Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar

0

Sudocrem Krem Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları Nasıldır?

Sudocrem sivilce, sivilce lekesi, cilt kızarıklığı, cilt lekesi benzer biçimde çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan krem şeklinde bir ilaçtır. Sudocrem aslen bir pişik kremidir. Sudocremi eczaneden reçetesiz olarak temin edebilirsiniz

Sudocrem Krem Kullananların Yorumları

Sudocremi senelerdir kullanıyorum ve oldukca memnunum. Üstelik tutarı de oldukça uygun, düşük fiyata yüksek performans sergiliyor. Uyumadan ilkin temiz cilde uyguluyorum, ertesi gün kalktığımda cildimin pamuk benzer biçimde yumuşadığını görüyorum. Sadece kullanırken önemli bir ayrıntıyı göz önünde bulundurmanız gerekiyor, cildinize sürerken ince bir katman halinde uygulamalısınız. Ek olarak her gece kullanmamalısınız, bu işlemi yalnız haftada maximum iki kere yapmalısınız.

Ben bu ürünü bir süredir kullanıyorum. Uyuyacağım süre makyajımı çıkarıyorum, cildimi güzelce dezenfekte ediyorum, peşinden yüzümdeki sivilceli ve lekeli kısımlara Sudocrem uyguluyorum. Ertesi gün kalkınca da cildimden siliyorum. Bir seneye yakındır, her ne süre yüzümde sivilce çıksa derhal Sudocrem sürerim. Cildime oldukca iyi geldi, bu görkemli etkisine şahit olunca derhal aynısından bir tane de kardeşime aldım. Çevremden ara sıra bana, “Yüzün pırıl pırıl görünüyor. Bunun sırrı ne?” diye soranlara da asla düşünmeden Sudocremi öneriyorum. Ayrıca mühim bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim, muhakkak geceleyin kullanmalısınız, dışarı çıkacaksanız gün içinde sürmemelisiniz. Ek olarak gerek kış olsun, gerek yaz olsun her mevsim güneş kremini yanınızdan ayırmamaya ve kesinlikle cildinizi aşırı güneşe maruz bırakmamaya dikkat edin.

Pişik kremi olmasının yanında sayısız faydası bulunan bu krem, âdeta nadir bulunan bir gömü benzer biçimde. Hassasiyeti ve kızarıklığı tedavi etmede o denli başarıya ulaşmış ki, tüm kremler bir yana, Sudocrem bir yana diyebilirim. Epilasyonun peşinden oldukca yarar sağlıyor. Güneş yanıklarını da kısa sürede ortadan kaldırıyor. Her ne kadar, yüzümdeki balon benzer biçimde sivilcelerime oldukca bir yararı olmasa da, ben Sudocremden son aşama memnunum.

Şişmanlık sebebiyle pişik problemi baş gösterdiğinde, benim için sıkıntılı bir süreç başlıyor. Her neyse ki Sudocrem var ve derhal imdadıma yetişiyor. Neredeyse beni yürüyemeyecek hale getiren bu pişiklerin üstüne Sudocremi her gece uyguluyorum. Eertesi gün uyandığımda görüyorum ki pişiklerden yaratı kalmamış. Epilasyon, traş bıçağı ve ağda benzer biçimde şeyler de cildimi aşırı tahriş ediyor. Bu durumlarda da derhal Sudocrem kullanıyorum ve ertesi gün şikayetlerim tamamen yok oluyor. Yapısında çinko bulunan ve hücreleri yenileme özelliğine haiz bu ürüne bayılıyorum ve tükendiğinde asla zaman kaybetmeden derhal yenisini alıyorum.

Beş gündür Sudocrem kullanmaktayım. Cildimin renk eşitsizliği olan kısımlarına her gece uyumadan ilkin sürüyorum. Yüzümün problemli kısmındaki renk hakikaten açıldı ve öteki kısımlarla aynı renge döndü. Cildimdeki renk uyumunu dengeleyen bu kremin, ek olarak bir ay evvel burnumun yanında oluşan sivilcenin izini de gözle görülür derecede geçirmeye başladığını farkettim.

