Tüy Azaltıcı Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0

Tüy dökücü kremler istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan yöntemlerdendir. Bu makalemizde tüy dökücü krem kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tüy Dökücü , Tüy Azaltıcı Krem Kullananların Yorumlar

Tüy dökücü kremler bence tam bir para tuzağı. Zorunlu değilsem kullanmıyorum ve kesinlikle kullanmanızı önermiyorum. Kıllar tekrardan uzarken aynı jiletle alınmış şeklinde çıkıyor. Bir tek cildinizi kesme riskini ortadan kaldırıyor. Spatula ile kremi bölgeye sürüp 5 dakika kadar bekletiyorsunuz. Sonrasında tekrardan spatulayla temizleyip yıkıyorsunuz. Üstünden 1 gün geçmemişken kıllarınız tekrardan çıkmaya başlıyor. Spreyi de kremi de aynı, boşuna harcama yapmayın.

Bana nazaran jiletten değişik bir yanı yok. Kıllar aynı hızda kalınlaşıyor ve uzuyor. Süreceğiniz bölgeden birazcık taşırırsanız ince tüyleriniz de kalınlaşarak uzuyor. Oldukça acil bir durum olsa jilet kullanmayı seçiyorum.

Dostlar bence ağda kullanmaya devam edin. Geçen ay tüy dökücü krem kullanmayı denedim de jilet şeklinde resmen. Kılları köklerinden almıyor. 2 kez uyguladım fakat hala siyah siyah noktalar vardı. Üstelik cildi tahriş ediyor. Kullandığım için pişmanım. Benim tavsiyem, asla denemeyin bile. 1 hafta içinde mağara adamlarına dönersiniz.

Tüy dökücü kremleri kollarım ve koltuk altım için dönem dönem kullanıyorum. Acil bir durum olduğunda oldukça ergonomik oluyor. Kullandığım markayı şu an hatırlayamadım fakat bilindik bir üründü. Değişik cilt yapılarına nazaran seçenekleri de var. 10 dakika sürmeden hazır oluyorum, oldukça memnunum.

Tüy dökücü kremleri denedim fakat herhangi bir yararını görmedim. Üstelik fazlaca fena bir kokusu var. Kanser ve cilt kararmalarına yol açabileceğini öğrenince direkt çöpe attım.

Tüy dökücü kremi ilk kullandığım vakit memnun kalmamıştım. Tüylerim çoğaldı ve jiletten bir farkını göremedim. Geçtiğimiz yıl bir kuaförde koltuk altımı aldırdım ve mikrop kaptım. Gittiğim hekim öteki yöntemlerin zararı dokunan bulunduğunu söyleyip tüy dökücü krem önerdi. Birkaç kez daha kullandım fakat içime sinmediği ve tüylerim fazlaca süratli uzadığı için evde ağda hayata geçirmeye başladım. Şimdi soğuk ağda bandı kullanıyorum, oldukça memnunum. Hem mikrop kapma riskim yok hem de kıllarım derhal uzamıyor.

Birçok cildiye uzmanı jilet yerine tüy dökücü kremleri öneriyor. Zira jilet kullanımı bir çok cildin tahriş olmasına yol açıyor. Tüy dökücü kullanmak için kıllarınızın belirli bir uzunluğa gelmesi gerekiyor. Kremi sürdükten sonraki  5 dakika içinde kıllar erimeye ve kopmaya başlıyor.

Ben tüy dökücü olarak Veet ürünlerini yeğliyorum ve oldukça memnunum. Oldukça ergonomik bir uygulaması var. Tertipli kullanmaya başladıktan sonrasında da kıllarım azalmaya başladı. Her cilde aynı etkiyi yapmıyor heralde fakat ben denemenizi tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.