Sandaloz Sakızı Nedir Ne İşe Yarar Sağlığa Ve Zayıflamaya Yararları

0

Dr. Nadir Saraç’dan Sandaloz Sakızlı Elma Sirkesi İle Zayıflama Kürü

Sandaloz, bir ağaç türüdür ve anavatanı Şimal Afrika’dır. Bu ağaçtan elde edilmiş sakıza da sandaloz sakızı denir. Fakat sakız denildiğine bakmayın, fazlaca sert bir yapıdadır. Isıya maruz kalınca sakız şeklinde erir sadece bildiğimiz sakız şeklinde çiğnenmesi mümkün değildir. Sandaloz sakızı, yağları yaktıran organik bir üründür. Kilo vermek isteyenlerin sandaloz sakızı kullanmasında büyük yarar vardır. Metabolizmayı hızlandıran sandaloz sakızı zayıflama mevzusunda etkilidir. Sandaloz sakızı ile kilo vermek istiyorsanız elma sirkesiyle birlikte kullanmalısınız.

Dr. Nadir Saraç Elma Sirkesi Ve Sandaloz Sakızı Kürü İle İlgili Bilgiler Veriyor

İstenmeyen kilolar devamlı hastalık verir. Fakat insanoğlu bilhassa yaz mevsiminde bu kilolardan kurtulmak için daha çok çaba harcar. Siz de onlardan biriyseniz Burcu Esmersoy’un programına konuk olan meşhur diyetisyen Dr. Nadir Saraç’ın önerilmiş olduğu tarifi deneyebilirsiniz. Bu karışım yağ yakmanızı sağlayacak ve ideal kiloya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Dr. Nadir Saraç sandaloz sakızlı elma sirkesi ile zayıflama hakkında şu detayları verdi;

Elma sirkesini ve sandaloz sakızını karıştırın. Her sabah aç karna tüketin. Ek olarak egzersiz yapmadan 15 dakika ilkin birer fincan yeşil çay ve Türk kahvesi için. Böylelikle metabolizmanız hızlanır ve daha çok yağ yakarsınız.

Dr. Nadir Saraç’dan Elma Sirkesi Ve Sandaloz Sakızı Kürü

Fındık tanesi büyüklüğünde sandaloz, havanda ezilerek toz haline getirilir ve sabahları aç karna yutulur. Ağızda çiğnemek de işe yarayacaktır. Bu toz aç karna yutulduktan sonrasında bir bardak ılık suya bir yiyecek kaşığı elma sirkesi eklenmiş olur ve tüketilir. Bu işlem her akşam yemeğinden 30 dakika ilkin gene tekrarlanır.

Elma Sirkesi Sandaloz Sakızı Kürünün Sağlığa Ve Zayıflamaya Yararları

  1. Sandaloz sakızının asidik bir yapısı vardır. Bu sayede yağları çözerek zayıflama sürecini hızlandırır. Tertipli kullanılan sandaloz sakızı kiloların düşmanıdır.
  2. Metabolizma tembelliğini önler. Bağırsakları harekete geçirir. Yakılan yağların vücuttan kolaylıkla dışarı atılmasına yardım eder. Metabolizma üstündeki pozitif yönde tesiri sebebiyle fazla kilolarından şikayetçi olanlar için tavsiye edilir.
  3. Sandaloz sakızının muhteviyatında 4-epidehidroabietik asit, sandarakopimarinol asit ve sandarakopimarik asit bulunur. Yağ yakıcı hususi durumunu bu bileşenlerden alır.
  4. Kolesterol seviyesini dengeler.
  5. Tansiyonu düzenler, gerilim hastalarına iyi gelir.
  6. Tokluk hissi verir. Bundan dolayı yiyecek yeme sıklığının azaltılmasına vesile olur.
  7. Bağırsak hastalıklarına karşı koruyucudur.

Sandaloz Sakızı Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  1. Sandaloz sakızı kullanırken ne olursa olsun bolca su içmelisiniz. Günlük su tüketimi 2,5 ila 3 litreden azca olmamalıdır.
  2. Kilo vermek için sandaloz sakızından yararlanıyorsanız hamur harcı işlerinden uzak durmalısınız. Bilhassa tatlıları ağzınıza bile sürmemelisiniz.
  3. Çayı ve kahveyi şekersiz olarak tüketmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü 5 Tane Kilo Verdiren Kür Tarifi Tıklayınız

Elma Sirkesiyle 20 Kilo Verdim Rejimi Elma Sirkesi Zayıflatırmı İbrahim Saraçoğlu Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.