Neutrogena Sivilce Karşıtı Jel Krem Kullananların Yorumları Önerileri

0

Neutorgena sivilce karşıtı jel; cildi derinlemesine temizleyen, sivilce oluşumunu engellemiş olan yüz temizleme jelidir. Neutorgena sivilce karşıtı jel her cilt tipine uygun bir jeldir.  Ciltteki tıkanmış gözenekleri temizleyerek, gözeneklerin küçülmesini sağlar. Ciltte sivilce oluşmasını önleyen neutrogena sivilce karşıtı jel, cilt üstünde mevcud sivilcelerin de kurumasını sağlar. Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleme jelini gratis, watosns şeklinde yerlerden temin edebileceğiniz şeklinde güvenilir intenret sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli Kullananların Görüşleri Nedir?

Fazlaca duyarlı ve sivilceli bir cildim var. Neutrogena sivilce karşıtı jelini tertipli olarak kullanmaya başladım. Neutrogena temizleyici jeli kullanmaya başladığım ilk hafta, cildimde birçok sivilce çıktı. Ondan sonra jeli kullanmaya devam ettikçe bu sivilcelerin hepsi kurudu ve geçti.

Yağlı ve sivilceli bir cilde sahibim. Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleyici jelini tertipli olarak kullanmaya başladım. Sadece tertipli kullanmama karşın cildimde pozitif yönde bir değişim olmadı. Cildim hala yağlı ve sivilceli.

Neutrogena yüz temizleme jelini ortalama 1 yıl ilkin almıştım. 1 senedir tertipli olarak bu jel ile yüzümü temizliyorum. Sivilcelerimi kuruttu ve cildimin yağlı görüntüsünü giderdi. Neutrogena yüz temizleyici jelden oldukca memnun kaldım her insana de tavsiye ederim.

Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jelini arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. Kullanmaya başlayalı hemen hemen birkaç gün olmuştu ki, cildimin sivilcelendiğini fark ettim. Bir ihtimal sivilcelerim geçer ümidiyle ürünü kullanmaya devam ettim. Sadece sivilcelenmeye devam edince ürün kullanmayı bıraktım.

Neutrogena yüz temizleme jelini kullanmaya başladım. Jeli kullanmaya başlayalı hemen hemen bir ay olmamışken çene bölgemde bir sürü sivilce çıkmaya başladı, sonrasında yanaklarımda ve alnımda da sivilceler çıktı. Yüzüm aniden sivilce ile doldu. Hal bu şekilde olunca da kullanmayı bıraktım.

Benim cildim bilhassa yazları daha oldukca yağlanır. Hem de da duyarlı ve sivilceli bir cildim var. Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleme jelini sabah ve akşam olmak suretiyle günde iki kere kullanmaya başladım. Kullanmaya başlayalı 3 ay oldu ve sivilcelerimin yarısı kurumuş yarısı geçmiş durumda. Sivilcelerin oldukca kısa vakit içinde kurumasını sağlıyor, ve sonrasında da sivilceleri tamamen geçiriyor.

Neutrogena yüz temizleme jelini oldukca güzel bir kokuya haiz olmakla beraber, cildi derinlemesine temizliyor. Ortalama 2 aydır tertipli olarak neutrogena yüz temizleme jelini kullanıyorum. Geceleri yatmadan ilkin jeli yüzüme sürüyorum peşinden bolca su ile duruluyorum. Neutrogena yüz temizleme jeli 2 ay içinde sivilcelerimi kuruttu, cildimi yağlı görüntüden kurtardı, cildimi yumuşacık yapmış oldu ve daha canlı ve parlak bir cilde kavuşmamı sağlamış oldu.

Noutrogena sivilce karşıtı temizleyici jel, cildimi pırıl pırıl yapmış oldu. Jeli kullanmaya başladığım ilk haftalarda birkaç tane sivilce çıkarttı. Fakat sonrasında jeli kullanmaya devam ettikçe sivilcelerimi kuruttuğunu fark ettim. Meğer noutrogena jeli cildi derinlemesine temizlediği için deri altında kalan sivilcelerin derinin üzerine çıkmasını sağlıyormuş. Daha sonrasında da bu sivilcelerin kurumasını sağlayarak, sivilcelerin tamamen geçmesine destek oluyormuş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.