Meme Dikleştirme, Sıkılaştırma Göğüs, Meme Sarkması İçin Kesin Bitkisel Çözümler

0

Kilo alıp verme, emzirme, yaşlanma ve doğum yapma gibi nedenlerden dolayı kadınların göğüslerinde zamanla sarkma meydana gelir. Bu makalemizde Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, Pervin Bulgak ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından tarifi verilen göğüsleri sıkılaştıran, dikleştiren bitkisel, doğal yöntemlere yer verdik.

Sual: Emzirme döneminde sarkan göğüslerimin toparlanmasını sağlamak için ne yapabilirim?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (2 adet patatesi rendeleyip, 1 yumurtanın akıyla karıştırın. Bu karışımı bir tülbente koyup, iç çamaşırınızın içine yerleştirin. 5-6 saat bu şekilde kalın. Bu formülü haftada 3 kez uygulayın. 7-8 uygulamada göğüsleriniz dirilik kazanacaktır.)

Sual: Göğüslerim çok sarkık. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Estetik müdahale olmaksızın göğüslerimin dikleşmesini sağlamak istiyorum. Bana ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Her gün iki adet hurma yiyin. Ayrıca bir tutam şerbetçi otu çiçeği, bir tutam melek otu ve bir tatlı kaşığı çemen tohumunu kaynatıp beş dakika demleyerek elde edeceğiniz karışımda size yardımcı olacaktır. Bu karışımdan her yemekten sonra bir bardak için. Ayrıca, göğüs kaslarınızı sporla çalıştırmalısınız.)

Sual: Göğüslerim sarktı bu duruma çok üzülüyorum. Estetik yaptırmak istemiyorum. Göğüslerimin toparlanması, dikleşmesi için evde uygulayabileceğim doğal bir tarif verir misiniz?

CEVAP

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu’nun cevabı: (1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı, 2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı. Bu bitkisel yağları aktarlardan temin edebilirsiniz.Uygulaması çok basit malzemeleri belirtilen miktarda bir kasenin içinde iyice karıştırın. İyice karıştırmış olduğunuz bu kürü göğüslerinize sürününüz. İlk hafta sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayın 1 hafta sonra 3 ay boyunca günde 1 kere uygulayınız. Bu kürü kullanırken dikkat etmeniz gereken 3 ay düzenli olarak devamlı uygulamaktır. Düzenli olarak uyguladığınızda zamanla göğüslerinizin sıkılaştığını göreceksiniz.)

Sual: Göğüslerim çok sarkık. Bugüne kadar kullandığım hiçbir üründen yarar göremedim. Onları dikleştirmek için uygulayabileceğim bir formül var mı?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Bir çorba kaşığı süt tozu, bir çay kaşığı toz polen ve bir yumurta sarısını alabildiği kadar sütle iyice karıştırın. Bu karışımı dekolte bölgenize ve göğüslerinize yayıp yaklaşık 20 dakika bekletin. Ardından da yıkanın. Etkili bir sonuç almak için bu formülü haftada en az iki kez uygulamanız gerekiyor. Bu özel karışımdan göğüslerinizin yanı sıra sarkan yanaklarınızı toparlamak için de yararlanabilirsiniz.)

Sual: Göğüslerimi dikleştirmek için evde uygulayabileceğim kolay ve pratik bir yöntem bildirir misiniz?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (  İhtiyacınız olacak malzemeler; 1 tane salatalık, 5-6 tane patates, 1 yumurta akı. 5-6 tane patates ve 1 salatalığı rendeleyin. 1 yumurta akıyla iyice karıştırın. Sargı bezine koyarak göğüslerinize yerleştirin. Bunun için eski bir sutyeninizden yararlanabilirsiniz. 6 saat boyunca göğüslerinizde bekletin ve haftada 2 kez uygulayın. 7 seansta göğüsleriniz toparlanacak ve sıkılaşacaktır. Sadece patates suyu bile sarkık memeleri dikleştirme için çok etkilidir. Patateste sarkık göğüsler için çok etkili olan potasyum, magnezyum, mineraller ve E vitamini bulunur..)

Sual: Bir süredir diyet yapıyorum. Kilo verirken göğüslerim sarktı. Bir an önce sıkılaşmaları için ne yapabilirim?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (2 adet büyük patatesi blender’dan geçirerek sularını çıkarın. Her gece yatmadan önce bu suyu masaj yaparak göğüslerinize yedirin. Bu uygulama göğüs bölgenizdeki derinin toparlanmasını ve kısa sürede sıkılaşmasını sağlayacaktır.)

Güzellik Uzmanı Pervin Bulgak’tan Göğüsleri Toparlayan Dikleştiren Doğal Kür Tarifi

  1. 2 avokado
  2. 1 çay bardağı beyaz kil
  3. 3 yemek kaşığı papatya yağı
  4. 1 tatlı kaşığı anason yağı

Yumuşamış avokado tercih etmelisiniz. Avokadoyu ezin ardından beyaz kili ekleyin sıra çok önemli dikkat edelim. Papatya yağı ve en son anason yağı eklemelisiniz tüm karışımı güzelce karıştırıyoruz. Hamur yoğurur gibi elinize eldiven giyerek karıştırın. Göğüse uygulamadan önce masaj yaparak dokuları uyarmak gerek bunu zeytinyağı ile masaj yapabilirsiniz.

Maskeyi uygularken nasıl masaj yapılmalı ;aşağıdan başlayıp boyun ve koltuk altına kadar yapmalısınız meme kanseri kontrolü yapar gibi masaj yapın her iki elinizle aşağıdan yukarıya doğru masaj yapın ve meme başından boyna doğru yine zeytinyağıyla ovarak dokuları uyarın. Her bir göğüse 5 dk uygulamalısınız her iki göğüs için toplam 10 dk. sürmeli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.