Bir süre ilkin Sudocremi duydum ve birazcık araştırmaya başladım. İnternette gördüğüm pozitif yorumlara aldandım ve kullanmaya karar verdim. Sivilcelerimin bıraktığı izlerden kurtulabilmek için büyük bir umutla alıp kullanmaya başladığım bu krem beni tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Zerre kadar yararını görmediğim için kaldırıp bir kenara attım, yarı dolu vaziyette öylece durmaktadır.

Sudocrem, cilt bakım kremleri içinde benim tek favorimdir. Aklınıza gelebilecek her çeşit dermatolojik problemi ortadan kaldırabilen bu ürün tek kelimeyle muhteşem. Yüzünüzün her yerine sürerseniz pozitif bir tesir göremeyebilirsiniz. Sadece cildinizdeki bir tane sivilcenin üstüne belli bir oranda uygularsanız ve sabaha kadar o zaman durursa, ertesi gün uyandığınızda sivilcenin hafiflediğine tanık olacaksınız. Ek olarak bu kremin yapısında çinko bulunuyor ve bu sayede yaraların da çabucak kapanmasını sağlıyor.

Ben Sudocremi sivilcelerimin hafiflemesi ve kızarıklıklarımın geçmesi için kullanıyorum, gözle görülür derecede başarıya ulaşmış sonuçlar veriyor. Eğer cilt üstündeki sivilcede irin yoksa, Sudocrem direkt tesir ediyor ve sivilcenin küçülmesini, hafiflemesini sağlıyor. İleri düzeyde cilt hassasiyetine sahibim, bu sebeple bıyık bölgemdeki tüyleri aldığımda da Sudocrem sürmeyi dikkatsizlik etmiyorum, kızarıklığı derhal yok ediyor. Bir kutuyu bitirip ikincisine başladım ve o da bitti, başka bir yakınımla ortaklaşa paylaşıyoruz, bizi 6-7 ay süresince yönetim ediyor. Ben ara sıra bikini bölgeme fazla fazla sürüyordum, bundan dolayı kısa sürede kutunun dibi geldi. Bundan sonrasında minik kutular yerine büyük kutuları tercih etmem daha yararlı olacak diye düşünüyorum.

Sudocrem, övüldüğü kadar güzel bir ürün değil. Pişik ve sivilce kızarıklıklarını geçiriyor, bu doğru; fakat oldukca ağır bir içinde ne olduğu var ve bu yüzden sivilcelerin tekrardan çıkmasına yol açabiliyor. Yalnızca epilasyonun peşinden bacaklarımda ortaya çıkan kırmızılıkları yok etmede yararlı oldu, onun haricinde artık kesinlikle yüzüme sürmeyeceğim.

Aslına bakarsanız Sudocrem, bebeklere yönelik üretilen bir pişik kremi. Sadece bebeklerin değil de en fazla erişkinlerin tercih etmiş olduğu bir ürün ve hepimiz bu kreme sivilcelerden kurtulmak için başvuruyor. Ben de o kişilerden biriyim ve yeni oluşan ya da çıkmak suretiyle olan sivilcelerimi ortadan kaldırmak amacıyla aldım. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse bu ürün cildimde oldukca fazla bir değişim yapmadı. Şu demek oluyor ki genelleme yapmayayım fakat şahsen ben bir yararını göremedim demem daha doğru olacaktır.

Sudocremin sivilce izlerini yok ettiğine dair oldukca fazla pozitif yorum okumuştum. Sadece kullanınca hakikaten tam bir fiyasko bulunduğunu gözlerimle görmüş oldum. Evet, tek kelimeyle “fiyasko”. Güvenilir olun ki çay ağacı yağı bundan oldukca daha iyi tesir gösteriyor.

Hepimiz Sudocremden istediği etkiyi görememiş olsa da ben de Sudocremden güzel netice alanlardanım. Çıkmaya başlamış sivilcemin üzerine uyguluyorum ve daha başlamadan bitiriyor, sivilce çıkmasını önlüyor. Ucu çıkan sivilcem için kullanıyorum, daha kısa sürede kir kalmadan kaybolmasına destek oluyor. Bir bebek pişik kreminden beklenmeyecek derecede kuvvetli ve şaşırtıcı etkilere haiz, bana oldukca iyi geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.