Robotx Hybrid Alexandrite Lazer Yaptıranların Yorumları

0

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin üstesinden gelmek için uygulanan en güvence yöntemdir. Bunun için oldukça popülerdir. RobotX Hybrid Alexandrite lazer makinesi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Isminde lazer sözcüğü yer alsa da bir lazer aleti olmayıp, IPL cihazıdır. Fakat FDA onaylı değildir ve medikal cihazlar grubunda bulunmamaktadır. O yüzden doktorlar buna rağbet göstermemekte, çoğunlukla güzellik salonlarında tercih edilmektedir.

Robotx Lazer (Robotx Hybrid Alexandrite) Kullananların Yorumları

  1. Bacaklarım için Robotx lazer yaptırdım. 3 seans gittim fakat salgın süreci başlayınca yarıda kaldı. Bundan dolayı tüylerim yeniden çıktı. İnceldiler fakat yok olmadılar. Faydası bulunduğunu düşünmüyorum. Oysa makinenin web sitesinde 4 seans bile yeterlidir diyordu. 3 seansla çoktan azalması lâzımdı. Acaba kalan seansları tamamlasam mı? Kararsızım.
  2. 3 seans Robotx lazer uygulamasıyla tüylerim belirgin şekilde inceldi. Gelecek hafta dördüncü seansım var. İnce ince de olsa hâlâ çıkmaya devam ediyorlar. Daha sonu gelmiş değil.
  3. Bana da Robotx Hybrid Alexandrite cihazıyla lazer yapılmış oldu, 6 seansı bitirdim. Sadece pandemi sebebiyle üç ay ara verdim. Tüylerim eskisi şeklinde geri geldi, sanırsınız asla lazere gitmemişim.
  4. Robotx lazer uygulamasından ben de yararlanıyorum, daha ilk seansımda tesirini gördüm. Pazartesi günü ikinci seans olacak. Şu an asla tüy yok. 8 seans sürecek. Şimdilik oldukça iyi.
  5. Onlarca kere Robotx lazere gitmiş biri olarak, bunun zamanı ve parayı boşa harcamaktan başka bir işe yaramadığını söyleyebilirim. Kıllarım evvelinde nede olsa hep o şekilde, değişim olmadı. Doğrusu inceldiğini inkâr edemem fakat azaldığını da görmedim. 4 seansta azaltacağı söyleniyor, oysa ben 6 seans yaptırmıştım. Üstelik cilt yanıkları da cabası. Hele yüz bölgesine yaklaştırılmamalı, oldukca fena ediyor. İğneli epilasyon fiyatlarına bakıyorum. Cesaretimi toplayabilsem, tüm vücudum için iğneli epilasyonu tercih etmek isterim.
  6. İstanbul’dayım, Robotx lazeri iyi bir merkezde yaptırıyorum. Şu an 4 seans oldu. Tüylerim büyük seviyede azaldı.
  7. 3 seans gittikten sonrasında Coronavirüs sebebiyle bıraktım. Aslına bakarsak yarar sağlamıştı fakat birkaç ayda her şey başa döndü. İnternette bununla ilgili bir video gördüm, orada da aynı şeyden yakınıyorlardı. Bu durumu gittiğim yere de bildirdim. Tamamlayamamışım ya, ondan kaynaklanıyormuş; o şekilde dediler. Fakat ikna olmadım. Bari bir miktar azalması gerekiyordu.
  8. Geçtiğimiz senenin Ekim ayında bacaklarıma bu cihazla uygulama yaptırmıştım. Aslına bakarsak o dönem bir zararını görmedim. Tersine tüylerim giderek azalıyordu. Mart ayında virüs vakaları patlak verince daha gidemedim. 3 seansla kaldım. Normalde denetim seanslarına da gitmem gerekiyordu. Bir süre sonrasında tüylerim önceki hâline döndü. Lazere girmeden evvelki durumumdayım. Onca para çöp oldu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yaptıracaksanız onaylı cihazlardan şaşmayın.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.