Şerbetçi Otu Ve Hayıt Tohumu Göğüs Büyütmek İçin Iyi mi Kullanılır?

0

Göğüslerin minik olması pek fazlaca kadının bilhassa zayıf hanımların muzdarip olduğu bir durumdur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu T.V ekranlarında göğüsleri minik olan hanımlara müjde verdi. Prof. Saraçoğlu’nun tarifi ile göğüsleriniz büyüyüp dolgunlaşabilir. Şerbetçi otu bitkisi ve hayıt tohumu ile yalnızca 2 bitkiyi kullanarak kısa sürede ameliyata gerek kalmadan ideal boyutlarda göğüslere kavuşabilirsiniz.

Östorjen hormonu kadınlık hormonu olarak bilinir ve göğüslerin büyümesinde mühim rol oynar. Hatta hanımlarda regl döneminde bu hormon daha çok salgılandığından hanımlarda tane döneminde göğüslerde gelişme meydana gelir. Göğüsleri minik olup, naturel yollarla göğüslerini büyütmek isteyenler için, Prof. Dr.İbrahim Saraçoğlu tarafınca tavsiye edilen östrojen hormonunu artıracak bu kürler yardımıyla hayallerinizi süsleyen göğüslere haiz olabilirsiniz. İşte yalnızca 2 kür ile 2 ayda meme büyütme tarifi;

Göğüs Büyütme Kürü 1. Tanım

Malzemeler

 1. 1 tatlı kaşığı şerbetçiotu
 2. 1 su bardağı su
 3. 1 bardak suyu cezvede kaynatın. İçine  1 tatlı kaşığı şerbetçiotunu atıp  5 dakika daha kaynatın ve süzgeç yardımıyla süzgeçten geçirin.

Göğüs büyütme kürü iyi mi uygulanır?

Şerbetçiotu bitkisi suda kaynayıp ılıdıktan sonrasında bunu için. Göğüslerin kısa sürede büyümesi için akşam yemeğinden 2 saat sonrasında bir bardak içmeye devam etmelisiniz.  Şerbetçiotu çayını bir ay süresince tertipli olarak tüketin.

Şimdi, ikinci ayda uygulayacağınız göğüs büyütme kürüne geldi.

Göğüs Büyütme Kürü 2. Tanım

Malzemeler

 1. 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu
 2. 1 su bardağı su

Bir cezvede 1 bardak suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonrasında içine 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu ilave edip 5 dakika daha kaynatın ve süzgeçle süzgeçten geçirin. Ocaktan alıp ılımaya bırakın. Ilındıktan sonrasında için. Bu çayı öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden 2 saat sonrasında birer bardak içmelisiniz.  Şerbetçi otu çayında olduğu şeklinde, hayıt tohumu çayını da bir ay süresince tüketmeye devam edin. Böylelikle Prof. Saraçolu tarafınca bildirilen göğüs büyütme kürü toplam 2 ay sürecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürünü Uygularken Nelere Dikkat Etmeli?

 1. Her iki kürü de uygularken tarife birebir uyun. Hazırladığınız çayın içine bal yada şeker katmayın.
 2. Kürler her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılan bitkiler raf ömrünü doldurmamış bitkilerden seçilmelidir. Bu bitkileri aktarlardan temin edebilir veya internetten satın alabilirsiniz.
 3. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafınca bildirilen kürü uygularken beslenmenize dikkat etmek fazlaca mühimdir. Bu kürü uygularken yapmanız tavsiye edilenler;
 4. 2 günde 1 yarım avokado, kuru üzüm ve ceviz tüketmek. Ceviz de günde 5-6 tane tüketilmelidir.
 5. Gün aşırı kısaca bigün ara ile 30-40 gr sütlü çikolata yiyecek

Dr İbrahim Saraçoğlu’nun Meme Büyütme Hakkında Söyledikleri

Dr İbrahim Saraçoğlu, 12 Mart 2009 tarihinde, Esra Ceyhan’la adlı TV programa konuk olup,  göğüslerinin minik olmasından muzdarip olan bayanlar için, bitkisel göğüs büyüten gıdalardan bahsetti İşte o şifalı besinler;

Meme Büyüten Bitkiler Nedir?

Avakado: Olgun bir avokadonun kabuklarını soyun. Çatalla ezerek üstüne limon sıkın. Haftada 3 kere bunu tüketin

Karabaşotu: Bu nebat meme büyütmekte etkili bir bitkidir. Karabaşotu çay olarak içilebilir.

Muz: Yerli anamur muzu, haftanın her günü yenirse, göğüsleri büyütmekte etkili olacaktır.

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’dan Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütme Tarifi

Malzemeler:

 1. Melek otu ( 1 Tutam)
 2. Şerbetçi otu (1 Tutam)
 3. Çemen tohumu (1 Tatlı Kaşığı)

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Malzemeleri aktardan satın alın. Bir çaydanlık içine 1 tutam melek otunu,1 tutam şerbetçi otunu ve 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu ilave edip, üstüne kafi oranda su ekleyip çay demler şeklinde demleyiniz. Hazırladığınız bu karışımı yiyeceklerden sonrasında tok karnına 1 bardak için. Suna Dumankaya’nın meme büyütme için öteki önerisi her gün 1-2 tane hurma yiyecek ve elma suyu ile göğüslere dairesel hareketlerle masaj yapmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.