Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar

0

Sudocrem Krem Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları Nasıldır?

Sudocrem sivilce, sivilce lekesi, cilt kızarıklığı, cilt lekesi gibi çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan krem şeklinde bir ilaçtır. Sudocrem aslında bir pişik kremidir. Sudocremi eczaneden reçetesiz olarak temin edebilirsiniz

Sudocrem Krem Kullananların Yorumları

Sudocremi senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum. Üstelik ücreti de oldukça uygun, düşük fiyata yüksek performans sergiliyor. Uyumadan önce temiz cilde uyguluyorum, ertesi gün kalktığımda cildimin pamuk gibi yumuşadığını görüyorum. Ancak kullanırken mühim bir ayrıntıyı göz önünde bulundurmanız gerekiyor, cildinize sürerken ince bir tabaka halinde uygulamalısınız. Ayrıca her gece kullanmamalısınız, bu işlemi sadece haftada maximum iki defa yapmalısınız.

Ben bu ürünü bir süredir kullanıyorum. Uyuyacağım zaman makyajımı çıkarıyorum, cildimi güzelce dezenfekte ediyorum, ardından yüzümdeki sivilceli ve lekeli kısımlara Sudocrem uyguluyorum. Ertesi gün kalkınca da cildimden siliyorum. Bir seneye yakındır, her ne zaman yüzümde sivilce çıksa hemen Sudocrem sürerim. Cildime çok iyi geldi, bu muhteşem etkisine tanık olunca hemen aynısından bir tane de kardeşime aldım. Çevremden zaman zaman bana, “Yüzün pırıl pırıl görünüyor. Bunun sırrı ne?” diye soranlara da hiç düşünmeden Sudocremi öneriyorum. Bu arada önemli bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim, muhakkak geceleyin kullanmalısınız, dışarı çıkacaksanız gün içinde sürmemelisiniz. Ayrıca gerek kış olsun, gerek yaz olsun her mevsim güneş kremini yanınızdan ayırmamaya ve kesinlikle cildinizi aşırı güneşe maruz bırakmamaya dikkat edin.

Pişik kremi olmasının yanında sayısız faydası bulunan bu krem, âdeta ender bulunan bir hazine gibi. Hassasiyeti ve kızarıklığı tedavi etmede o kadar başarılı ki, bütün kremler bir yana, Sudocrem bir yana diyebilirim. Epilasyonun ardından çok fayda sağlıyor. Güneş yanıklarını da kısa sürede ortadan kaldırıyor. Her ne kadar, yüzümdeki balon gibi sivilcelerime çok bir yararı olmasa da, ben Sudocremden son derece memnunum.

Şişmanlık sebebiyle pişik sorunu baş gösterdiğinde, benim için zorlu bir süreç başlıyor. Neyse ki Sudocrem var ve hemen imdadıma yetişiyor. Neredeyse beni yürüyemeyecek hale getiren bu pişiklerin üzerine Sudocremi her gece uyguluyorum. Eertesi gün uyandığımda görüyorum ki pişiklerden eser kalmamış. Epilasyon, traş bıçağı ve ağda gibi şeyler de cildimi aşırı tahriş ediyor. Bu durumlarda da hemen Sudocrem kullanıyorum ve ertesi gün şikayetlerim tamamen yok oluyor. Yapısında çinko bulunan ve hücreleri yenileme özelliğine sahip bu ürüne bayılıyorum ve tükendiğinde hiç vakit kaybetmeden hemen yenisini alıyorum.

Beş gündür Sudocrem kullanmaktayım. Cildimin renk eşitsizliği olan kısımlarına her gece uyumadan önce sürüyorum. Yüzümün problemli kısmındaki renk hakikaten açıldı ve diğer kısımlarla aynı renge döndü. Cildimdeki renk uyumunu dengeleyen bu kremin, ayrıca bir ay evvel burnumun yanında oluşan sivilcenin izini de gözle görülür derecede geçirmeye başladığını farkettim.

