Sinoz Altın Serum Iyi mi Kullanılır Ne İşe Yarar Yararları Nedir

0

Sinoz altın serum bununla beraber “Sinoz 24k gold beauty serum” olarak da bilinmektedir. Sinoz altın serum, cildin gereksinim duyan rutubet oranını dengeleyen, ince çizgileri zaman içinde yok eden ve cildin ışıltısını arttırmayı vaat eden bir yüz bakım serumudur. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Sinoz altın serum, kullanmak isteyen kişiler tarafınca yorumları oldukça merak ediliyor. Yazımızın devamında Sinoz altın serum kullananların yorumlarından ve yararlarından bahsettik.

Sinoz Altın Serum Ne İşe Yarar Yararları Nedir?

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serum içinde hyaluronik asit ve kolajen bulunur. Bu asit ve kolajen yardımıyla yaşlılık emarelerini azaltır, göz çevresindeki kırışıkları ve kaz ayaklarını giderir, gıdı ve boyun sarkmalarını önler. Hem de içeriğindeki altın tozlar yardımıyla cildin daha canlı ve sıhhatli görünmesini sağlayarak cilde parlaklık verir.

Sinoz Altın Serum Iyi mi Kullanılır?

Sinoz Altın serumu kullanmadan ilkin cildin temiz olması gerekir. Cilt temizlendikten sonrasında uygun oranda parmağına damlatıp, göze temas ettirmeden dairesel hareketler ile cilde uygulanır. Cilt emene kadar, dairesel hareketlerle masaj halletmeye devam edilir. Sinoz Altın Serum 24k Gold Beauty Serum günde iki kez olmak suretiyle, sabah ve akşam temiz cilde uygulanmalıdır.

Sinoz Altın Serum Kullananların Pozitif yönde ve Negatif Görüşleri

Ortalama 2 haftadır Sinoz 24k gold beauty serum kullanıyorum. 40 yaşındayım ve ince kırışıklarım için kullanmaya başladım. Her gün tertipli kullanmama karşın, kırışıklılara bir tesiri bulunduğunu görmedim. Sadece serumu kullandığımdan beri, cildim oldukça yumuşak ve pürüzsüz gözüküyor.

Sinoz Altın Serum aldım ve ilk kutu bitmeden daha ikinci kutuyu sipariş verdim. Oldukca memnunum, cildim parlak ve canlı gözüküyor.

Sinoz 24k Gold Beauty Serumu paket olarak aldım. İçerisinde yüz temizleme jeli, sinoz kir kremi ve yüz bakım serum vardı. Tertipli bir halde 3 gündür kullanıyorum sadece memnun kalmadım. Yüzümde küçük küçük sivilceler çıktı ve cildim koyulaştı. Daha da kullanmam sanırım, tavsiye etmiyorum.

Sinoz Altın Serumu her gece yatmadan ilkin kullanıyorum. Serumu kullanmadan ilkin, yüzüm nefes ve yorgunmuşum şeklinde uyanıyordum. Serumu kullandığımdan beri oldukça daha cildim oldukça daha sıhhatli görünüyor. Artık parlak bir ciltle uyanıyorum diyebilirim. Sinoz Altın Serum kullanmak isteyen her insana tavsiye ederim.

Sinoz Altın serumu sivilce problemi olanlar yada yüzündeki pütürlerden rahatsız olan her insana tavsiye ederim. Ciltteki pütürleri geçiriyor ve pırıl pırıl parlamasını sağlıyor. Kullanmak isteyen her insana Sinoz Altın serumu tavsiye ediyorum.

Ortalama 15 gündür kullandığım Sinoz Altın serum alnımda ve yanaklarımda sivilce ve kabarcık çıkmasına niçin oldu. Serumu bıraktıktan birkaç gün sonrasında cildim kendine geldi sadece hala sivilcelerin lekeleri duruyor. Pek memnun kalmadım, tavsiye etmiyorum.

Sinoz 24k Gold Beauty Serumu ortalama bir haftadır kullanıyorum. Cildim birazcık kurudu, pek bir tesirini görmedim, eğer serumu kullandığımda cildimde kuruluk devam ederse bırakmayı düşünüyorum.

Sinoz 24k Gold Beauty Serumu iki seferdir kullanıyorum. Yüzüme sürdüğümde yapış yapış olmaması beni sevindirdi. Daha iki kere kullanmama karşın hiçbir yan tesiri olmadığı için kullanmaya devam edeceğim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.