Modayı takip edebileceğiniz 10 hanım Instagram hesabı

0

Günümüzde birçok hanım instagram platformunda, modaya uygun giyim paylaşımları yapmaktadır. Bilhassa son dönemlerde kendine özgü giyim seçimi ve tesettüre uygun giyim stilleriyle dikkat çeken birçok blogger bulunur. Modayı takip eden instagram kullanıcılarının en oldukca beğenmiş olduğu 10 hanım blogger hesabını sizler için derledik;

İnstagram’da Giyim Tazrıyla Beğenilen 10 Hanım Blogger

1) feyzahakyemez

İnstagram’da tutucu giyim stiliyle en oldukca beğenilen bloggerlardan biridir. Tesettür modasını ilgiyle takip eden Feyza Hakyemez, yapmış olduğu tesettür kombinleri ile oldukça beğeni topluyor. Feyza Hakyemez “feyzahakyemez” adlı instagram hesabında; moda, cilt bakımı, kombin önerileri ve günlük yaşantısından anlarını 1 milyon takip edeni ile paylaşmaktadır.

Instagram – @feyzahakyemez

2) modatutkusu

Üniversitede İşletme bölümünden mezun Yasemin Örneksiz bir süre kendi mesleği üstünde yöneticilik yapmıştır. Sonrasında kendi mesleğinde emek harcamayı bırakıp moda okuluna gitmiştir. Moda okulunda 2 yıl kadar eğitim gördükten sonrasında Instagram’da “modatutkusu” adlı hesap açmış ve arkasından kendi markalsını kurmuştur. İnstagram’da 826 bin takipçilsine moda bloggerlığı, yoldam danışmanlığı şeklinde çeşitli mevzularda paylaşım yapmaktadır.

Instagram – @modatutkusu

3) billursaatci

Billur Saatçi, birçok marka ile beraber iş yapmaktadır. İnstagram’da giyim seçimi ile beğenilen Billur Saatçi, yapmış olduğu giyim paylaşımları ile oldukça ilgi topluyor. İnstagram’ ın sevilen moda bloggerı Billur Saatçi 152 bin takipçlik instagrm hesabında moda ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Instagram – @billusaatci

4) rimelaskina

Hem vlogger hem de blogger olan Hilal Kaplan instagram ve youtube hesabında “rimelaskina” adlı kullanıcı adına haizdir. İnstagram hesabında tesettür giyime dair paylaşımları ile tesettür modasını takip edebileceğiniz hesaplar arasındadır. 479 bin takip edeni olan Hilal Kaplan, yapmış olduğu paylaşımlarla  geniş bir kesime hitap etmektedir.

Instagram – @rimelaskina

5) zeynepkradeniz

İnstagram’ın sevilen moda bloggerlarından olan Zeynep Karadeniz, giyim seçimi ile oldukça sevilmektedir. İnstagram’da tutucu modanın başlangıcında gelen genç isimlerdendir. 295 bin takip edeni olan hesabında, tesettür giyime uygun kombin paylaşımları yapmaktadır.

Instagram – @zeynepkaradeniz

6) cocobolinho

İnstagram’da oldukça geniş bir takipçi kitlesine haiz olan Gülnihal Eren, “cocobolinho” kullanıcı adına haizdir. Modaya uygun giyim seçimi ile dikkat çekici bloggerlar içinde yer alır. Bununla birlikte gezi etmeyi, gezmeyi seven Gülnihal Eren, seyahatte yapılabilecek kombin tavsiyeleri vermektedir. İnstagram’da 639 bin takipçisine kendine özgü giyim tarzını paylaşmaktadır.

Instagram – @cocobolinho

7) ebrusevertrk

İnstagram’ın sevilen bloggerı Ebru Sever Türkü marka danışmanlığı, moda tasarımı, yoldam danışmanlığı şeklinde birçok alanda paylaşımlarda bulunmaktadır. Kendi tasarımları ile tesettür kombin önerileri yapmakta ve instagramda  771 bin takipçisine tesettüre uygun giyim tarzını paylaşmaktadır.

Instagram – @ebrusevertrk

8) gamzebiran

Gamze Biran, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği öğrenim görmüştür. Sonrasında modaya olan tutkusu ve ilgisi ile beraber kendine moda bloğu açmıştır. Büyük markalarlar ile ortaklık icra eden Gamze Biran 179 bin takipçilik instagram hesabında modaya uygun giyim paylaşımları yapmaktadır.

Instagram – @gamzebiran

9) nilerturk

İstanbul Üniversitesi’nde Beyazperde bölümünden mezun olan Nil Ertürk kendi mesleği yerine moda ile ilgilenmeyi tercih etmiştir. Büyük bir markanın reklam filmimizde moda asitanlığı yapmış ve sonrasında kendi moda hesabını açmıştır. Dünya genelinde en iyi 100 moda bloğu içinde yer edinen Nil Ertürk, 119 bin takip edeni olan hesabında moda paylaşımları yapmaktadır.

Instagram – @nilerturk

10) styleboom

Burçin Ünal’da kendi mesleğini bir kenara bırakıp moda ile ilgilenen instagram blogerları arasındadır. İnstagram’da “styleboom” adlı hesabında 118 bin takipçisine , moda ve güzelliğe dair paylaşımlar yapmaktadır.

Instagram – @styleboom

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.