Nescafe Gold Iyi mi Yapılır İçindekiler Ve Kafein Oranı Nedir

0

Nescafe Gold pek oldukça kişinin sevmiş olarak tükettiği rahatlatıcı, uyku açıcı içeceklerdendir.Nescafe Gold metabolizmanın çalışmasını hızlandırır, yağ yakımına destek verir ve tokluk hissi vererek zayıflamayı kolaylaştırır.

Nescafe Gold Kaç Kaloridir?

 1. 1 tatlı kaşığı Nescafe Gold yalnızca 3 kaloridir.
 2. 1 paket Nescafe Gold 20 gramdır ve 28 kaloridir.

Nescafe Gold düşük kalorilidir. Bundan dolayı şekersiz içildiği sürece ve günlük ihtiyacınız olan kaloriyi aşmadığınız sürece kilo alma sorununa yol açmaz.

Nescafe Gold Iyi mi Yapılır?

Bir fincana  1 tatlı kaşığıNescafegold koyulur, üstüne sıcak su koyulup karıştırılır ve içilir. Eğer NescafeCaffeeMate ilave ederek içiyorsanız, NescafeGoldu 1 tatlı kaşığından birazcık daha oldukça koymalı, üstüne arzu ettiğiniz miktar kadar da NescafeCaffeMate eklemeli.

Fincana ilkin Nescafe sonrasında su koyun. Böylece daha kolay çözünecektir. Suyu Nescafeden ilkin koyarsanız hepsi çözünmez, suyun üstünde yüzer o denli.

Nescafe Gold’un İçindekiler ve Kafein Oranı Nedir?

Nescafe Gold, kafeinsiz çözünebilir kahvedir , kafeinsiz ince öğütülmüş kahve (%3) ihtiva eder. Hiçbir katkı maddesi içermez.

Nescafe Gold’un Zayıflamaya ve Sağlığa Yararları Nedir?

 1. Nescafe Gold metabolizmanın daha süratli ve etken çalışmasına destek olan içinde ne olduğu yardımıyla yağ yakımını kolaylaştırır.  Sadece Nescafe Gold şekersiz içilmelidir. Nescafe 3’ü birarada bulunan yüksek şeker miktarı tam tersine kilo almanıza niçin olabilir.
 2. Nescafenin yararları içinde ön plana çıkan husus, onun zayıflamaya katkı sağlamasıdır. Kahve çekirdekleri enerji yakımını kolaylaştırır ve forma girmeye destek olur.
 3. Nescafede bulunan kuvvetli bir ağrı kesici olarak malum maddeler, baş ağrısının daha kolay geçmesine de  destek verir.
 4. Nescafe Gold’un pankreas için de yararlı olduğu belirlenmiştir. Meydana getirilen araştırmalar Nescafenin pankreas kanserinden ve bağırsaklarda oluşan fena huylu tümörlerden koruduğu tespit edilmiştir.
 5. Nescafe Gold bağırsakların daha etken çalışmasını sağlar. Bağırsakları harekete geçirir, böylece kabızlığı önler.
 6. Nescafe Gold kişinin negatif ve depresif düşüncelerinin ortadan kalkmasını sağlar. İntihar düşüncesini önler. Bundan dolayı depresyon ve anksiyete hastaları için günde 2-3 bardak Nescafe tüketilmesi uzmanlar tarafınca önerilmektedir.
 7. Çalışmaya sabahın erken saatlerinde başlayacaksanız, Nescafegold içerek üzerinizdeki uyku hâlinden kurtulabilirsiniz. Nescafe Gold yalnız içinizi ısıtmak ve ağzınızı tatlandırmakla kalmaz; bununla birlikte size kendinizi enerjik hissettirir. Zihninizi açar, konsantrasyonunuzu artırır. Eğer uykunuz geldiyse fakat uyumamanız gerekiyorsa Nescafe içerek asla zorluk çekmeden sabahlayabilirsiniz. Bilhassa öğrenciler imtihan haftasında bu yöntemi çoğunlukla uygulamaktadır.
 8. Nescafe Gold, ihtiva ettiği kafein yardımıyla beyne giden damarları uyarır. Böylelikle vücudu harekete geçirir, zindelik verir.
 9. Tane sancısını ve baş ağrısını azaltır.
 10. Nescafe Gold rahatlama ve gevşeme sağlayarak depresyon riskini azaltmaktadır.
 11. Nescafe Gold beyni uyararak alzaymır hastalığına yakalanma riskini azaltır.
 12. Bilhassa güne bir bardak Nescafe kahve içerek süregelen kişiler, gün içinde daha stressiz emek harcama şansı yakalar. Akşam tüketildiğinde ise kişinin rahat bir akşam geçirmesine destek verir.

Nescafe Gold’un Sağlığa Zararları Nedir?

Nescafe Gold bizi daha dinç ve enerjik hissettiriyor, ne yazık ki aşırı tüketildiğinde bazı yan etkilere niçin olabiliyor. Aksi takdirde tükettiğiniz Nescafegold miktarına bağlı olarak birçok rahatsızlığa yakalanma riskiniz de o seviyede artar.

 1. Aşırı  Nescafe Gold tüketimi, kalbin daha süratli atmasına niçin olarak kalp ritmini bozar.
 2. Gerilim değerlerini yükselten aşırı Nescafe Gold tüketimi tansiyona bağlı birçok rahatsızlığı tetikliyor.
 3. Aşırı kahve tüketimi, vücudumuzdaki demir ve kalsiyum şeklinde birçok vitamin ve mineralin idrar yolu ile atılmasına niçin olur. Netice olarak vitamin ve mineral erimesi; kas / kemik zayıflığı ve zayıflığı sonunda kemik erimesine neden olur.
 4. Nescafe Goldu oldukça tüketmek, uykusuzluğa, asabiyete ve huzurun yanı sıra sağlığa da zarar verir.

Nescafenin Zararları Ve Yararları Nescafe İçindekiler Nedir? Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.