Neutrogena Sivilce Karşıtı Jel Iyi mi Kullanılır Ne İşe Yarar Yararları

0

Neutorgeno sivilce karşıtı yüz temizleme jeli, cildi derinlemesine temizleyerek sivilce oluşumunu önleyen bir üründür. Hali hazırda mevcud sivilcelerin kurumasına ve tıkannmış gözenekleri temizlemeye destek sağlar. Sivilce karşıtı yüz temizleme jeli her cilt tipine uygun bir üründür. Bu ürünü, watsons, gratis şeklinde yerlerden temin edebilirsiniz.

Neutrogena Sivilce Karşıtı Jel Yararları Nedir?

Neutrogena sivilce karşıyı yüz temizleme jeli yağsız bir ürün olup salisilik asit ihtiva eder. Bu özelliği yardımıyla ciltteki sivilcelerin geçmesini sağlar. Cilt üstünde sivilce oluşmasının da önüne geçer.

Sivilce kaşıtı temizleyici jel, ihtiva ettiği etkin formüller yardımıyla tıkanmış gözenekleri açarak, gözenekleri derinlemesine temizler.

Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleyici jeli, cildi ölü hücrelerden arındırır ve cildi derinlemesine temizler.

Sivilce karşıtı yüz temizleyici jeli, cilt hücrelerini onarır, böylece cildin daha canlı, temiz ve parlak görünmesine destek sağlar.

Neutrogena Jel Iyi mi Kullanılır?

  • Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleyici jel, temiz cilde uygulanır.
  • Ilkin yüzünüzü ılık su ile iyice sudan geçirin.
  • Arkasından neutrogena sivilce karşıtı temizleyici jelden avucunuza bir pompa kadar sıkın.
  • Avucunuza bir miktar su alarak, yüz temizleyici jelinin bir miktar su ile karışmasını sağlayın.
  • Avucunuzdaki jeli, temiz cildiniz üstüne sürün ve parmaklarınızla dairesel hareketler yaparak jeli cildinize yedirin.
  • 1-2 dakika jelin cildinize nüfuz etmesini sağlayın, peşinden ılık su ili yüzünüzü sudan geçirin.
  • Bu işlemi sabah ve akşam olmak suretiyle günde iki kere tekrarlayın.

Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli Kullananların Yorumları

Sivilceli ve kırılgan bir cilde sahibim. Neutrogena sivilce karşıtı jeli kullanmaya başladım ve birkaç gündür kullanıyorum. Cildimin altındaki sivilceler cildimin üstüne çıktı. Doğrusu anlayacağınız jel cildimi derinlemesine temizleyerek tüm sivilcelerin dışarıya çıkmasını sağlamış oldu. Bazı dostlar sivilcelenme yapmış oldu diye ürünü kullanmayı bırakmışlar. Aslına bakarsan adı üzerine temizleyici jel, doğrusu öne cildin altındaki sivilceleri dışarıya atacak ki cilt zaman içinde temizlensin.

Merhaba dostlar ben de karma bir cilde sahibim. Bu yüzden cildime kullandığım ürünlere dikkat ediyorum. Neutrogena sivilce karşıtı jeli araştırdım ve cildime uygun bulunduğunu düşünerek aldım. Birkaç kullanımda cildimin altında ne kadar sivilce var ise hepsini dışarıya attı. Haliyle oldukça fazla sivilcelenince ürünü kullanmayı bırakacaktım. Fakat sonrasında baktım ki cildimin dışındaki sivilceler zaman içinde geçmeye başladı. Anladım ki, bu ürün cildi derinlemesine temizleyerek ilkin cildin altındaki sivilceleri dışarıya atıyor sonrasında ciltteki sivilceleri kurutarak gitmesini sağlıyor. Bir de unutmadan söyleyeyim, ben sabah akşam jel kullandıktan sonrasında cildimi döve sabunla yıkıyorum.

Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleme jelini dostlarımla beraber aldık. Onlar kullanmaya başladılar, ve memnun kalmadılar. Kimisinde sivilceleri çoğaltmış kimisinin de cildini kupkuru yapmış. Hal bu şekilde olunca ben de bir türlü cesaret edip başlayamadım.

Aşırı güzel bir kokan ürün olmakla beraber oldukça memnun kaldığım bir jel. Neutrogena sivilce karşıtı jeli tertipli olarak sabah ve akşam olmak suretiyle temiz cildime uyguladım. Yalnız ben kabak lifiyle cildimi temizleyip, jeli o şekilde sürüyorum. Kabak lifiyle cildimi temizlediğim için cildimi daha oldukça kuruttu. Kabak lifi kullanmak benim tercihimdi, siz kullanmayabilirsiniz. Bendeki tesiri sivilcelerimde ciddi oranda azalma oldu ek olarak mor görüntülü sivilce lekelerim geçti. Diyeceğim o ki neutrogena sivilce karşıtı jeli tertipli kullanmak koşul dostlar. Tertipli kullanımda sivilceleri geçiriyor.

Dostlar benim sivilce sorunum yoktu yalnız cilt temizleyici ürüne ihtiyacım vardı. Almışken de sivilce karşıtı olan neutrogena sivilce karşıtı cilt temizleyici jeli aldım. Jeli kullanmaya başladıktan sonrasında cildimde birsürü sivilce çıkmaya başladı. Hatta o şekilde ki, sivilce problemi yaşamayan ben ürünü kullanmaya başladıktan sonrasında oldukça fazla sivilcelendim. Sanırım karma ciltlere uygun bir ürün değilmiş, arkadaşımla bununla beraber kullanmaya başladık o memnun kaldı, bense aldığıma bin pişman oldum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.