Bir süre önce Sudocremi duydum ve biraz araştırmaya başladım. İnternette gördüğüm olumlu yorumlara aldandım ve kullanmaya karar verdim. Sivilcelerimin bıraktığı izlerden kurtulabilmek için büyük bir umutla alıp kullanmaya başladığım bu krem beni tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Zerre kadar faydasını görmediğim için kaldırıp bir kenara attım, yarı dolu vaziyette öylece durmaktadır.

Sudocrem, cilt bakım kremleri arasında benim tek favorimdir. Aklınıza gelebilecek her çeşit dermatolojik problemi ortadan kaldırabilen bu ürün tek kelimeyle mükemmel. Yüzünüzün her yerine sürerseniz olumlu bir etki göremeyebilirsiniz. Ancak cildinizdeki bir tane sivilcenin üzerine belli bir oranda uygularsanız ve sabaha kadar bu halde durursa, ertesi gün uyandığınızda sivilcenin hafiflediğine şahit olacaksınız. Ayrıca bu kremin yapısında çinko bulunuyor ve bu sayede yaraların da çabucak kapanmasını sağlıyor.

Ben Sudocremi sivilcelerimin hafiflemesi ve kızarıklıklarımın geçmesi için kullanıyorum, gözle görülür derecede başarılı sonuçlar veriyor. Eğer cilt üzerindeki sivilcede iltihap yoksa, Sudocrem doğrudan etki ediyor ve sivilcenin küçülmesini, hafiflemesini sağlıyor. İleri düzeyde cilt hassasiyetine sahibim, bu sebeple bıyık bölgemdeki tüyleri aldığımda da Sudocrem sürmeyi ihmal etmiyorum, kızarıklığı hemen yok ediyor. Bir kutuyu bitirip ikincisine başladım ve o da bitti, başka bir yakınımla ortaklaşa paylaşıyoruz, bizi 6-7 ay boyunca idare ediyor. Ben ara sıra bikini bölgeme fazla fazla sürüyordum, bundan dolayı kısa sürede kutunun dibi geldi. Bundan sonra küçük kutular yerine büyük kutuları tercih etmem daha yararlı olacak diye düşünüyorum.

Sudocrem, övüldüğü kadar güzel bir ürün değil. Pişik ve sivilce kızarıklıklarını geçiriyor, bu doğru; fakat çok ağır bir içeriği var ve bu yüzden sivilcelerin yeniden çıkmasına yol açabiliyor. Yalnızca epilasyonun ardından bacaklarımda ortaya çıkan kırmızılıkları gidermede faydalı oldu, onun haricinde artık kesinlikle yüzüme sürmeyeceğim.

Aslına bakarsanız Sudocrem, bebeklere yönelik üretilen bir pişik kremi. Ancak bebeklerin değil de en fazla erişkinlerin tercih ettiği bir ürün ve herkes bu kreme sivilcelerden kurtulmak için başvuruyor. Ben de o kişilerden biriyim ve yeni oluşan ya da çıkmak üzere olan sivilcelerimi ortadan kaldırmak amacıyla aldım. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse bu ürün cildimde çok fazla bir değişiklik yapmadı. Yani genelleme yapmayayım ama şahsen ben bir faydasını göremedim demem daha doğru olacaktır.

Sudocremin sivilce izlerini yok ettiğine dair çok fazla olumlu yorum okumuştum. Ancak kullanınca hakikaten tam bir fiyasko olduğunu gözlerimle görmüş oldum. Evet, tek kelimeyle “fiyasko”. Emin olun ki çay ağacı yağı bundan çok daha iyi etki gösteriyor.

Herkes Sudocremden istediği etkiyi görememiş olsa da ben de Sudocremden güzel sonuç alanlardanım. Çıkmaya başlamış sivilcemin üstüne uyguluyorum ve daha başlamadan bitiriyor, sivilce çıkmasını önlüyor. Ucu çıkan sivilcem için kullanıyorum, daha kısa sürede leke kalmadan kaybolmasına yardımcı oluyor. Bir bebek pişik kreminden beklenmeyecek derecede güçlü ve şaşırtıcı etkilere sahip, bana çok iyi geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.