Tala Karınca Yumurtası Yağı Nedir Ne İşe Yarar Iyi mi Kullanılır

0

Tala karınca yumurtası yağı eski çağlardan beri kullanılan istenmeyen tüylere çözüm olan bitkisel bir yağdır. Geçmişten bugüne kullanılan ve alternatif olarak malum karınca yağı, son zamanlarda bayanların gözdesi haline gelmiştir. Tala karınca yağını tüylerinden kurtulmak isteyen kullananların pozitif ve negatif görüşlerini yazımızın devamında bildirdik.

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullananların Pozitif yönde Ve Negatif Görüşleri Nedir

Tala karınca yumurta yağını koltuk altıma, yüzüme ve bikini bölgeme sürüyorum.  Gece yatmadan ilkin sürüyorum peşinden üstüne de limon kabuğu yağı sürüp yatıyorum ve sabah kalkınca yıkıyorum. Memnunum, hem de cilde yumuşaklık veriyor ve kokusu da hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.

Kaşlarımın arasını aldıktan sonrasında tala karınca yumurtası yağı sürdüm. Sadece o denli oldukça yaktı ki derhal yıkamak zorunda kaldım. Bununla birlikte küçük sivilcelerin çıkmasına ve cildimin tahriş olmasına niçin oldu. Bir ihtimal benim cildim hassastır ve bu yüzden yan tesir göstermiştir ben memnun kalmadım.

Tala karınca yumurtası yağına tek kelimeyle bayıldım. Kokusunu pek beğenmesem de uzun süre tertipli uyguladığım için pozitif etkilerini gördüm. Oldukca memnun kaldım.

Tala karınca yumurtası yağı bende pek bir işe yaramadı. Bu yüzden kullanmayı bıraktım .

Ortalama 20 gündür tala karınca yumurtası yağını kullanmaktayım. Tüylerimi kökten aldıktan 4 gün sonrasında uyguluyorum. Hakkaten de oldukça tesirini gördüm. Ciddi anlamada tüylerimde azalma söz mevzusu. Bununla birlikte tüylerim artık daha geç çıkıyor. Bilhassa bıyık bölgesinde tüylerimde oldukça etkili oldu. Tek tavsiyem tertipli ve istikrarlı kullanmanız dostlar, inanırım ki güzel sonuçlar alacaksınız.

Sarı saçlı biriyim ve bu yüzden tüylerimde sarı renkteler. Taşa karıncası yumurta yağını kullandığımdan beri tüylerim siyahlaştı. 1 aydır kullanmama karşın tüylerimi azaltacağına çoğalttığını düşünüyorum. Pek bir hevesle başladığım yumurta yağını ne yazık ki hüsranla bırakmak zorunda kaldım. Memnun kalmadım.

Tala karınca yumurtası yağını uzun süredir kullanıyorum. Hakkaten gözle görülür bir halde tüylerimde azalma ve seyrelme var. Tala karıncası yumurta yağını hala kullanıyorum. Doğal olarak ki her insanın cildi ve tüy yapısı değişik olduğundan değişim izah edebilir. Sadece ben oldukça menün kaldım ve her insana tavsiye ederim.

Tala karınca yumurtası yağın ortalama 2 aydır kullanmama karşın hiçbir yararını görmedim. Memnun kalmadığım için kullanmayı bıraktım.

Fiyat oldukça uygun. Ek olarak daha ilkin başka bir satıcıdan almıştım. Onun kokusu da kutusu farklıydı. Gerçek olmamasından şüpheliydim fakat bu orjinal olarak geldi kokusu daha hafifçe. İnce tüylerde daha acele tesir ediyor, kalınlarda birazcık daha uygulamak lüzumlu. Ben memnun kaldım.

Tala karınca yumurtası yağının memnuniyetle kullanıyorum. Kokusunu oldukça beğendim. Bununla birlikte çokta etkili bulunduğunu düşünüyorum. Kullanmak isteyen dostlar için şunu belirtmek isterim, ince tüylerde daha süratli tesir ediyorken, kalınca tüylerde birazcık daha yavaş tesir ediyor. Kısaca kalınca tüylerde birazcık daha uygulamak gerekiyor. Ben memnun kaldım, tavsiye ederim.

Tala karıncası yumurta yağının pek bir yararını görmedim. İnce tüylü kişiler kullanabilir sadece kalınca tüylüyseniz pekte tavsiye etmiyorum. Zira kalınca tüylerde pek bir işe yaradığını düşünmüyorum.

Tüylerime epilasyon yaptıktan sonrasında tala karınca yumurtası yağını kullanıyorum. Hem kokusu oldukça güzel hem de tüyler üstünde oldukça güzel tesirleri var. Tüyleri seyreltti ve azalttı. Daha da tesirini görmek için kullanmaya devam edeceğim.

Tala karınca yumurtası yağını ortalama 1 aydır kullanıyorum. Kaş ortamı cımbızla alıyorum ve cildimdeki öteki tüyleri ağdayla alıyorum. Bu işlemlerden sonrasında tala karınca yumurtası yağını kullandım. Sadece kaşıntı yapmış oldu. Bununla birlikte tüylerimde pek bir azalma göremedim.

Süratli bir halde elime ulaştı hatta baya hızlıydı kapımda bekliyorlarmış gibiydi 🙂 Ürünü 2 haftadır denildiği şeklinde kullanıyorum yeni çıkan tüylerde hafifçe incelme gözlemliyorum 1 ay sonunda daha etkili olacağını belirtmişlerdi aslına bakarsanız 4 5 ay sürmeliymiş kullanım süresi

Ortalama 2 haftadır tala karınca yumurtası yağını kullanıyorum. Tüylerimde hafiften seyrelme bulunduğunu gözlemliyorum. Sabırla ve istikrarla 4-5 ay kullanmayı düşünüyorum. Inanırım oldukça daha çok tesirini göreceğim.

Tala karınca yumurtası yağının 1 şişesi bitmek suretiyle. Hepimiz işe yaradığını söylüyor sadece ben pek bir tesir göremedim. Evet tüyler geç çıkıyor fakat azalmıyor. Birazcık daha kullanmaya devam edeceğim. Eğer tesirini görürsem kullanmaya devam edeceğim, tesirini görmezsem bırakmayı düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.