Sülük Ne İşe Yarar Kulak Arkası Sülüğün Yararları Nedir

0

Sülük, fazlaca eski dönemlerden beri birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Sülük, derinin dış katmanına yapışarak, hastalıklı bölgedeki kirli kanı emer ve bu bölgeye yararlı enzimler içeren salgısını bırakır. Sülük, kirli kanı temizleyerek ve sorunlu bölgeye salgısını bırakarak hastalıklı bölgeye şifa sağlar. Eski zamanlardan beri alternatif tıpın gözbebeği olan sülükler, birçok hastalığa şifa sağlamaktadır. Sülük tedavisi, yüz de dahil vücudun birçok bölgesine uygulanmaktadır.

Sülük Ne İşe Yarar?

Sülükler cildin üstüne konulur ve konuldukları yere yapışırlar. Sülükler, cildin en dış katmanına yapışır ve bu bölgedeki kirli kanı emerler. Bu kirli kan, vücutta biriktiği süre birçok hastalığa neden olur. Sülükler hastalıklı bölgedeki kirli kanı emerek, hastalıklı bölgedeki iltihabı sökerler. İltihabı sökmesiyle beraber, hastalıklı bölge zaman içinde iyileşmeye adım atar.

Sülük tedavisi en başta atardamar, toplardamar tıkanıklıkları benzer biçimde dolaşım sistemi hastalıklarına, iltihaplı ya da iltihapsız eklem romatizmalarına ve varislere oldukça şifa sağlamaktadır.

Sülükler, vücutta hastalık olan bölgeye yapışarak bu bölgedeki kirli kanı kendi içine çekerler. Kirli kanı çektikten sonrasında, adeta labaratuvar görevi gören ağzı ile bu kirli kanı çözümleme ederler. Kirli kanı çözümleme ederek hastalıklı bölgeye ne kadar enzim salgılaması gerektiğine kendileri karar verirler. Ve bu bölgeye içinde yüzden fazla yararlı enzim bulunan salgılarını bırakırlar. Sülükler bu salgı yardımıyla birçok hastalığa şifa sağlamaktadır. Sülüklerin yarar sağlamış olduğu hastalıklar şunlardır;

 • Bazı göz hastalıkları
 • Artroz ve eklem kireçlenmeleri
 • Varis ve venöz damar sorunları
 • Romatoidartrit ve öteki romatizmal hastalıklar
 • Migren ve gerilim baş ağrıları
 • Baş dönmesi, kulak çınlamaları ve meniere sendromu
 • Kas ağrıları, huzursuz bacak sendromu, fibromyalji
 • Boyun fıtığı, bel fıtığı
 • Sinir sistemi hastalıkları
 • Kronik bitkinlik
 • Kronik deri hastalıkları, ürtiker, egzama, sedef hastalığı, akne ve sivilce
 • Kronik hepatit
 • Karaciğer hastalıkları
 • Depresyon ve fobiler
 • Bağışıklık sistemi hastalıkları

Kulak Arkası Sülüğün Yararları Nedir?

Kulak arkasına uygulanan sülüğün yararları;

Ansızın gelişen işitme kaybı, kulakta geçmeyen uğultu problemi, orta kulak iltihabı, kulak çınlaması, kulak kireçlenmesi benzer biçimde kulak hastalıklarına şifa sağlar. Sülük salgısında antibakteriyel enzimler bulunur. Bu enzimler yardımıyla, kulaktaki bakterileri öldürür ve işitme problemini giderir.

Sülük Tedavisinin Asla Bilinmeyen Görkemli 11 Faydası Nedir?

 1. Vücuda uygulanan sülükler, vücuttaki kan akışını hızlandırır. Bu da cinsel gücün artmasını sağlar.
 2. Sülük tedavisi cilt de dahil vücuttaki tüm hücrelerin yenilenmesini sağlar.
 3. Vücuttaki ağrılı bölgelerin üstüne uygulanan sülükler, ağrıların azalmasına ve hatta ağrıların tamamen yok olmasını sağlar.
 4. Sülük tedavisi ciltteki sivilce, akne, çıban ve deri apsesi benzer biçimde cilt sorunlarını giderir ve hatta ciltteki ince kırışıkların giderilmesini sağlar.
 5. Sülük tedavisi kişiyi fizyolojik olarak rahatlattığı benzer biçimde zihinsel olarak da rahatlatır.
 6. Sülük tedavisi vücuttaki iltihabı ve enfeksiyonu giderir.
 7. Sülük, vücuttaki tüm kan dolaşımını hızlandırır.
 8. Sülük tedavisi beyin fonskiyonlarını sağlamlaştırır. Alzheimer benzer biçimde nörolojik hastalıklara şifa sağlar.
 9. Sülük tedavisinin bir öteki faydası ise kalp krizi geçirme riskini en aza indirmesidir.
 10. Sülük tedavisi; kısırlık, iltihaplı genital hastalıklar, infertilite, yumurtalık iltihabı, kist, myom, meme iltihabı benzer biçimde hanım hastalıklarını iyileştirir.
 11. Sülük tedavisi ile göz tansiyonu, göz tembelliği, şeker hastalığından meydana gelen görme kaybı, şaşılık ve konjuktiva benzer biçimde göz hastalıklarından kurtulmak mümkündür.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.