Meme Dikleştirme, Sıkılaştırma Göğüs, Meme Sarkması İçin Kati Bitkisel Çözümler

0

Kilo alıp verme, emzirme, yaşlanma ve doğum yapma şeklinde nedenlerden dolayı hanımefendilerin göğüslerinde zaman içinde sarkma meydana gelir. Bu makalemizde Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, Pervin Bulgak ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafınca tarifi verilen göğüsleri sıkılaştıran, dikleştiren bitkisel, naturel yöntemlere yer verdik.

Sual: Emzirme döneminde sarkan göğüslerimin toparlanmasını sağlamak için ne yapabilirim?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (2 tane patatesi rendeleyip, 1 yumurtanın akıyla karıştırın. Bu karışımı bir tülbente koyup, iç çamaşırınızın içine yerleştirin. 5-6 saat bu şekilde kalınca. Bu formülü haftada 3 kez uygulayın. 7-8 uygulamada göğüsleriniz dirilik kazanacaktır.)

Sual: Göğüslerim oldukca sarkık. Bu durum beni oldukca rahatsız ediyor. Güzel duyu müdahale olmaksızın göğüslerimin dikleşmesini sağlamak isterim. Bana ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Her gün iki tane hurma yiyin. Ek olarak bir tutam şerbetçi otu çiçeği, bir tutam melek otu ve bir tatlı kaşığı çemen tohumunu kaynatıp beş dakika demleyerek elde edeceğiniz karışımda size destek olacaktır. Bu karışımdan her yemekten sonrasında bir bardak için. Ek olarak, göğüs kaslarınızı sporla çalıştırmalısınız.)

Sual: Göğüslerim sarktı bu duruma oldukca üzülüyorum. Güzel duyu yaptırmak istemiyorum. Göğüslerimin toparlanması, dikleşmesi için evde uygulayabileceğim naturel bir tanım verir misiniz?

CEVAP

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu’nun cevabı: (1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı, 2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı. Bu bitkisel yağları aktarlardan temin edebilirsiniz.Uygulaması oldukca kolay malzemeleri belirtilen oranda bir kasenin içinde iyice karıştırın. İyice karıştırmış olduğunuz bu kürü göğüslerinize sürününüz. İlk hafta sabah ve akşam olmak suretiyle günde 2 kere uygulayın 1 hafta sonrasında 3 ay süresince günde 1 kere uygulayınız. Bu kürü kullanırken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan 3 ay tertipli olarak sürekli uygulamaktır. Tertipli olarak uyguladığınızda zaman içinde göğüslerinizin sıkılaştığını görmüş olacaksınız.)

Sual: Göğüslerim oldukca sarkık. Bugüne dek kullandığım hiçbir üründen yarar göremedim. Onları dikleştirmek için uygulayabileceğim bir formül var mı?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Bir çorba kaşığı süt tozu, bir çay kaşığı toz polen ve bir yumurta sarısını alabildiği kadar sütle iyice karıştırın. Bu karışımı dekolte bölgenize ve göğüslerinize yayıp ortalama 20 dakika beklemeye alın. Peşinden da yıkanın. Etkili bir netice almak için bu formülü haftada minimum iki kez uygulamanız gerekiyor. Bu hususi karışımdan göğüslerinizin yanı sıra sarkan yanaklarınızı toparlamak için de yararlanabilirsiniz.)

Sual: Göğüslerimi dikleştirmek için evde uygulayabileceğim kolay ve ergonomik bir yöntem bildirir misiniz?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (  İhtiyacınız olacak malzemeler; 1 tane salatalık, 5-6 tane patates, 1 yumurta akı. 5-6 tane patates ve 1 salatalığı rendeleyin. 1 yumurta akıyla iyice karıştırın. Sargı bezine koyarak göğüslerinize yerleştirin. Bunun için eski bir sutyeninizden yararlanabilirsiniz. 6 saat süresince göğüslerinizde beklemeye alın ve haftada 2 kez uygulayın. 7 seansta göğüsleriniz toparlanacak ve sıkılaşacaktır. Yalnız patates suyu bile sarkık memeleri dikleştirme için oldukca etkilidir. Patateste sarkık göğüsler için oldukca etkili olan potasyum, magnezyum, mineraller ve E vitamini bulunur..)

Sual: Bir süredir rejim yapıyorum. Kilo verirken göğüslerim sarktı. Bir an ilkin sıkılaşmaları için ne yapabilirim?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (2 tane büyük patatesi blender’dan geçirerek sularını çıkarın. Her gece yatmadan ilkin bu suyu masaj yaparak göğüslerinize yedirin. Bu uygulama göğüs bölgenizdeki derinin toparlanmasını ve kısa sürede sıkılaşmasını elde edecektir.)

Güzellik Uzmanı Pervin Bulgak’tan Göğüsleri Toparlayan Dikleştiren Organik Kür Tarifi

  1. 2 avokado
  2. 1 çay bardağı beyaz kil
  3. 3 yiyecek kaşığı papatya yağı
  4. 1 tatlı kaşığı anason yağı

Yumuşamış avokado tercih etmelisiniz. Avokadoyu ezin peşinden beyaz kili ilave edin sıra oldukca mühim dikkat edelim. Papatya yağı ve son olarak anason yağı eklemelisiniz tüm karışımı güzelce karıştırıyoruz. Hamur harcı yoğurur şeklinde elinize eldiven giyerek karıştırın. Göğüse uygulamadan ilkin masaj yaparak dokuları uyarmak gerek bunu zeytinyağı ile masaj yapabilirsiniz.

Maskeyi uygularken iyi mi masaj yapılmalı ;aşağıdan başlayıp boyun ve koltuk altına kadar yapmalısınız meme kanseri kontrolü yapar şeklinde masaj yapın her iki elinizle aşağıdan yukarıya doğru masaj yapın ve meme başından boyna doğru gene zeytinyağıyla ovarak dokuları uyarın. Her bir göğüse 5 dk uygulamalısınız her iki göğüs için toplam 10 dk. sürmeli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.