Sirkeli Su İçmek Zayıflatırmı? Elma Sirkesi Ve Bal İle Zayıflama Kürü

0

Elma sirkesi, binbir derde ilaç olan yararlı bir gıdadır. (Elma sirkesi zayıflatır mı?) isminde bu makalemizde zayıflamak için elma sirkesi kürü kullanımından bahsettik. Elma sirkesi vesilesiyle ayda 8 kilo hatta daha oldukça verebilirsiniz. Herhangi bir mide probleminiz yoksa doktorunuza danışıp elma sirkesi zayıflama formülünü uygulayabilirsiniz.

Elma sirkesi ile zayıflayanların yorumları hep pozitif yöndedir. Bu formülle zayıflayan pek oldukça şahıs olmuştur. Hatta elma sirkesi ile 10 kilo verdim diyenler bile vardır.

Elma sirkesi ile zayıflama formülü

 1. Elma sirkesini ya evde yapmalısınız ya da güvenilir firmaların naturel ürünlerini kullanmalısınız. Bu elma sirkesi ve bal karışım iksiri ile haftada minimum 2 kilo verebilirsiniz.
 2. Elma sirkesi ve bal karışımı iştahı keser ve metabolizmayı hızlandırır. Vücuttaki zararı olan toksinlerin ve ödemin atımına destek olurken, biryandan da damarları açıcı tesir yapmaktadır.
 3. Elma sirkesi iyi bir zayıflama iksiri olmasıyla birlikte sağlığımıza da yararlı olan gıda maddeleri, enzimler, organik maddeler, bitkisel asitler ve vitaminler ihtiva eder. Sirkede bulunan A ve öteki vitaminlerle de görmeyi keskinleştirir.
 4. Elma Sirkesi bal iksiri ile beraber zayıflama hızını çoğaltmak için haftada 3-4 kez yürüyüş ve zayıflama hareketleri yapmanız yararlı olacaktır.
 5. Sirke, sindirimi kolaylaştırarak hazımsızlığınıza, bağırsak gazına ve kabızlığa iyi gelir.
 6. Elma sirkesi, bal iksiri ile birlikte gün içinde bolca oranda su içilmesi,vücudunuzdan ödemi atacak, bağışıklığınızı güçlendirecektir. Ek olarak uygun bir rejim ile bu kürün desteklenmesi de zayıflamanızı kolaylaştıracaktır.
 7. Elma sirkesi, kandaki yağların yol açmış olduğu trigliserid seviyesini ve kolesterolü düşürür, kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu rol oynar. Kanın daha sıhhatli ve saf akmasını sağlar.
 8. Elma sirkesi, mikrop öldürücü özelliğe haizdir. Bağışıklık sisteminizi sağlamlaştırır, nezle, grip, boğaz ağrıları şeklinde hastalıklara yakalanmanızı engeller.
 9. Sirkeli ılık su ile vücudun oğulması, ateş düşürücü etkiye haizdir.
 10. Sirke mide hararetine iyi gelir. Safra hastalıklarında şifa deposudur.
 11. Sinirleri kuvvetlendirmek için tertipli olarak elma sirkesi—bal karışımı alınması tavsiye edilmektedir.
 12. Elma sirkesi bal iksiri, egzama ve yaralar için de şifalıdır. Damarlar, karaciğer ve böbrekleri temizler. İdrar yolları enfeksiyonlarında, saçta bulunan kepekte de şifa tesiri görülür.
 13. Elma sirkesi- bal iksiri yağ yakar, kan basıncını düşürmede etkili olup, kandaki sodyum düzeyini düşürür ve potasyum açısından zengindir.

Elma sirkesi zayıflamak için iyi mi kullanılır?

 1. 1 tatlı kaşığı bal
 2. 1 tatlı kaşığı elma sirkesi
 3. Bir bardak ılık su

Hazırlanması

Bir bardak ılık suda tüm malzemeleri karıştırın. Karışımı, bal tamamen eriyene kadar çalkalayın ve hemen sonra yavaşça için. İlk başta tadını sevmeyebilirsiniz. Zaman içinde ve neticeleri aldıkça bu tada alışacaksınız.

Günde 1 bardak ya da gün aşırı kısaca bigün için bigün ara verin.

Elma sirkesi bal su formülüyle zayıflama yararları

 1. Sindirime faydalıdır. Kalorilerin yağa, kiloya dönüşmesini engeller.
 2. Detoks tesiri vardır. Vücuttan toksinleri atıp zayıflamayı kolaylaştırır.
 3. Sindirim ve kan dolaşımını uyarır.
 4. Boğaz mukozalarınızı sağlamlaştırır, ses kısıklığı önler.
 5. Enerji vererek yorgunluğunuzu alır. Daha uzun süre spor yapmış olup, kısa vadede zayıflamanızı sağlar.
 6. Erken yaşlanmayı geciktirir, cildinizi diri meblağ.
 7. İçerdiği çeşitli vitamin ve mineraller yardımıyla kilo verirken hastalanmanızı engeller, sıhhatli bir halde zayıflamaya destek sunar.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.