Maydanoz Limon Kürü Zayıflatır mı En Etkili Zayıflama Kürü

0

Maydanoz Limon Kürü Zayıflatır mı?

Maydanoz limon kürü ile zayıflama son zamanların popüler zayıflama, ödem atma yöntemlerindendir. Bildireceğimiz maydanoz limon kürü tarifleri ile ayda 4 kilo ve ayda 15 kilo verebilirsiniz. Istediğiniz tarifi uygulayabilirsiniz.

Ayda 4 Kilo Verdiren Maydanoz Limon Kürü Tarifi

Malzemeler

 1. 2 su bardağı su
 2. 1/2 (yarım) demet maydanoz ( 10-15 tane)
 3. 1 tane limon

Zayıflatan Maydanoz Limon Kürü Iyi mi Yapılır?

Zayıflatan maydanoz limon kürünü hazırlamak oldukça kolaydır. Başta Dr. İbrahim Saraçoğlu olmak suretiyle birçok beslenme uzmanı ve diyetisyen tarafınca tavsiye edilmektedir. Hazırlayacağınız kürü kahvaltı yapmadan 15 dakika öncesinde içmeniz gerekir. Böylece tokluk hissedecek, daha ufak porsiyonlar ile doyacak ve fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız. Zayıflatan maydanoz limon kürü ile vücudunuzda toplanan ödemler kolayca atılır. Hem de sivilce problemi yaşayan kişilerin de pozitif sonuçlar almasını sağlar.

Kürü hazırlamak için ilk olarak maydanozları, saplarını kesmeden güzelce sudan geçirin ve blendera koyun. Üstüne suyu ve bir limonun suyunu ilave edin. Arkasından blenderı çalıştırarak yeşil bir sıvı elde edene kadar karıştırmaya devam edin. İçilecek kıvama ulaştığında bekletilmeden tüketin.

Zayıflatan Maydanoz Limon Kürü Iyi mi Uygulanır?

Maydanoz Kürü Uygulanışı: Anlatılan şekilde hazırladığınız maydanoz suyunu, kahvaltı yapmadan 15 dakika öncesinde tüketmeniz gerekir. Kür, 15 gün süresince tertipli olarak uygulanmalıdır. Devam etmek isterseniz, 15 günün sonunda 5 günlük ara vermelisiniz. Arkasından 15 gün daha tertipli olarak uygulayabilirsiniz. Karaciğer yağlanması problemi olanlar, küre 5 günlük aradan sonrasında bir kez daha devam etmelidir. Zayıflatan maydanoz limon kürü, her gün tüketilmeden derhal ilkin hazırlanmalıdır.

Yağ Yakıcı Maydanoz Limon Kürü ( Bel ve Karın Bölgesi Etkili) Tarifi İçin Malzemeler

 1. 2 tane orta boy salatalık
 2. Yarım limon
 3. 10-15 dal taze nane
 4. Yarım demet maydanoz(ödem attırıcı tesiri vardır )
 5. 1 çay kaşığı rendeden geçirilmiş zencefil
 6. 2 su bardağı su

Ilk olarak bir cezvede naneleri kaynatıp soğuması için dinlenmeye bırakın. Maydanozları saplarıyla, salatalıkları ise kabuklarıyla beraber güzelce sudan geçirin. Blendera koyduktan sonrasında üstüne zencefil ve limonu ilave edin. Son olarak suyu da ilave ederek sıvı haline gelene kadar blender ile ezin. Hazırladığınız naneleri suyuyla beraber karışıma ilave edin. Bu kürü kahvaltı ya da akşam öğününden 60 dakika öncesinde, 1 bardak olacak kadar tertipli şekilde tüketin. Kürü, her gün içmeden ilkin taze taze hazırlayın.

15 Günde 5 Kilo (Maydanoz Sapı Suyu) Tarifi İçin Malzemeler

 1. 1 demet maydanoz
 2. 1 tane limon
 3. 3 lt su

Bu tarifi 15 gün süresince tertipli şekilde uygulayarak vücudunuzda depolanan yağlardan ve ödemlerden kurtulabilirsiniz. Ben her yaz ve ilkbahar başlangıcında uyguluyorum. Oldukça tesirini gördüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim. Kürü, sabahları kahvaltı yapmadan ilkin, 1 bardak içmeniz gerekir. Hiçbir ziyanı olmayan bu kür ile vücudunuza bulunan iltihaplardan da kurtulabilirsiniz. Gelelim maydanoz sapı suyu tarifine:

İlk olarak maydanozların saplarını ve yapraklarını ayıklayın. Hazırladığınız sapları 30 dakika süresince sirkeli su dolu bir kapta beklemeye alın. Arkasından güzelce durulayın ve bir tencereye alın. Üstüne 3 litre su ilave edin ve altını açarak güzelce kaynatın. Ocaktan aldıktan sonrasında bir sürahi ya da şişenin içine süzgeçten geçirin. Limonun suyunu sıkarak karıştırın. Hazırladığınız kürü soğuduktan sonrasında içebilirsiniz.

NOT: Hazırladığınız karışımı 15 gün süresince ve günde 1 su bardağı (200 ml) içmeniz kafi olacaktır. Küre devam etmek isterseniz, minimum 60 gün ara vermeniz icap ettiğini ihmal etmeyin. Arkasından bir kez daha küre başlayabilirsiniz. Hazırladığınız maydanoz sapı suyu, gerilim dengenizde değişikliklere sebep olabilir. Bundan dolayı 15 günden daha uzun süre süresince devam etmemeniz büyük ehemmiyet taşır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.