Xiaomi Mijia M365 elektrikli scooter kullananların deneyimleri nasıldır?

0

Elektriki scooter kısa ve orta mesafelerde keyifli bir ulaşım sağlar. Oldukca şık bir tasarıma haiz olan scooter, 2 tekerlek üstünde hareket eder ve rahat bir sürüş sergiler. Yazımızın devamında elektrikli scooter kullanan kişilerin görüşlerini bildirdik.

 Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter kullananların Pozitif ve Negatif Yorumları

Bende uzun süreden beri elektrikli scooter kullanıyorum. Scooterın şarjını dolduruyorum ve 24 kilometreye kadar gidiyor. Bununla birlikte eğer yol düzse sözgelişi sahil şeklinde, 30 km gidebiliyor. Sadece yokuşlu yollarda pek iyi bulunduğunu söyleyemem. Ben oldukça memnunum, tavsiye ederim.

Ortalama 1 senedir bu aleti sevmiş olarak kullanıyorum. Oldukca dik olmayan yokuşları rahatça çıkabiliyorum. Size tavsiyem yokuşları çıkarken s çizmeniz. Daha süratli çıkılıyor. Sahilde sevmiş olarak kullanıyorum, şarzı dolu olduğu müddetçe her yere scooterla gidiyorum diyebilirim.

Elektrikli scooterı bende kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Normalde scooterın lastiklerinin oldukça acele patladığını söyleyenler olmuştu. Ben alır almaz lastiklere slime yaptırdım ve size de tavsiye ederim. Bir öteki önerim ise ıslak zeminlere scooterınızı kullanmamalısınız. Aksi takirde kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.

Ben bu ürünü işe gidip gelirken kullanmak için aldım. Hızını oldukça beğendim.  En 1 km yolu 18 ile, 4 km yolu ise 25 ile gidiyorum. Böylece asla şarzı bitmeden ortalama 14 kilometre gidebiliyorum. Bununla birlikte lastiklerinizde 50psi hava olması daha iyi olacaktır. Bir de kışın scooterınızı kullanmadığınız zamanlarda ara ara şarz etmeniz yararınıza olacaktır böylece pili eskimez ve daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Bende elektrikli scooterımı sevmiş olarak kullanıyorum. Hem kullanışlı hem de oldukça ekonomik. Ekonomik mooda aldığım vakit 15 km geçmiyor sadece düzgüsel mooda aldığımda 27 km hızı gördüm. Oldukca fazla hız yapmak iyi bir şey değil, kazalara niçin olabilir bu yüzden dikkatli kullanmakta fayda vardır. Scooterda hız sabitleyicisi var böylece hızınızı ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca scooterı almak isteyenlere bir önerim var. Ürünü aldıktan sonrasında lastik basınçlarını 50 psı olarak ayarlayın. Bu sebeple düşük tazyik oldukça güç tüketiyor.

Ben scooterı sahilde kullanmak için aldım. Oldukca kaliteli bir ürün, kullanışlı ve havalı duruyor. Motor gücü düz yolda giderken düzgüsel düzeyde bununla beraber hızı da oldukça iyi. Her insana tavsiye ederim.

Ürün güzel ve oldukça kullanışlı hakikaten. Sadece oturduğunuz mevkide yolların durumuna nazaran alın derim. Eğer yolarınız oldukça bozuk yada yokuş ise pek zevk vermeyecektir. Aksine scooterınızın ömrünü bile kısaltabilir. Bununla birlikte düz yolda giderken 25-30 km kadar yol gidebilirsiniz sadece birazcık yokuşlu bir yolda kullanacaksanız 15 km’ye düşebilir.

Scooterda 2 tane mood var; eko ve düzgüsel mood. Çoğu zaman yokuşlu yollarda giderken düzgüsel mooda alıyorum sadece düz yolsa giderken ekonomik mooda alıyorum. Bununla birlikte uygulaması da var. Telefonunuza indirip scooterın özelliklerini sonrasında da takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.