Su Bazlı Nemlendirici Nedir Ne İşe Yarar En İyi Su Bazlı Nemlendirici

0

Eczanede Satılan Su Bazlı Nemlendirici Markaları Ve Tutarları

Su bazlı nemlendiriciler, etkili bir cilt bakımı için ne olursa olsun kullanılması ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Cildin su ihtiyacını giderir ve kurumasını önlerler. Bu yüzden günlük cilt bakımında nemlendiriciyi dikkatsizlik etmemek lazımdır.

Su bazlı nemlendiriciler, adı üstünde muhteviyatında su bulunan, ciltte ağırlık yapmayıp cilt tarafınca kolayca emilen bir cilt nemlendiricidir. Su bazlı nemlendiricilerde “aqua” diye yazar. Nemlendiricinin su bazlı olup olmadığı buradan anlaşılabilir.

Su Bazlı Nemlendirici Markaları

Garnier Rutubet Bombası Su Bazlı Rutubet Deposu Antioksidan Nemlendirici 50ML

Bu ürün isminin hakkını oldukca iyi vermektedir. Hakkaten de rutubet bombasıdır ve cildin rutubet ihtiyacını eksiksiz bir halde gidermektedir. İçerdiği nebat özleri ve antioksidanlar ile cildin çevresel faktörler sebebiyle zarar görmesini engeller. Garnier Rutubet Bombası, içeriğindeki hyaluronik asit yardımıyla cildi korur. Cilde parlaklık verir, dış etkenlere karşı cildi muhafaza eden bir kalkan görevi üstlenir. Kuvvetli formülü antioksidan bakımından zengindir. Nemlendirme tesirini 24 saat devam ettirir. Cilt için kullanıldığında likit bir doku haline gelmiş olarak cildi ışıldatır ve rahatlatır. Bu ürünü uyguladıktan sonrasında, “cildim yağlı kaldı, yapış yapış oldu” benzer biçimde şikayetleriniz asla olmaz. Garnier Rutubet Bombası Su Bazlı Rutubet Deposu Antioksidan Nemlendirici 50ML fiyatı 26,90 TL’dir.

Dr Murad Nutrient-Charged Water Gel Su Bazlı Jel Nemlendirici

Dr. Murad Nutrient Charged Water Jel son teknolojiyle üretilmiştir. Cildi derinlemesine nemlendirir. Besleyici vitaminleri ve mineralleri ihtiva eden bu ürün, cilt için mükemmel bir gıda deposudur. Cildin dayanıklılığını artırır ve yıpranmaya karşı koruma sağlar.

Kullanılışı; Temiz cilde tonik uygulanır ve ince bir katman halinde dekolte, boyun ve yüz bölgesine sürülür. Bu işlem her gün 2 kez tekrarlanır. Dr Murad Nutrient-Charged Water Gel Su Bazlı Jel Nemlendirici fiyatı 675,00 TL’dir.

Babe Su Bazlı Nelendirici Krem Spf20 50Ml

İçerdiği bileşenlerle cildin gıda ihtiyacını giderir, direnç sağlar ve canlı bir görünüm verir. Yapısında Hiyaluronik asit bulundurur. Cilt için naturel ve etkili bir nemlendirici olmasının sebeplerinden biri de budur. Mat ciltler başta olmak suretiyle tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Babe nemlendiriciyi sürmeden evvel cildinizi paklayın, peşinden yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Bunu sabah ve akşam olmak suretiyle günde 2 kez yapın. Babe Su Bazlı Nelendirici Krem Spf20 50Ml fiyatı 196,50 TL’dir.

Simple Su Bazlı Nemlendirici 125 ml

Alkol, paraben, renklendirici ve parfüm içermez. Organik ve hafifçe bir formülü vardır. Kırılgan ciltlere oldukca iyi gelir. B5 vitamini, gliserin, E vitamini ve hodan tohumu yağından oluşan yararlı içeriğiyle cildi 12 saat süresince nemli meblağ. Simple Su Bazlı Nemlendirici 125 ml fiyatı 59,95 TL’dir.

Soitenn Su Bazlı Nemlendirici

Cildin rutubet kaybetmesine ve aşırı yağlanmasına engel olur. Ciltte meydana gelen kızarıklığı ve kuruluğu giderir, tazelik ve ferahlık sunar. Hepsi için hususi olarak geliştirilen yağ ve su bazlı formülüyle Soitenn Nemlendirici, kolayca uygulanır ve cilt tarafınca çabucak emilir. Öte taraftan cilt bariyerinin daima nemli ve esnek kalmasını, güçlenmesini ve yenilenmesini destek sunar. Soitenn Su Bazlı Nemlendirici 150 GR fiyatı 71,95 TL’dir.

Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon 500Ml

Cildin 24 saat nemli kalmasını elde eden bu losyon, kuru cilt yapısına haiz evlatların ve yetişkinlerin kullanımına yönelik tasarlanmıştır. El, yüz ve tüm vücut için nemlendirici olarak kullanılabilen ürünün cildi onarma özelliği de vardır. Rutubet desteğinin yanı sıra kaşıntıya da engel olur. Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon 500 Ml fiyatı 170,00 TL’dir.

Dermacol Aqua Beauty Su Bazlı Nemlendirici Krem 50 ml

Hyaluronik asit ve aquaxyl karışımıyla cildin rutubet seviyesini yükseltir. İçerdiği vitaminler, naturel yağlar ve deniz özleriyle pullanma benzer biçimde deri problemlerinden korur. Cilde bütünlük, canlılık ve esneklik sağlayarak yıpranmanın önüne geçer. Dermacol Aqua Beauty Su Bazlı Nemlendirici Krem 50 ml fiyatı 89,90 TL’dir.

Santeplus Su Bazlı Nemlendirici Kremi Spf20 50ml – Tüm Ciltler

Yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde haiz olmak isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılar. Hyaluronik asit barındıran formülü yaşlanma emarelerini geciktirir. 20 spf güneş koruma faktörüyle gün içinde kullanıma uygundur. Cildin yağlanmasına ve gözeneklerde tıkanıklığa sebep olmaz. Santeplus Su Bazlı Nemlendirici Kremi Spf20 50 ML fiyatı 80,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.