Yeşim Masaj Taşı Kullananların Görüşleri Ne Iyi mi Kullanılır

0

Yeşim taşı masaj aleti, minik silindir şeklinde bir cilt bakım aletidir. Tertipli kullanıldığında organik taşın vermiş olduğu etkiyle, cilde organik bakım yapar, kasları gevşetir ve yorgunluğu alır. Hem de yüze sürülen serumların ve kremlerin arkasından yeşim taşı ile masaj yaptığınızda kremlerin emilimini arttırarak yüzünüze kullandığınız serum ve kremin tesirini arttırır.

Ciltteki kan dolaşımı hızlandırır ve daha canlı bir cilde kavuşmanızı, tertipli kullanımda akne ve sivilce oluşumu önlediğini vaat eder. Yazımızın devamında yeşim taşı yüz masaj aleti kullananların pozitif yönde ve negatif yorumlarını yazdık.

Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti Kullananların Pozitif Ve Negatif Görüşleri

Yeşim taşı yüz masaj aletini kullandığımdan beri göz altı şişkinliklerimde büyük fark var. Her gün tertipli olarak yüzüme ve göz çevreme masaj uyguluyorum böylece şiş görüntüsünün gitmesini sağlıyor. Bu yüzden her insana tavsiye ederim.

Yeşim taşı yüz masaj aleti sanırım bende pek işe yaramadı, yüzümün bazı bölgelerinde sivilce çıkmasına niçin oldu. Aldığınız markaya ve kalitesine dikkat ederek alın.

Ortalama 4 aydan beri yeşim taşı yüz masaj aleti kullanıyorum. Aletin geniş kısmını yüzüme ve boynuma kullanırken, minik kısmını da burun kenarlarına ve narin hareketlerle göz altlarıma uyguluyorum. Günlük birazcık vakti ayırıp bu şekilde masaj yaptığımda inanılmaz bir rahatlık geliyor ve masajın etkisiyle kan dolaşımı hızlandığından yüzüm daha canlı gözüküyor.

Yeşim taşı yüz masaj aletini oldukca uzun süre kullanamadım. Niçin ise derhal kırılmış olması bu yüzden de etkilisi göremedim. Bu yüzden yeşim taşı masaj aletini kaliteli ürün satan ve güvendiğiniz yerden almanızı tavsiye ederim.

Sabah ve akşam olmak suretiyle günde 2 kere yeşim taşı yüz masaj aleti ile cildime masaj yapıyorum. Bunun için masaj aletini buzdolabında bekletiyorum ve soğukluğuyla birlikte cildime masaj yapıyorum. Görkemli serinletici bir tesiri var. Bu aleti kullandığımdan beri yüzümden rahatlık bulunduğunun hissediyorum. Hem de masaj kan dolaşımını arttırdığından cildimin daha canlı göründüğünü gözlemleyebiliyorum.

Yeşim taşı yüz masaj aletini bir süredir kullanıyorum. Sadece bir faydası olup olmadığını daha göremedim. Ya ben masaj yapamıyorum ya da yeşim taşı masaj aleti kalitesiz bir ürün.

Yeşim taşı yüz masaj aletini tuzlu suda 10-15 dakika bekletip arkasından buzdolabında bekletiyorum ve krem sürdüğüm vakit bu alet ile yüzüme masaj yaparak iyice yediriyorum. Böylece yüzüme uyguladığım kremlerin cildime daha derin nüfuz edip emilimini kolaylaştırıyor. Ben memnuniyetle kullanıyorum ve her insana de tavsiye ediyorum.

Yeşim taşı yüz masaj aleti daha ikinci kullanışımda kırıldı. Takmaya çalıştım bu sefer metak kısmı elimde kaldı. Daha doğru muntazam kullanamadan kırılması beni birazcık üzdü. Bu yüzden kaliteli bir ürün almaya itina gösterin dostlar.

Yeşim taşı yüz masaj aletinden çom memnunum. Güde iki kere kullanıyorum. Sabah ve akşam yüzüme serum uyguladıktan sonrasında yeşim taşı yüz masaj aletini buzdolabından çıkarıyorum ve yukarı doğru hareketlerle yüzüme uyguluyorum. Gözle görülür bir halde yüzümde gerginlik fark ediyorum. Organik taşların düzmece olup olmadığını idrak etmek için ağır olmasına, güneşe tutulduğunda taşın içindeki damarlı yapının gözükmesine ve oda sıcaklığında dursa bile soğuk olmasına dikkat edin. Aksi taktirde düzmece ürün kullanıyorsunuz anlamına gelir.

Birkaç seferdir yeşim taşı yüz masaj aletini kullanırken yüzümde fena bir demir kokusu bıraktığını fark ettim. Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Yeşim taşı yüz masaj aletini sabahları göz altı şişkinliklerimi gidermek için kullanıyorum. Ciltte biriken ödemin inmesini sağlıyor ve oldukca iyi geliyor.

Ortalama 1 haftadır kullandığım yeşim taşı yüz masa aleti, elimde ve yüzümde sanki paslı demir kokusu bırakmaya başladı.

Uyku saatim birazcık düzensiz olduğundan yüzüm gözüm şiş kalkıyorum. Hem de bilgisayar başı bir işim var ve günlük ekana bakma sürem fazla olduğundan gözlerim yoruluyor. Bende iş içinde yeşim taşı ile yüzüme masaj yapmış olup rahatlattıktan sonrasında işime geri dönüyorum. Hem de geceleri yatmadan ilkin de yüzüme birazcık masaj yapıyor daha sora uykuya dalıyorum. Her insana tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.