Sirkeli Su, Sirkeli Ballı Su İle Zayıflayanların Yorumları Nedir

0

Elma sirkesi, zayıflatan göbek eriten en etkili kürlerdendir.Malzemesi de fazlaca azdır, hem ekonomiktir, hem yapımı pratiktir. Elma sirkesi yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeler yalnızca elma sirkesi, bal ve sudur. Elma sirkesi ile kilo veren pek fazlaca şahıs vardır.

Elma Sirkesi Kürü Tarifi

Malzemeler

 1. 1 yiyecek kaşığı elma sirkesi
 2. 1 tatlı kaşığı bal
 3. 1 bardak su

Tüm malzemeleri karıştırın. Sabah, akşam aç karına için.

Elma Sirkesi İle Zayıflayanların Yorumları

 1. 3 gün ilkin elma sirkesi kürüne başladım. Kahvaltıdan ve akşam yemeğinden evvel tüketiyorum. Bugün tartıda bir sürprizle karşılaştım: 1,5 kilo gitmiş! Bunda yeyip içtiklerime dikkat etmemin de oranı var. Elma sirkesiyle 3 gün içinde 1,5 kiloyu şutlamış biri olarak kendimi fazlaca mutlu hissediyorum. Size de tavsiye ederim.
 2. 8 ay ilkin doğum yaptım ve fazlaca kiloluydum. Bu durumdan kurtulmanın bir yolunu arıyordum. Mükemmel bir tanım buldum ve onu denemeye karar verdim. İyi ki bu şekilde yapmışım; zira 2 gün içinde 1,5 kilo vermeyi başardım. Sadece ayrıca sıhhatli beslenmek ve egzersiz yapmak gerekiyor. (Ben günde 30 dakika yürüyüş yapıyorum.) Bu tarifi sizinle de paylaşmak isterim. Bir bardak ılık suya iki yiyecek kaşığı elma sirkesi ekleyip karıştırın. Uyumadan ilkin aç karnınıza için. Bunu 2 hafta süresince yapın, kesinlikle yararını görmüş olacaksınız. Tadını beğenmezseniz bir tatlı kaşığı bal ilave edebilirsiniz.
 3. Elma sirkesi kürünü uygulamaya Pazar günü başladım. 81,5 kiloydum ve 78,8 oldum. Kısaca averaj 2,7 kilo kaybetmişim. Bu benim için mühim bir başarı! Devam edeceğim.
 4. 4 gündür elma sirkesi kürü yapıyorum. 1,5 kilo verdim, bu kür işe yarıyor. Hem bağırsakları da düzene sokuyor ve tokluk hissi veriyor.
 5. Elma sirkesi kürünü yaptım maalesef asla tesir etmedi, kilo veremedim. Moralim iyice bozuldu, bende işe yaramadı.
 6. 23 gün süresince elma sirkesi kürünü uygulayarak 4 kilo verdim. Yatmadan ilkin içiyordum fakat bal eklemiyordum. Rejim yapmayı da dikkatsizlik etmedim. Evet yararlı sadece iğrenç bir tadı var. Zorunlu kullanacağım, ne yapayım?
 7. Elma sirkesi kürünü kullandığım halde zayıflamama destek olmadı. Boyum 1.50, kilom 75; bu kilolardan iyi mi kurtulacağım, bilmiyorum.
 8. 66 kiloydum. 2 aydır sabahları ve akşamları aç karna birer bardak elma sirkesi içerek 59 kiloya indim. Kürü bırakmadım, 50 kiloya ulaşana kadar devam edeceğim. Her insana öneriyorum. Ben zayıflayabilmek için bu zamana kadar değişik değişik yöntemler denedim; hiçbiri elma sirkesi benzer biçimde etkili olmadı. Ek olarak elma sirkesi bol miktarda vitamin içeriyor, bu bakımdan da sağlığa yararlı. Vitamin ihtiyacınızın bir bölümünü karşılıyor. Metabolizmanın da süratli çalışmasını sağlıyor.
 9. Elma sirkesi kürüne 2 gün ilkin başladım, bağırsakları harekete geçiriyor ve ikide bir wcye çıkmak zorunda bırakıyor. Halam da kullanmıştı, 5 ay içinde devrim geçirdi resmen. 120 kkilo olan hanım 75 kiloya düştü. Ümit ederim bu kür bana da aynı luğu yaşatır.
 10. Elma sirkesi ile güzel kilo verdim. Fakat hangi yiyecek olursa olsun eğer rejim ve egzersiz yapmıyorsanız bir tek onu tüketerek zayıflayamazsınız. Kısaca ‘elma sirkesini içtim, tamam bana her şey özgür; gelsin poğaçalar tatlılar’ diyemezsiniz. Elma sirkesinin özelliği yağ yakımını kolaylaştırmasıdır. Eğer hayatınızda spor, yürüyüş benzer biçimde şeyler bulunmuyorsa üzgünüm fakat kilo veremezsiniz.
 11. Elma sirkesi bal küründen son aşama memnun kaldım. Bir süre ara vermiştim, yeniden başladım. Sabahleyin aç karnıma ve uyumadan ilkin tüketiyorum. Sabah elma sirkesini içip üstüne sütle müsli yiyorum. Akşam yemeğim ise yulaflı yoğurt. Bu şekilde yaparak 21 günde 6 kilo verebildim. Şimdi 53.4 kiloyum. Minimum 50 kilo olmayı hedefliyorum, daha da zayıflasam güzel olur doğal. Bakalım 15 gün içinde amacıma ulaşabilecek miyim?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.