Yüz Germe Bandı Kullananlar Memnun mu Öneriyorlar mı

0

Yüz Germe Bandı Nedir Ne İşe Yarar Iyi mi Kullanılır?

Yüz germe bandı ameliyata gerek kalmadan ciltteki kırışıklıkları, sarkmaları gideren cildi gençleştirdiğini vadeden bir aparattır. Kozmetikçilerden ve web üstünden temin edilebilir.

Yüz germe işleminin tek yolu ameliyat olmak değildir. Yüz germe bantları da bunun için çoğunlukla tercih edilmektedir. Son yıllardan itibaren giderek yaygınlaşan bu ürün hanımefendiler tarafınca büyük ilgi görmektedir. Kozmetik mağazalarından yada web alışveriş sitelerinden de rahatça alınabilmektedir. Siz de yüzünüzün şimdiki halinden memnun değilseniz, yüz germe bandı kullanarak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yüz Germe Bandı Iyi mi Kullanılır?

Orijinal face lifting doğrusu yüz germe işlemi için kullanılan yüz germe bantları, sizi yerçekiminin etkisinden kurtaracak, 10 ila 20 yaş daha genç görünmenize yardım eder. Anlık netice alabileceğiniz bu ürünler, ergonomik kullanımı ve sunmuş olduğu naturel görünüm ile beklentilerinize yanıt verir. Kaş ve boyun kitlerinin uygulanması oldukça basittir ve fazla zamanınızı almadan sizi istediğiniz sonuca ulaştırır.

Yüz germe bandı sarkık gözleri açar, kaz ayağı çizgilerini pürüzsüz hale getirir ve kendine mahsus yenilikçi teknolojisiyle boyun çizgisini yaşlanma karşıtı makyaj için başarıyla sıkılaştırır.

Adım Adım Yüz Bandı Kullanımı

1.Adım

Bandı uygulamadan ilkin cildinizin temiz ve kuru olduğundan güvenli olmanız gerekir. Bu bandı uygulamadan ilkin, yüzünüzü yıkayıp havluyla kurulayın. Böylece cilt makyajdan, yağdan arınmış olur.

2.Adım

Neredeyse görünmez bant şeritleri, yüzün her iki tarafındaki şakaklara ve elmacık kemiği üstüne yapıştırılır. Bandın üstündeki ipler çekilir ve başın arkasından ipler birbirine bağlanır.

Yara bandı yapıştırıyormuş benzer biçimde düşünün. Bandın üstündeki ok işaretlerini takip ederek yüzünüzü ok işaretleri yönünde gerin ve yapıştırın. Bu sırada üstüne sıkıca bastırın. Bandın ipini kafanızın arkasına sarıp saçlarınızın altına gizleyin.

3.Adım

Yüz gerdirme bantları tek seferlik kullanım için tasarlanmıştır. Fakat taktığınız süre tüm gün yüzünüzde durabilir. Gece uyumadan ilkin çıkarılmalıdır. Ertesi gün değişik bir yüz gerdirme bandı kullanılmalıdır. Zira eski bandın yapışkanlığı kaybolmuştur ve yüzünüze yapışmayacağı için tekrardan kullanmanız aslına bakarsanız mümkün olmayacaktır.

Yüz Germe Bandı Kullananların Yorumları Iyi mi?

Bu bandı kullananlar bunun geçici bir çözüm bulunduğunu, bandı kullanmadığı zamanlar yüzlerinin eski haline döndüğünü bildirmektedir. Ek olarak yüz germe bantlarındaki bantların kimi zaman cilde yapışmadığından da yakınma edenler vardır.

Yüz Germe Bandı Makyaj ile Iyi mi Kullanılır?

Yüz germe bandı makyajdan derhal ilkin de kullanılabilir. Arkasından makyaj yapmanın sakıncası yoktur. Ilkin ürünün ambalajını çıkarıyoruz. Yüz germe bandımızı, kulaklarımızın üst kısmına ve saç çizgimizin olduğu bölgeye yapıştırıyoruz. Bantın üstündeki ipleri iki taraftan kulaklarımızın arkasına getirip iyice geriyoruz. Bu elastik ipleri kafanın arkasındaki kancalardan içeri geçiriyoruz.

Sonrasında boyun bölgemizin daha sıkı görünmesi için boyun gerdirme bantlarının da jelatinlerini çıkarıyoruz. İpleri boyun kısmından gerdirmek suretiyle boyun bölgemize yapıştırıyoruz. Sonrasında bu bandı saçlarımızla kapatıyoruz. Arkasından makyajımıza geçebiliriz.

Yüz Gerdirme Korsesi Nedir?

  1. Yüz gerdirme bandı ile yüz gerdirme korsesi değişik şeylerdir. Yüz gerdirme korsesi yüzü şekillendirmek için kullanılan bir üründür. Tertipli olarak kullanılırsa yüzü daha gerilmiş ve sıkı gösterir. Nefes alabilen, elastik bir dokuya haizdir. Üretiminde yüksek kaliteli likradan yararlanılmaktadır.
  2. Yüz gerdirme korsesini takmak oldukça kolaydır. Kanca ve halkalar başa geçirilir, bu şekilde kullanılabilir. Uyurken, TV seyrederken, bir şey okurken ya da ev işi yaparken takılır. Çenenizi mühim derecede koruyup kalınlığını azaltır. Bu ürün yardımıyla yüz konturları tekrardan şekillenir.
  3. Ek olarak bu ürünün tekrardan kullanılması mümkündür. Ilık su ve azca oranda deterjanla temizlenip kendi kendine kurumaya bırakılır. Sonrasında gerektiğinde aynı yüz gerdirme korsesi yeniden kullanılabilir.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.