Xolo Yüz Temizleme Cihazı Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

0

Xolo yüz temizleme cihazı son günlerde popüler olan, sıklıkla tercih edilen bir kozmetik ürünüdür. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilir. Hatta bazı marketlerde de bu ürün satıştadır.  Xolo yüz temizleme cihazının fiyatı 30-50 TL arasında değişmektedir.

Xolo Yüz Temizleme Cihazı Ne İşe Yarar?

 1. Xolo yüz temizleme cihazı, cildinizde peeling etkisi yapar. Böylece cildinizi yavaşça soyarak ölü derileri temizler. Cildinize hafif bir masaj uygular ve bu sayede onu her kullandığınızda cildiniz yumuşar, pürüzsüzleşir, kirlerden ve ölü hücrelerden arınır, parlaklık kazanır.
 2. Xolo yüz temizleme cihazını kullanarak cildinizdeki ter, yağ, makyaj ve kir kalıntılarını kolayca giderebilirsiniz.
 3. Bu cihaz, cildin üzerinde hızlı bir şekilde dönerek çalışır. Cildi pratik ve hızlı bir şekilde temizleyen bu alet, sizi ışıl ışıl bir cilde kavuşturur.
 4. Xolo yüz temizleme cihazı kullanımı, diğer cilt temizleyici ürünlerin etkisini de artırır. Bu ürün derinlemesine temizlik sağladığı için kullandığınız bakım kremleri gözeneklerinize tam olarak nüfuz edebilir.
 5. Xolo yüz temizleme cihazları cilde titreşim uygular. Bununla ciltteki kan dolaşımını harekete geçirir ve hücreleri yeniler.

Cilt yapısı ve cilt tipi fark etmeksizin Xolo yüz temizleyici cihazları herkes tarafından kullanılabilir. Bu ürünler banyo esnasında da kullanıma uygundur. Titreşim düzeyi isteğe göre ayarlanabilir ve yüzün farklı noktalarına uygulama yapılabilir.

Xolo Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle yüzünüzü ıslatın. Ardından dilerseniz cildinize cilt bakım kremi gibi bir ürün sürün ve cihazınızı dilediğiniz titreşim düzeyinde ayarlayın.Cihazı yüzünüze fazla bastırmanız gerekmez, hafifçe bastırmak yeterli olup yüz temizleyici ürünler bu şekilde gözeneklerinize iyice nüfuz edebilir. Yüzünüzün her yerine ve boyun bölgenize ortalama 3-5 dk boyunca titreşim uygulayabilirsiniz. İşlemin ardından yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kalıntılardan kurtulabilirsiniz.

Xolo Yüz Temizleme Cihazının Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Bu cihaz kuru ciltlere ve cildi hassas olan kişilere iyi gelmeyip tahrişe neden olabilir.

Özellikle cildiniz hassas veya kuruysa yüz temizleme cihazlarını haftada en fazla 4 kez kullanmanız tavsiye edilir.

Xolo Yüz Temizleme Cihazı Kullananların Yorumları

 1. 2 haftadır Xolo yüz temizleme cihazı kullanıyorum. Hemen hemen her gün birer defa 3 dakikalık uygulama yapıyor ve sonra tonik ile nemlendirici sürüyorum. Cildime ışıltı katıyor, pürüzsüzleştiriyor. Fakat cildinizde kuruluk varsa her gün kullanmanızı önermiyorum. İndirime girince fiyatı yaklaşık 50 TL’ye denk geliyor.
 2. Bu üründen çok memnunum; ciltte bir tane bile ölü deri bırakmıyor. Yüzümü yumuşacık, bembeyaz, bebek cildi gibi yapıyor, iyi ki almışım.
 3. Defalarca kullandım, hiç işe yaramadı. Üstelik iğrenç bir plastik kokusu var. İnsan bununla yüzünü temizleyince nasıl gerçekten temizlenmiş hissedebilir ki? Olumlu bir şey söyleyemeyeceğim, tavsiye etmiyorum, çok kullanışsız.
 4. Ürünü internetten aldım, kargo geldikten 4 gün sonra kullanmaya başladım. Bu fiyata alabileceğim en iyi cilt temizleme ürününün bu olduğunu düşünüyorum. Cildimi aydınlattı, gözeneklerimi daralttı. Masaj işini de iyi yapıyor, cildimdeki kan dolaşımını hızlandırarak cildime canlılık kazandırdı. Dört dörtlük bir ürün.
 5. Titreşim özelliği olduğu için cilde masaj yapabiliyor, onun haricinde başka bir albenisi yok. Yüzünüzü temizleyip bunu kullanırsanız ekstra temiz olurmuş; hepsi fasa fiso. Ben kullandım ve hiç faydasını görmedim.
 6. Yüzümde siyah noktalar ve delikler vardı. Bu temizleme cihazını 1 haftadan beri kullanıyorum ve etkisini görüyorum. Cildimin pürüzsüzleşmeye başladığını gözlemledim. Almadan önce tedirgindim, ürün hakkındaki yorumları okuyup almaya karar verdim fakat pek umutlu değildim. Ama beklentilerimin de ötesinde kaliteli. Fiyatı gayet makul, verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Almayı düşünüyorsanız daha fazla beklemeyin.
 7. Ürünü aldıktan sonra ilk birkaç aylık kullanım benim için güzel bir deneyim olmuştu. Fakat 2-3 ay geçtikten sonra bir gün kendi kendine çalışıp kapandı ve ardından bozuldu. Verim alıyorsunuz fakat çok uzun süre kullanamıyorsunuz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.