Patates Yoğurt Rejimi Yorumları Patates Rejimi Yapanların Yorumları

0

Patates Rejimi Iyi mi Yapılır, Zayıflayanlar Yorumları Nasıldır?

Patates yoğurt rejimi adı üstünde yalnızca patates ve yoğurttan oluşan şok bir rejimdir. Bu rejim yardımıyla 3 günde 5 kilo verilebilir. Bu makalemizde patates yoğurt rejimi yapanların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Ilk olarak patates yoğurt rejiminin iyi mi yapılacağını bildirelim;

Patates Yoğurt Rejimi

1.Gün:

Kahvaltı:

 1. 1 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Öğle:

 1. 2 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Aksam:

 1. 2 bardak yoğurt

2.Gün:

Kahvaltı:

 1. 1 bardak yoğurt

Öğle:

 1. 2 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Akşam: 

 1. 1 haşlama patates 1 bardak yoğurt

3.Gün:

Kahvaltı:

 1. 1 haşlama patates

Öğle: 

 1. 1 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Aksam: 

 1. 1 bardak yoğurt

Dikkat:

 1. Bu rejimi yaparken tuz ilave etmeyin ve yalnızca 8- 12 haftada bir yeniden edin.
 2. Rejim süresince şekersiz nebat ve meyve çayları, kahve ve çay içebilirsiniz. Günde minimum 2 ila 3 litre içinde su içmeyi dikkatsizlik etmeyin.

Patates Yoğurt Rejimi Yapanların Yorumları Nasıldır?

Patates diyetini denedim ve oldukça memnun kaldım. Bir sürü rejim denemiştim fakat neredeyse hiçbirinden netice alamadım. Bu rejimi 4 gündür yapıyorum ve 3 kilom gitti bile. Ödem ya da su söktürüyor olabilir fakat öteki rejimlerde bu bile olmadığı için devam edeceğim. Ki aralarda fire vermeme karşın kilo da verdim. 74 kiloyla başladım, şimdi 71 kiloya düştüm. 1 hafta dolunca ara vereceğim. Sonrasında yeniden başlayarak 68 kiloya düşmek isterim.

Ben patates rejimine 57 kiloda başladım. 3 gün süresince heyecanla devam ettim. Tartıldığımda yalnızca 1 kilo verdiğimi görünce hayal kırıklığına uğradım resmen. Oldukca fazla su içmeme karşın kabız oldum. Bu yüzden tavsiye etmiyorum dostlar.

Merhabalar, 3 gün uyguladım patates diyetini. 58 kilodan 55 kiloya düşerek 3 kilo verdim fakat halsizlik yapmış oldu bende. Kucak kucak su içmeye dikkat ettim. Bir de patatese baharat ilave ederek yedim. Tecrübe etmek isteyenlere tavsiye ederim.

Annemle beraber 3 gün süresince yaptık bu rejimi. Arada kaçamaklarımız oldu doğal olarak. 3. günün sonunda ikimizde dörder kilo verdik. Bilhassa ödem atmak için mükemmel bir rejim fakat suyu kucak kucak içmeniz gerekiyor. Ben sıkılaşmak için ip atladım 3 gün süresince. Oldukça etkili oldu.

Deneyenlerin yorumlarını okuduktan sonrasında ben de patates diyetini denemeye karar verdim. Hiçbir öğünü kaçırmadım, başka birşey yemedim ve belirtilen porsiyonların dışına çıkmadım. 2 buçuk litreye yakın su içtim. Yüksek tempolu işimde koşturarak çalıştım, hareketsiz kalmadım. Ve 1 kilo bile veremedim dostlar. Boşuna kanmayın, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Patates rejimiyle 5 kilo vermek her insana nasip olmuyor galiba. Başlarken 67 kiloydum. Diyetin yanına tempolu yürüyüş ekledim, başka hiçbir şey yemedim. Gene de  bir tek 2 buçuk kilo vererek 64.5 kiloya düşmüşüm.

Patates diyetini yaptım, 3. günün sabahında 5 kilo verdiğimi gördüm. Bolca su içerek ve egzersiz yaparak uyguladım. Ümit ederim kalıcı şekilde daha fazlaca kilolar kaybederim. Netice resmen muhteşem.

Dostlar ben bu rejimi daha ilkin 2 kez daha uyguladım. Bu da dahil olmak suretiyle her defasında oldukça güzel sonuçlar aldım. Bildiğime göre en fazla 3 gün yapılabiliyor. Patates rejimiyle mideyi şokladıktan sonrasında düzgüsel beslenmenize dönerek yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. İlk denediğimde üç kilodan fazla zayıflamıştım. 2. denememde 2 buçuk kilo verdim. Bu yapışımda daha 2. gündeyim fakat 2 kilo vermişim şimdiden. Tok tuttuğu için asla zorlanmıyorum. Siz de bu rejimle kilo yitirmek istiyorsanız yoğurt ve patates haricinde hiçbir şey tüketmemenizi tavsiye ederim.

Ben patates rejimiyle tam 2.8 kilo kaybetmiştim. Açlık ya da halsizlik şeklinde sorunlarım olmadı. Hazırlaması fazlaca kolay olduğundan oldukça kolay ve ergonomik bir rejim programı.

Merhaba kızlar, 3 gün süresince patates rejimi yaptım ve biter bitmez anlatmaya geldim. 3 gün içinde 2 kilo kaybettim ve artık 68 kiloyum. Sadece bu rejimle kaybettiğiniz kilolar, vücudunuzda attığınız ödem oluyor bir tek. Güzel yanı ise tüm şişkinliğiniz kayboluyor. Nefsin körelmesi ve midenin küçülmesi için de mükemmel bir tesiri var. Bu rejimle bir tek fazla şişman kişiler 5 kilo birden zayıflayabilir bence. Her insanın vücudunda aynı etkiyi yapmaz şu demek oluyor ki. Birazcık halsizlik yapmış oldu bende, başka da bir ziyanı olmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.