Süper Gro Kullananların Pozitif yönde Ve Negatif Yorumları Önerileri Nasıldır

0

Süper Dax Super Gro saçların kısa sürede uzamasını vaat eden bir saç bakım yağıdır. Bununla birlikte saçların güçlenmesini ve ışıl ışıl olmasını sağlar. İçerisindeki botanik yağlar yardımıyla saçları besler ve kuru saçları nemlendirir.

Son zamanlarda en fazlaca tercih edilen markalardan kabul edilen Dax Super Gro’yu kullananların pozitif ve negatif yorumlarını yazımızın devamında paylaştık.

Dax Super Gro Kullananların Pozitif yönde Ve Negatif Yorumları

Saçlarımı kestikten sonrasında Dax Super Gro kullanmaya başladım. Her akşam Hindistan cevizi yağı ile saçlarıma bakım yaptıktan sonrasında, Dax Super Gro kullandım. Saçlarım hakikaten uzadı, gözle görülür bir fark var.

Dax Super Gro saç bakım yağını kullanmaya başladığımdan beri saçlarım oluk oluk dökülüyor. Sırf saçlarınızı uzatmak için, saçlarınızdan olmayın derim tavsiye etmiyorum.

Uzun süreden beri saçlarımı uzatmak için Dax Super Gro kullanıyorum. Çok da fazla memnunum. Bazı kullanıcılar saçında koku bıraktığını ve çıkmadığını söylemiş. Ben saçlarıma elma sirkeli su yapmış olup peşinden iki kere şampuanlıyorum hiçte koku kalmıyor.

Dax Super Gro saç bakım yağını kullandım ve hakikaten saçlarımın uzaması için fazlaca destek oldu. Sadece saçlarım bir yerden uzarken bir yerden de fazlaca döküldü.

Süper Dax Super Gro saç bakım yağı tertipli kullanımda saçları fazlaca uzatıyor. Akşam saç diplerime uyguladıktan sonrasında, saç kurutma makinesiyle saçlarımın ısınmasını sağlıyorum. Böylece saç bakım yağı erisin ve saçımın her yerine dağılsın diye. Arkasından saçlarımı havluyla sarıyorum be ertesi günü duşta ilkin şampuanla saçınızı fazlaca güzel arındırmanız gerekiyor. Saçlarım normalde yavaş uzamasına karşın, hakikaten tesirini gördüm bir yağdır.

Saçlarımı uzatmak için Dax Super Gro saç bakım yağı kullanmaya başladım. Sadece kullandıktan sonrasında saçlarımın fazlaca fazla döküldüğünü fark ettim. Saç bakım yağını bırakmama karşın hala saçlarım dökülmeye devam ediyor. Bu yüzden tavsiye etmiyorum.

İlk kullanımda saçlarımı yumuşacık ve parlak yapmış oldu daha yeni aldım fakat uzatacağından inanırım kuruluktan dökülen saçlarımın bile dökülmesi azaldı fazlaca güzel bi ürün olduğu düşünüyorum.

Dax Super Gro saç bakım yağını kullanmaya başladığım günden beri fazlaca memnunum. Saçlarım eskisine bakılırsa daha yumuşak ve ışıl ışıl oldu. Bununla birlikte saçlarımın dökülmesi durdu. Oldukça güzel bir ürün her insana tavsiye ederim.

Dax Super Gro saç bakım yağını bir ihtimal saçlarım düzelir ve uzar diye kullanmaya başladım. Sadece saçım daha fazlaca dökülmeye başladı. Bununla birlikte saçlarınızı bu bakım yağından arındırırken saçların diplerinde yağlar kalıyor. Beklediğimi karşılamadı, tavsiye etmiyorum.

Süper Dax Super Gro saç bakım yağının saçlarıma bir yararını görmedim. Sanki saç gözeneklerimi tıkadı şeklinde hissediyorum. Oysa 2 ay kullandım sadece bir pek bir yararını göremedim.

Ortalama 1 senedir Dax Super Gro saç bakım yağını kullanmaktayım. Saçlarımı gözle görülür bir halde hızlıca uzattı. Sadece saç dökülmesinin önüne geçemedim.

Dax Super Gro saç bakım yağı saçımı döktü. Bununla birlikte egzamamı çoğalttı. Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Dax Süper Gro saç bakımını ilk kullandığımda saçımda dökülmeler meydana geldi. Ürünü 2. Kez kullandığımda ise saç dökülmem azaldı. Son olarak 3. Kez kullandığımda saç dökülmeme asla kalmadı. Saçlarıma bakım yaptığını ve fazlaca iyi geldiğini düşünüyorum.

Dax Super Gro saç bakım yağını ilk kullandığımda saçlarım dolgun gözüküyordu. Sadece ürün ileriki zamanlarda saçlarımı bastırdı doğrusu daha zayıf bir görüntü oluştu.

Dax Süper Gro saç maskesini kullandım sadece şuan kullanmıyorum. Saçlarım resmen azaldı bununla birlikte kurumasına niçin oldu.

Ortalama 8 senedir Dax Süper Gro saç bakımını kullanmaktayım. Oldukça memnunum. Saçlarım süratli uzuyor ve ışıl ışıl gözüküyor.

Haftada 2 kez saçlarıma Dax Super Gro maskesini uygulamaktayım. Ortalama 45 gündür kullandığım bu ürün saçlarımı yumuşacık yapmış oldu ve küçük küçük saçlarım çıktı. Bununla birlikte saçlarımı yıkarken kolaylıkla temizleyebiliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.