Sivilce İzlerinden Kurtulmak İçin Sivilce Lekeleri Krem Markaları Ve Tutarları

0

Eczaneden Alabileceğiniz En İyi Sivilce İzi Kremi Markaları Ve Tutarları

Sivilceye En İyi Gelen Kremi Markaları Ve Tutarları

Eğer cildinizde sivilce izleri mevcutsa ve bu tarz şeyleri kendi kendinize gidermek istiyorsanız en kolay çözüm krem kullanmaktır. Eczanelerden temin edebileceğiniz bu kremleri cildinize sürerek kısa zamanda sivilce lekeleriyle vedalaşabilirsiniz. Sivilce izlerini geçiren kremler reçetesiz yada reçeteli olarak satılmaktadır. Reçeteli kremlerin tesiri, reçetesiz satılanlardan daha güçlüdür. Yoğun kimyasal içeren bu ürünlerin çeşitli yan tesirleri söz mevzusudur. Bundan dolayı krem tedavisine uzman bir dermatoloğun önerisiyle başlanmalıdır.

Sivilce izi giderici kremlerin bir kısmı da reçetesiz olarak satıştadır. Eczanelere ilaveten, kozmetikçilerde de bu kremleri bulmak mümkündür. Fakat kıyıda köşede kalmış dükkanlardan değil ne olursa olsun tanınan-bilinen yerlerden alınmalıdır. Sıhhat Bakanlığı’nın onayı bulunan ürünlerden başkasını kullanmamalıdır.

Sivilce Lekelerini Geçiren Krem Markaları

Madecassol Krem

Cildi tekrardan yapılandıran Madecassol krem, cilt üstünde bulunan lekelere ve sivilce izlerine iyi gelir. Kabuklanmış sivilceleri iyileştirir. Hekiminiz değişik bir şey bildirmediği müddetçe günde 1-2 kere kullanmanız gerekmektedir. Kapağını ters çevirin ve tüpü delip cildinize ince bir katman halinde uygulayabilirsiniz. Madecassol Krem fiyatı 29,06 TL’dir.

Madecassol Krem İle Sivilceleri Yok Eden Krem Tarifi

  1. Madecassol krem
  2. Bepanthen
  3. 1 Ampul E Vitamini

Bepanthen krem ve Madecassol krem eşit miktarlarda karıştırılarak içine 1 ampül E vitamini eklenmiş olur. Hazırlanan karışım yüz bölgesine maske şeklinde uygulama edilir. Ortalama 30-60 dk beklenir. Arkasından ılık suyla durulanır. Cilt yapısına ve problemin durumuna bakılırsa 1 hafta arayla ya da 2 hafta arayla uygulanır.

Acnelyse Sivilce İzi Giderici

Hem sivilcelerin tedavisi hem de cilt lekelerinin ve sivilce izlerinin giderilmesi amacıyla kullanılır. Büyük ve iltihaplı sivilcelerden kurtarmış olur. Akne oluşumunu önler. Bu kremin muhteviyatında A vitamini ve retionik asit bulunur. Cildi soyan, cildin üst tabakasında peeling tesiri gösteren ve keratin üretimini denetim altında tutan Acnelyse Krem, cilt hücrelerini yeniler. İzleri ortadan kaldıran bu kuvvetli krem tertipli olarak kullanılırsa ölü derinin yerine taze ve pembe bir deri gelir. Acnelyse Sivilce İzi Giderici fiyatı 55.18 TL’dir.

Uriage Hyseac 3-Regul Global Skin Care – Kir ve Siyah Nokta Karşıtı Krem 40ml

Sivilcelerin ve aknelerin meydana getirmiş olduğu lekeleri ortadan kaldıran bir bakım kremidir. Siyah nokta ve kir karşıtıdır. Cildinizi temizledikten sonrasında nazik bir masaj ile sürmelisiniz. Bu krem yağlı cilt tipinde de kullanılabilir. Uriage Hyseac 3-Regul Global Skin Care – Kir ve Siyah Nokta Karşıtı Krem 40 ml fiyatı 106,00 TL’dir.

Hametan Krem

Sivilce problemine çözüm sağlar. Akne ve sivilcelerin bıraktığı izlerle savaşım eder, cildi yeniler. Özetle ‘sivilce izleri iyi mi giderilir?’ sorusuna verilebilecek en iyi cevaplardan biridir. Eczanelerde satılmaktadır ve uzun senelerden beri sivilce tedavisinde çoğunlukla kullanılmaktadır. Bu krem temizlenmiş cilde uygulanır. Parmak ucuna birazcık sıkılır ve sorunlu bölgeye masaj yapılarak iyice nüfuz ettirilir. Hametan Krem fiyatı 11.30 TL’dir.

Fucidin Krem

Sivilcelerin, sivilce izlerinin, yanık ve çibanların tedavisinde fazlaca güzel sonuçlar alabileceğiniz bir kremdir. Antibiyotik tesir gösteren Fucidin krem, cildin enfekte olmasına engel olur ve cilt sağlığını muhafaza eder. Sivilcelerden ve sivilce izlerinden muzdaripseniz Fucidin krem yardımıyla bu durumların üstesinden gelebilirsiniz. Öte taraftan Fucidin krem yanıkların iyileşmesine de katkı sağlar. Fucidin Krem fiyatı a19,33 TL’dir.

Dermaderm Bitkisel Kir Giderici Krem

Muhtevasında çeşitli nebat özleri barındıran Dermaderm Bitkisel Kir Giderici Kremin herhangi bir ziyanı yoktur. Naturel ve varlıklı içeriğiyle cilt lekelerine son veren ve cildin rengini açan bu ürün, hafifçe ve orta derecedeki sivilce izlerini gidermek için tercih edilmektedir. İçerisinde arbutin isminde bir bileşen vardır. Cildi onarıcı tesiri bundan doğar. Ek olarak bu krem cildin rutubet seviyesini düzenleyerek kuruluğu önler, cildi beyazlatır ve ölü hücrelerden arındırarak cilt dokusunu tazeler. Sivilce izlerini yok ederken cildi yıpratmaz. Dermaderm Bitkisel Kir Giderici Krem fiyatı 19,90 TL’dir.

Expigment Krem

Ciltte oluşan sivilce izleriyle, lekelerle, çillerle ve güneş yanıklarıyla savaşır. Tesiri oldukça güçlüdür. Uzman bir dermatoloğun tavsiyesi üstüne eczaneden reçeteli olarak alınmalı ve tabip kontrolünde kullanılmalıdır. İstenilen bölgelere hafifçe bir katman şeklinde uygulanır, oval hareketlerle nazikçe yedirilir. Cilt tarafınca derhal emilir ve bu yüzden kısa sürede yararlı olur. Expigment Krem %2 fiyatı 13.30 TL, Expigment Krem %4 fiyatı 13.56 TL’dir.

Salyangoz Kremi

Ciltteki sivilce izlerinin ve lekelerin iyileştirilmesinde senelerdir kullanılmakta olan Salyangoz kremi, naturel ve yoğun içeriğiyle aknelerden yaratı bırakmaz. Salyangoz kremi fiyatıysa 33,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.