W-Lab Whitening Cream Krem Kullanıcı Yorumları Önerileri

0

W Lab Beyazlatıcı Krem; cildi beyazlatır, cilt renk tonunu eşitler ve ciltteki lekelerin giderilmesini sağlar. W Lab Beyazlatıcı Krem ayı üzümü, kış sümbülü, armut ağacı benzer biçimde bitkilerin yapraklarından elde edilmiş cilt beyazlatıcı bir kremdir. W Lab Beyazlatıcı Krem, vücuttaki kararmış bölgelerin rengini ortalama 2-3 ayda açar. Beyazlatıcı kremi gece yatmadan ilkin temiz vücuda sürülür ve sabah uyanınca bu krem sürülen bölgeler su ile durulanır. Yazımızın devamında W Lab Beyazlatıcı Krem kullananların pozitif yönde ve negatif yorumlarından bahsettik.

W Lab Beyazlatıcı Krem Kullananların Pozitif Ve Negatif Yorumları

  • W Lab beyazlatıcı kremi hemen hemen yeni kullanmaya başladım. Daha yeni kullanmama karşın derhal pozitif yönde tesir görmeye başladım. Yüzümde fazlaca fazla renk eşitsizliği vardı. Bu kremi kullandığımdan beri yüzümdeki renk eşitsizliği azaldı. Ek olarak yüzümün bazı bölgelerinde de kırmızılıklar vardı. Beyazlatıcı krem, bu kırmızılıkları da giderdi.
  • W Lab beyazlatıcı kremden fazlaca memnun kaldım. Beyazlatıcı kremi ikinciye kullanıyorum. W Lab beyazlatıcı krem, ciltte hiçbir şekilde yağlı bir his bırakmıyor. Krem, cildi aşırı bir halde beyazlatmıyor fakat gözle görülür bir halde cilt tonunu açıyor. Ben fazlaca memnun kaldım, aslına bakarsan memnun kalmasam ikinci kez almazdım. Bu kremin tertipli kullanılmasının koşul bulunduğunu düşünüyorum. Tertipli kullanılmazsa fazlaca fazla pozitif yönde tesir vermez.
  • W Lab beyazlatıcı kremden asla memnun kalmadım. Şu ana kadar hem yüzüme hem de vücuduma kullandığım hiçbir ürün bana alerji yapmamıştı. Sadece W Lab beyazlatıcı krem ikinci kullanışımdan sonrasında koltuk altlarımda alerjiye yol açtı.
  • W Lab beyazlatıcı kremi tüm vücuduma kullanıyorum. Geceleri yatmadan vücudumda kararma olan bölgelere sürüyorum. Vücudumdaki birçok bölgedeki kararmaların rengi tamamen açıldı. Sadece bir tek bikini bölgesinde fazlaca fazla tesir göremedim, fakat gene de gözle görülür bir halde renk açılması mevcut. W Lab beyazlatıcı kremi kullanmaya devam ediyorum, kremin zaman içinde bikini bölgesini de beyazlatacağını düşünüyorum.
  • W Lab beyazlatıcı kremini kullanan birçok dostum üründen memnun kaldı. Ciltte yağlı bir his bırakmadığını söylediler. Sadece ben memnun kalmadım. Cildimde yağlı bir his bırakıyor, tertipli kullanamama karşın beyazlatıcı tesirini göremedim.
  • W Lab beyazlatıcı kremi bir haftadan uzun süredir kullanıyorum. Bilhassa bikini bölgemdeki kararmaların açılması için bu ürünü aldım. Lazer yaptırdığımdan dolayı bikini bölgem aşırı derecede koyu renkliydi. Her sabah ve akşam olmak suretiyle günde ikiz kez bikini bölgeme bu kremi sürüyorum. Bu kadar kısa zamanda tesir sağlayacağını düşünmemiştim. 10-15 gün benzer biçimde kısa bir süre diliminde, bikini bölgemdeki karartıyı geçirdi diyebilirim. W Lab beyazlatıcı krem bitinceye kadar tertipli olarak kullanmaya devam edeceğim.
  • W Lab beyazlatıcı kremi kullanan birisinin tavsiyesi üstüne aldım. İyi ki de almışım. Cildimde çiller mevcuttu. Cildimi güzelce temizledikten sonrasında bu kremi sürüyordum. Hemen hemen 15 gün oldu ve çillerim gözle görülür bir halde azaldı. W Lab beyazlatıcı kremin çillere olan tesiri fazlaca fazla, bu yüzden tertipli kullanmaya devam edeceğim.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.