Yağlı Ciltler Hangi Nemlendirici Kremi Kullanmalıdır?

0

Nemlendirici kremler, cilt bakımının anahtarıdır. Tertipli nemlendirici krem kullanan bayanlar cilt sorununa rastlamadıklarını bildirmiştir. Cilt tipine uygun nemlendirici kremler kullanmak en doğru seçim olacaktır. Cilt bakımının olmazsa olmaz nemlendiricileri, cildin ideal rutubet oranını dengeler ve cilt elastikiyetini arttırır. Makalemizin devamında yağlı ciltler için en etkili nemlendirici krem markalarını ve fiyatlarını bildirdik.

Yağlı Ciltler İçin En İyi 8 Nemlendirici Krem Hangileridir?

Bioderma Sébium Exfoliating Gel 100 ml

Cildi ölü hücrelerden arındırır ve rutubet dengesini sağlar. Cilt elastikiyetini arttırır ve cildi nemlendirir. Hem de cilde kazandırdığı rutubet yardımıyla daha ışıl ışıl bir cilde kavuşturur. Fiyatı 90,44 TL’dir.

Diadermine Düzgüsel, Karma Ve Yağlı Ciltler Için Nemlendirici Bakım Kremi

Yağlı çitler için etkili olan bu krem, cildi nemlendirir ve matlık kazandırır. Hem de cildin daha sıhhatli ve canlı görünmesini sağlar. Makyaj yapmadan ilkin baz olarak kullanılır ve hafiftir ciltte yağlı bir his bırakmaz. Fiyatı 38,95 TL’dir.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Duyarlı Ciltler 40Ml

Cilt hücrelerini sağlamlaştırır, cildin elastikiyetini arttırır. Cildi nemlendirdikten sonrasında tesiri kısa sürmez, cilde rahatlık verir. Fiyatı 100,74 TL’dir.

Avene Cleanance Mat Emulsion Matifiante Yağlı Ciltler Için Nemlendirici Krem 40 Ml

Yağlı ciltler için etkili bir kremdir. İçerisinde paraben yoktur. Hem de cildi nemlendirdiği şeklinde, ciltte yağlı bir his bırakmaz. Fiyatı 156,75 TL’dir.

Simple Daily Skin Detox Yağ İçermeyen Likit Nemlendirici 50 ml

İçerisindeki kekik aslı, cadı fındığı, çinko pca ve süratli emilimli jel formülü yardımıyla ciltteki yağ oranını azaltır ve dengeler. Cildin daha mat olmasını sağlar ve matlık 24 saat kadar etkilidir. Cildi nemlendirdiği şeklinde pürüzsüz ve yumuşacık olmasını sağlar. Fiyatı 49,90 TL’dir.

Nuxe Anti Aging Bakım Kremi Nuxuriance Ultra 50 ml

Yağlı ciltleri nemlendirir ve besler. Tertipli kullanımda cildi pürüzsüz yapar ve cildi sıkılaştırır. Aynı vakit da paraben içermez. Fiyatı 243,44 TL’dir.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi 52 ml

İçerisindeki 3 Temel Seramid ve Hyalüronik Asit içeren formülü yardımıyla cildi nemlendirir ve üzün süre nemli kalmasını sağlar. Hem de parfüm içermez. Fiyatı 108,16 TL’dir.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel Nemlendirici

Hafifçe dokusuysa ve uzun soluklu yoğun besleyici gücüyle cildin anında nemini artırır ve cildin gün boyu nemli olmasını sağlar. Cildin gerekseme duyduğunda nemi dengeler ve cildin elastikiyetini arttırır.  Fiyatı 48,80 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.