Voonka Multi Collagen 1 2 3 Ve Voonka Kolajen Saşe Kullanan Memnun mu

0

Voonka kolajen, son zamanlarda sık sık adını duyduğumuz kolajen markasıdır. Vücudun lüzumlu kolajen ihtiyacını karşılamak için piyasaya sürülen bu ürün iki çeşitten oluşur. Voonka Collagen Baeuty Plus şase, toz halinde olup, eritilerek kullanılır. Voonka Collagen Beauty Hyaluronic Acid ise hap olarak içilmektedir. Sadece Voonka Collagen Beauty Plus şasenin kolajen oranı diğerinden dayak yüksektir. Bu ilacı eczaneden ya da internetten sipariş edebilirsiniz.

Voonka Kolajen Kullananların Yorumları Nasıldır

32 yaşındayım ve ince kırışıklarım için voonka kolajen kullandım. Sadece kırışıklardan kurtulmak isterken, ergenlikte bile olmayan sivilce sorunuyla karşılaştım. Şuan sivilcelerimi geçirmek isterim ve ne yapacağımı bilmiyorum.

2 kutu Voonka Multi Collagen aldım ve neredeyse ilk kutuyu bitirmek üzereyim. İlk kutuyu kullanmaya başladıktan birkaç gün sonrasında sırtımda ve yüzümde sivilceler çıkmaya başladı. Bu zamana kadar asla sivilce problemim olmamış, aksine pürüzsüz bir cildim vardı. Hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim, şimdi bir de sivilce tedavisine başlamam gerekiyor.

Gelmiş geçmiş piyasaya sürülen en güzel kolajen takviyesi bulunduğunu düşünüyorum. Voonka Collagen Beauty Plus şase kullandım ve oldukça memnun kaldım. Bununla beraber kısa sürede bu kadar etkili olacağını düşünmezdim. Her insana tavsiye ederim.

Ortalama 2 aydır Voonka Collagen Beauty Plus şase kullanıyorum. Kırışıklarım için kullanmaya başladım sadece pozitif bir tesirini hemen hemen göremedim. Sadece tırnaklarım ve saçlarım eskisinden daha sıhhatli ve parlak bulunduğunu gözlemledim.

Voonka Collagen Baeuty Plus şase kullanmaya başlayalı bir buçuk ay oldu. İlk kutuyu bitirdim ve bir iki gün ara verdikten sonrasında ikinci kutuma başladım. Cildimin eskisinden daha parlak ve gerilmiş olduğunı hissediyorum. Fazlaca yararlı ve etkili bir ilaç hakikaten. Bununla beraber kolajene başlamadan ilkin bel ağrım vardı ve belimin ağrısı her geçen gün azalıyor. Her insana tavsiye ederim.

Voonka Collagen kullanmaya yeni başladım. Daha 5-6 kez içmeme karşın çarpıntım başladı ve içtikten sonrasında mide ağrısı yaşadım. Şuan kullanmayı bıraktım ve tavsiye etmiyorum.

Ortalama 1 ay ilkin Voonka Collagen Beauty Plus kullanmaya başladım. 40 yaşındayım ve yüzümde yeni süregelen ince çizgilerin azalması için kullanıyorum. Şuan 1 ay olmasına karşın hemen hemen bir tesirini göremedim sadece 3 ay kullanmaya devam et etmek isterim. Bununla beraber şunu da belirtmek isterim, kolajeni kullanmadan ilkin diz ağrılarım vardı ve oturmamı kalkmamı engelliyordu. Kolajeni kullandıktan sonrasında yürüyüşümün bile düzeldiğini söyleyebilirim. Bir tek otururken hafifçe bir ağrı oluyor kolajenim bittikten sonrasında tekrardan almayı düşünüyorum.

3 kutu Voonka Collagen Beauty Hyaluronic Acid kullanmama karşın pek bir tesirini göremedim. Tavsiye etmiyorum.

Yakşalık 15 gündür tırnaklarımın sıhhatli olması için Voonka Beauty Collagen Hyaluronic Acid kullanıyorum. Kulllanmaya başladıktan birkaç gün sonrasında tesirini gösterdi bile. Tırnaklarımın soyulması durdu ve her geçen gün daha sıhhatli gözüktüklerini düşünüyorum. Her insana tavsiye ederim.

Bir aydır abim ve ben Voonka Collagen Beauty Plus kullanıyoruz. Abim 37 yaşlarında bende 30 yaşındayım. Kullanmaya başladıktan bir süre sonrasında abimle ikimizin bacaklarında da kırmızı noktalar çıktı ve kaşıntı yapıyor devamlı. Ne yazık ki memnun kalmadık, karpuz çilek aromalı şase kullandığımız için yan tesir yaptığını düşünüyoruz.

Voonka Collagen Beauty Plus şasenin ananas aromalı olanından kullanıyorum. Bir türlü geçmeyen göz altı morluklarım için kullanmaya başladım ve ortalama 15 gündür göz çevremdeki koyu rengin azaldığını görüyorum. Bununla beraber cildim de daha parlak ve gerilmiş olmaya başladı. Daha şimdiden ikinci kutumun siparişini verdim bile. Her insana tavsiye ederim, oldukça güzel bir ürün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.