Mail okuyarak para kazanabileceğiniz en güvenilir 7 site linki

0

İnternette yalnızca mail okuyarak para elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız bu yazımız tam size nazaran. İnternette mail okumaları yapılıp para kazanabilmenizi sağlan birçok değişik site mevcuttur. Bu yazımızda isimlerini vereceğimiz sitelere kişisel bilgileriniz ile üye olmalısınız. Sonrasında ise size atılan mailler ve mail içinde bulunup tıklanması ihtiyaç duyulan bağlantılara tıklamalısınız. İşte e-posta okuyarak para kazanmak bu kadar kolay.

Mail Okuyarak Para Kazanabileceğiniz Web Siteleri

PaidTo Read Email

Mail okuyarak para kazanmak için PaidTo Read Email sitesine başvurabilirsiniz. Bu site güvenilir bir sitedir ve size ödeme garantisi sunmaktadır. Bunun için sitede ilk olarak parasız kayıt formunu doldurmalı ve sonrasında mail adresine gelen doğrulama işlemini tamamlamalısınız. Bu sayede siteye üyeliğiniz gerçekleşir ve sonrasında mail okuyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Her bir mail başına 10 Cente kadar kazanç elde edebilirsiniz.

https://www.paid-to-read-email.com/

UniqPaid

UniqPaid sitesi, kullanıcı sayısı devasa yükseklikte olan oldukça güvenilir bir sitedir. Bu sitede mail okuyarak para kazanmanız mümkün. Internasyonal özellikteki UniqPaid’in sahibi büyük bir reklam firmasıdır. En büyüka artısı bu sitenin ödemeleri problemsiz ve kolay şekilde gerçekleşmektedir. Bu yüzden mail okuyarak para kazanma mevzusunda en güvenilir sitelerden biridir.  Ek olarak bu sitenin en büyük artılarından birisi, ödemeniz için yüksek limiti beklememeniz. Kazancınız 1 Dolar dahi olsa bunu direkt olarak ödemesini Paypal yada Bitcoin ile alabilirsiniz.

https://www.uniqpaid.com/sh/main.shtml

Cash4offers

Mail okuyarak para kazanmak için Cash4offers sitesini deneyebilirsiniz. Bu site ek olarak reklam seyretme ve anket doldurma benzer biçimde başka para kazanma yöntemlerini de içermektedir. Cash4offers sitesinde elde edilmiş kazancın ödemesi oldukça güvenilir şekilde kullanıcılarına sağlanmaktadır. Ek olarak bu sitede kayıtlı kullanıcılara 5 Dolar hediyesi bulunmaktadır.

https://www.cash4offers.com/


Paisalive

Paisalive sitesi ile mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Bu siteye üyelik işlemini tamamladığınızda hesabınıza günlük olarak ücretli mailler verilir ve bu mailler ise belirtilmiş yönergeler doğrultusunda okunma süresi sistem tarafınca otomatikman denetim edilir. Sonrasında ise hesabınıza para yatar. Bu sitede hesaba yatan paranın cinsel Rs’dir. Üyelik ile şahıs 99 Rs kazanır ve peşinden okunan her mail başına 0.25 ila 5.00 Rs para kazanılır. Ek olarak Paisalive sitesini eğer 10 kişiye tavsiye ederseniz 10 Rs daha kazanırsınız. Bu sitede ödemeler 15 günde bir gerçekleşir ve ücretler çekler ile yapılır.

https://www.paisalive.com/

Sendearnings

İnternette mail okuyarak para kazanmak için Sendearnings sitesine kesinlikle ziyarette bulunmalısınız. Bu sitede mail okumaya ek olarak video izleyerek yada online alışveriş yaparak para kazanma yolları vardır. Bu site kullanıcısına tertipli aralıklara mail gönderip okumasını bekler. Bir kullanıcı her bir mail başına 1 Dolar kazanır. Sendearnings sitesine üye olduğunuz süre 5 Dolar armağan eder.  Zaman içinde biriken paralar 30 Dolara ulaştığında çekim yapabilirsiniz. Bu siteyi tertipli olarak kullandığınız taktirde iyi paralar kazanmanız mümkündür.

https://www.inboxdollars.com/

Volutic

Volutic sitesi yardımıyla internette mail okuyup gelir elde etmenzi mümkün. Bunun için günde 5-10 tane maile bakmanız yeterlidir. Bu sited zaman içinde biriken paranızı Payeer ile çekebilirsiniz. Volutic sitesinde okuduğunuz mailler için kazandığınız parayı öğrenmek için siteyi birkaç gün arayla denetim ederek görebilirsiniz.

https://www.volutic.com/

MyPoints

Son olarak MyPoints sitesini kullanarak mail okuma yardımıyla para kazanabilirsiniz. Bu siteye ilk üyelikte 10 USD bonusu kazanırsınız. Fakat bonus bakiye para olarak çekilemez. MyPoints sitesine ilk girişte hesabınızda ikametinizi ABD seçmek iyi olacaktır. Bu sitede biriken paranızı  PayPal ile yada Amazon armağan kartı şeklinde alabilmeniz mümkündür.

https://www.mypoints.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.