Xolo Yüz Temizleme Aleti Kullananların Pozitif ve Negatif Yorumları

0

Xolo yüz temizleme aleti son günlerde popüler olan, çoğunlukla tercih edilen bir kozmetik ürünüdür. Kozmetikçilerden ve web üstünden temin edilebilir. Hatta bazı marketlerde de bu ürün satıştadır.  Xolo yüz temizleme aletinin fiyatı 30-50 TL içinde değişmektedir.

Xolo Yüz Temizleme Aleti Ne İşe Yarar?

 1. Xolo yüz temizleme aleti, cildinizde peeling tesiri yapar. Böylece cildinizi yavaşça soyarak ölü derileri temizler. Cildinize hafifçe bir masaj uygular ve bu sayede onu her kullandığınızda cildiniz yumuşar, pürüzsüzleşir, kirlerden ve ölü hücrelerden arınır, parlaklık kazanır.
 2. Xolo yüz temizleme cihazını kullanarak cildinizdeki ter, yağ, makyaj ve kir kalıntılarını kolayca giderebilirsiniz.
 3. Bu aygıt, cildin üstünde süratli bir halde dönerek çalışır. Cildi ergonomik ve süratli bir halde temizleyen bu alet, sizi ışıl ışıl bir cilde kavuşturur.
 4. Xolo yüz temizleme aleti kullanımı, öteki cilt temizleyici ürünlerin tesirini de artırır. Bu ürün derinlemesine temizlik sağlamış olduğu için kullandığınız bakım kremleri gözeneklerinize tam olarak nüfuz edebilir.
 5. Xolo yüz temizleme cihazları cilde titreşim uygular. Bununla ciltteki kan dolaşımını harekete geçirir ve hücreleri yeniler.

Cilt yapısı ve cilt tipi fark etmeksizin Xolo yüz temizleyici cihazları hepimiz tarafınca kullanılabilir. Bu ürünler banyo esnasında da kullanıma uygundur. Titreşim düzeyi isteğe bakılırsa ayarlanabilir ve yüzün değişik noktalarına uygulama yapılabilir.

Xolo Yüz Temizleme Aleti Iyi mi Kullanılır?

Ilk olarak yüzünüzü ıslatın. Arkasından isterseniz cildinize cilt bakım kremi benzer biçimde bir ürün sürün ve cihazınızı istediğiniz titreşim düzeyinde ayarlayın.Aleti yüzünüze fazla bastırmanız gerekmez, hafifçe bastırmak kafi olup yüz temizleyici ürünler bu şekilde gözeneklerinize iyice nüfuz edebilir. Yüzünüzün her yerine ve boyun bölgenize averaj 3-5 dk süresince titreşim uygulayabilirsiniz. İşlemin peşinden yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kalıntılardan kurtulabilirsiniz.

Xolo Yüz Temizleme Aletinin Negatif Yönleri Nedir?

Bu aygıt kuru ciltlere ve cildi kırılgan olan kişilere iyi gelmeyip tahrişe niçin olabilir.

Bilhassa cildiniz kırılgan yada kuruysa yüz temizleme cihazlarını haftada en fazla 4 kez kullanmanız tavsiye edilir.

Xolo Yüz Temizleme Aleti Kullananların Yorumları

 1. 2 haftadır Xolo yüz temizleme aleti kullanıyorum. Nerede ise her gün birer kez 3 dakikalık uygulama yapıyor ve sonrasında tonik ile nemlendirici sürüyorum. Cildime ışıltı katıyor, pürüzsüzleştiriyor. Fakat cildinizde kuruluk var ise her gün kullanmanızı önermiyorum. İndirime girince fiyatı ortalama 50 TL’ye denk geliyor.
 2. Bu üründen fazlaca memnunum; ciltte bir tane bile ölü deri bırakmıyor. Yüzümü yumuşacık, bembeyaz, bebek cildi benzer biçimde yapıyor, iyi ki almışım.
 3. Onlarca defa kullandım, asla işe yaramadı. Üstelik iğrenç bir plastik kokusu var. İnsan bununla yüzünü temizleyince iyi mi hakikaten temizlenmiş hissedebilir ki? Pozitif bir şey söyleyemeyeceğim, tavsiye etmiyorum, fazlaca kullanışsız.
 4. Ürünü internetten aldım, kargo geldikten 4 gün sonrasında kullanmaya başladım. Bu fiyata alabileceğim en iyi cilt temizleme ürününün bu bulunduğunu düşünüyorum. Cildimi aydınlattı, gözeneklerimi daralttı. Masaj işini de iyi yapıyor, cildimdeki kan dolaşımını hızlandırarak cildime canlılık kazandırdı. Dört dörtlük bir ürün.
 5. Titreşim özelliği olduğundan cilde masaj yapabiliyor, onun haricinde başka bir albenisi yok. Yüzünüzü temizleyip bunu kullanırsanız extra temiz olurmuş; hepsi fasa fiso. Ben kullandım ve asla yararını görmedim.
 6. Yüzümde siyah noktalar ve delikler vardı. Bu temizleme cihazını 1 haftadan beri kullanıyorum ve tesirini görüyorum. Cildimin pürüzsüzleşmeye başladığını gözlemledim. Almadan ilkin tedirgindim, ürün hakkında yorumları okuyup almaya karar verdim fakat pek ümitli değildim. Fakat beklentilerimin de ötesinde kaliteli. Fiyatı oldukça makul, verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Almayı düşünüyorsanız daha çok beklemeyin.
 7. Ürünü aldıktan sonrasında ilk birkaç aylık kullanım benim için güzel bir edinim olmuştu. Fakat 2-3 ay geçtikten sonrasında bigün kendi kendine çalışıp kapanmış oldu ve peşinden bozuldu. Verim alıyorsunuz fakat fazlaca uzun süre kullanamıyorsunuz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.