Tokalon Güneş Kremi Fiyatı Nedir Ne İşe Yarar Iyi mi Kullanılır

0

Tokalon güneş kremi yabancı bir markanın ürünü olup Türkiye’ye yurt dışından ithal edilmiştir. 50 faktörlü koruma sunan bu ürün BİM marketlerden temin edilebilir. Suya dayanıklıdır ve içinde paraben yoktur. Bundan dolayı havuza yada denize girmeden evvel uygulanabilir. Fiyatı:29,73 TL’dir.

Tokalon Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

  1. Geçtiğimiz yıl kullanmıştım. Aşırı yağlı bir krem ve hakkaten güneşten korunmakta oldukça etkili. Bunu sürdükten sonrasında birçok kere havuza ve denize girmeme karşın kalıcılığı asla bozulmadı. Demek ki neymiş? Kaliteli olması için ille de pahalı olması gerekmiyormuş. Bu krem ucuz fakat tek kelimeyle mükemmel. Gerçi ben evvel pek oldukça markanın ürününü de kullanmıştım. Fakat en memnun kaldığım bu oldu.
  2. 3 senedir her yaz tatilinde kullanıyorum, oldukça yararını görüyorum. Cilt kuruluğu yaşıyorum; yanaklarım ve T bölgem de oldukça yağlı. Bu ürünü ortalama 15 TL’ye BİM’den satın almıştım. Son aşama beğendim ve ‘iyi ki almışım’ dedim. Her gün nemlendirici olarak La Roche Posay Effaclar Duo kullanıyorum. Bunu da yaz mevsiminde onunla beraber sürüyorum. Fiyat/performans oranı muhteşem!
  3. Asla tavsiye etmiyorum. Ben normalde başka bir güneş kremi kullanıyordum. Fakat o azca kalmıştı, fiyatı birazcık pahalıydı ve ben de ucuz diye Tokalon güneş kremini almak durumunda kaldım. Kendi güneş kremim bitince onu kullanacaktım. Meğer dinlence keyfime turp suyu sıkacakmış. Ayvalık’ta, Ağustos’un tam ortasında bu krem yüzünden 10 kuruş büyüklüğünde cillop şeklinde (!) bir güneş lekesi kazandım. Almadan markayı detaylıca araştırmamış, internetteki yorumlara göz gezdirmiştim. Güvenilebileceği kanaatine varmıştım. Sonradan gördüm ki menşeinin Türkiye olduğu yazıyormuş. Dostlar ben bu şekilde acı bir deneyim yaşadım, siz yaşamayın. Pahalı olsun, temiz olsun. Sağlığınızdan ve güzelliğinizden mühim mi?
  4. Denize gitmeye karar vermiştik. Öncesinden hesapta böyle bir durum yoktu. Planlanmış bir dinlence olmadığı için işi aceleye getirdik. Ben de evde güneş kremi bulamayınca BİM’e gittim ve bu kremi aldım. Daha doğrusu hayatımın en büyük hatasını yaptım. Aklınız var ise sakın almayın! Suratımı, vücudumu öyleki bir kızarttı ki anlatamam. Sürekli Silverdin yanık kremi sürüyorum. Yanıklar su toplamış durumda. Ya cildimde yada vücudumda geçmeyen bir iz bırakırsa? Ondan korkuyorum. Sanırsınız krem mrem hiçbir şey sürmeden denize girmişim. O şekil yandım. Oysa her tarafıma bol miktarda sürmüştüm. Zerre kadar korumuyor. Bu ürünün tanıdığından bile geçmeyin!
  5. Tokalon güneş kremini BİM’den geçen seneki yaz tatilinde averaj 15 TL’ye aldım. Ağustos’un kavurucu sıcağı, üstelik tam da öğle saatlerinde; güneş tepemize tepemize vuruyor, düşünün. Fakat gene de cildimde kızarıklık yapmadı. Kir oluştu mu güvenli değilim. Zira suratımda esasen çiller mevcut. Doğrusu kötü değil, ben beğendim. Açıkçası yan etkiye sebep olacak şeklinde de gelmemişti. Bildiğiniz gibi güneş kremlerinin tutarları çoğu zaman yüksek oluyor, bu yüzden ekonomik diye bunu almıştım.
  6. Önceki yıl kullanmıştım. Öneriyor muyum? Doğal ki hayır. Gerçi kendime de kızıyorum. O süre hiçbir işe yaramadığı halde, bu yıl ‘hadi bir kez daha kullanayım’ dedim. Netice yine hüsran. Ya dev gibi sivilcelere merhaba diyorum, ya da dünya kadar komedon ile başımı derde sokuyor. ‘Madem ki aldım, bari param boşa gitmesin’ deyip bacaklarıma uyguladım. Güneşe kaldığım gün akşamleyin bacaklarımda pütür pütür bir şeylerle karşılaştım.

Tokalon Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

  1. Hem UVB, hem de UVA ışınlarından koruyucu bir kremdir. Yüksek faktörlü bu güneş koruyucu; yağlı, duyarlı, kuru ve karma cilt tiplerinde kullanılabilir.
  2. Belirli aralıklarla kullanılmaya devam edilirse yaşlılık emarelerini geciktirir.
  3. Uzun süre süresince UVA ışınlarına maruz kalmak ciltte kızarıklığa, kabarmaya ve soyulmaya niçin olur. İşte Tokalon güneş kremi bu sorunların önüne geçer ve cilt kanserine yakalanma riskini azaltır.

Tokalon Güneş Kremi Iyi mi Kullanılır?

Güneş kreminden azca bir miktar alıp cildinizin her yerine ince bir katman şeklinde uygulayınız. Yalnız yüzünüzde değil; güneş görecek olan öteki vücut bölgelerinize (mesela boynunuza, ellerinize ve kollarınıza da) sürebilirsiniz.

Tokalon güneş kremi, her güneş kreminde olduğu suretiyle dışarı çıkılmadan minimum otuz dakika ilkin kullanılmalıdır. Böylece krem cildlinize nüfuz etme imkânı bulacak ve daha iyi tesir edecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.