte karıncalanma hissine yol açmaz. La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Duyarlı Ciltler 40Ml piyasadaki fiyatı 92,92 TL’dir.

Garnier Rutubet Bombası Su Bazlı Rutubet Deposu Antioksidan Nemlendirici 50ML

Garnier nemlendirici krem, yüzü oldukça iyi bir halde nemlendirir. Yüzü nemlendirmekle kalmayıp, yüzün ışıl ışıl parlamasını sağlar. Antioksidan içinde ne olduğu yardımıyla, yüzün 24 saat süresince nemli kalmasını sağlar. Asla yüzde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Garnier Rutubet Bombası Su Bazlı Rutubet Deposu Antioksidan Nemlendirici 50ML piyasadaki fiyatı 61,12 TL’dir.

Vichy Mineral 89 Nemlendirici Hyalüronik Asit ve Termal Su Günlük Rutubet Bakımı 50 ml

Vichy nemlendirici krem, ihtiva ettiği mineralli termal su ve hyalüronik asit yardımıyla cildi nemlendirir. Cildin güçlenmesini ve daha canlı parlak görünmesini sağlar. Vichy Mineral 89 Nemlendirici Hyalüronik Asit ve Termal Su Günlük Rutubet Bakımı 50 ml piyasadaki fiyatı 149,87 TL’Dir.

Cerave Nemlendirici Yüz Kremi Düzgüsel ve Kuru Ciltler Güneş Koruması İçeren 52 ml

Cerave nemlendirici krem, yüz için lüzumlu olan 3 seramid, hyaluronik asit ve Vitamin B3 ihtiva eder. Cildi muhteşem bir halde nemlendirir. Ek olarak cildi, güneşin zararı dokunan ışınlarına karşı korur. Cerave Nemlendirici Yüz Kremi Düzgüsel ve Kuru Ciltler Güneş Koruması İçeren 52 ml piyasadaki fiyatı 96,00 TL’dir.

Skin Ceuticals Daily Moisture 60 ml

Skin nemlendirici krem, zencefil özleri ile zenginleştirilmiş formüle haizdir. Bu formülü yardımıyla, gözeneklerin küçülmesini sağlar. Hem de yağlı ve düzgüsel ciltleri oldukça etkili bir halde nemlendirir. Skin Ceuticals Daily Moisture 60 ml piyasadaki fiyatı 413,91 TL’dir.

Vichy Aqualia Thermal Rich 50 Ml – Düzgüsel ve Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Krem

Vichy nemlendirici krem, kuru veya düzgüsel cilt tipleri için günlük bir nemlendiricidir. İçerdiği organik hyalüronil asit, sodyum pca ve shea yağı yardımıyla yüzün 48 saat süresince nemli kalmasını sağlar. Vichy Aqualia Thermal Rich 50 Ml – Düzgüsel ve Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Krem piyasadaki fiyatı 171,83 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.