Lierac Çatlak Önleyici Krem Kullanıcı Yorumları Nasıldır

0

Lierac çatlak önleyici krem, vücutta meydana gelen çatlaklıkların oluşumunu önleyen bakım kremidir. Kimi bayanların hamilelik sürecinde, kimi kadının ise kilo alma ve verme döneminde vücudunun belli bölgelerinde çatlaklar oluşur. Lierac çatlak önleyici krem ise çatlaksız ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı vaat eder.

Lierac çatlak önleyici krem son dönemlerde hanımefendiler tarafınca sevmiş olarak kullanılan bir bakım kremidir. Bununla beraber doktorların da önerilmiş olduğu bir krem olması ile birlikte hanımefendiler gönül rahatlığıyla kullanmaktadır. Yazımızın devamında Lierac çatlak önleyici krem kullananların pozitif ve negatif görüşlerini bildirdik.

 Lierac Çatlak Önleyici Krem Kullananların Pozitif Ve Negatif Görüşleri

8 aylık hamileyim ve Lierac çatlak önleyici kreminin 2. Kutusunu kullanıyorum. Hamileliğim ilk haftalarında 2-3 kez kullanıyordum. Sadece hamileliğimin 5. Ayından sonrasında her akşam tertipli bir halde kullandım. Oldukca memnun kaldım ve hiçbir çatlak sorunum olmadı. Her insana tavsiye ederim.

Bende Lierac çatlak önleyici kremi birkaç gündür kullanıyorum. Ürünün en beğendiğim kısmı çabucak emilim sağlıyor ve fena bir his bırakmıyor. Ben şuanlık memnunum ve kullanmaya devam edeceğim.

Bende Lierac çatlak önleyici krem kullanıyorum. Ürünün üstünde 2 aylık kısaca 8 hafta kullanın yazıyor. Sadece bir kutu aslına bakarsanız 2 haftada bitiyor. Bende 3 haftadır kullanıyorum ve hiçbir tesirini görmedim. Bir ihtimal birazcık yarar görseydim devam ederdim sadece devam etmeyi düşünmüyorum.

Ortalama 1 aydır Lierac çatlak önleyici krem kullanıyorum. İlk kutum bitmek suretiyle ve hakikaten oldukça memnun kaldım. Ben bu kremi elimle değil de dermoreller ile sürüyorum ve tesirinin daha oldukça arttığını düşünüyorum. Şuan memnunum ve tertipli bir halde kullanmaya devam ediyorum.

Lierac çatlak önleyici kremi bacağımda oluşan beyaz çatlaklar için kullanmaya başladım. Sadece ben direkt elimle değil de dermoreller eşliğinde kullanıyorum. Lierac çatlak önleyici kremi dermoreller ile birlikte 20 dakika süresince çatlak bölgelerime masaj yapıyorum.  Oldukca aşırı memnun kaldım, her insana tavsiye ediyorum. Hiçbir şekilde çatlağım kalmadı, benim şeklinde dermoreller ile birlikte kullanırsanız daha da etili bulunduğunu görebilirsiniz.

Lierac çatlak önleyici kremini doğum yapar yapmaz kullanmaya başladım. Daha çatlaklarım kırmızıdı ve bir ihtimal işe yarar diye düşündüm. Tertipli bir halde 3 ay kullanmama karşın çatlaklarım hala ayın, hiçbir yararını görmedim. Ben iç memnun kalmadım, kullanmayı düşünmüyorum.

Ben bir an da kilo aldım ve bu yüzden çatlaklarım oluştu. Ortalama 3 haftadır Lierac çatlak önleyici kremi kullanmaya başladım. Bununla beraber dermorellerla birlikte kullandım çatlak kremini. Bu ürünü aldığım için oldukça mutluyum, çatlaklarını gidermek isteyen her insana tavsiye ederim.  

Benim buluğluk döneminde oluşmuş çatlaklarım var. Bu çatlaklarımı gidermek için Lierac çatlak önleyici krem kullanmaya başladım. Bir haftadır kullanmama karşın sanki çatlak bölgedeki ince çizgilerimin renkleri cildime daha yakın hale geldi. Doğal olarak çatlaklarımın hepsi gitmedi sadece daha oldukça azca kullandım. Bu ürün yardımıyla çatlaklarımın azalacağını düşünüyorum ve her insana tavsiye ediyorum.

Hamilelik sürecim süresince Lierac çatlak önleyici krem kullandım. Sadece hiçbir yararını görmedim. Çatlaklarım hamileliğimin son aylarına doğru arttı, hiçbir tesir etmedi. Ben memnun kalmadım. Kim bilir genetik yatkınlığım olduğundan çatlaklarım geçmemiştir, bu yüzden kimsenin bu ürünü kullanmasının önüne geçmek istemem.

Ben imtihan stresinden dolayı aniden 7-8 kilo aldım ve bacaklarımda çatlaklar meydana geldi. Şuan üç şişe Lierac çatlak önleyici krem kullandım ve tesirini gördüm. Hakikaten tertipli kullanmak oldukça mühim, ben oldukça memnun kaldım ve her insana tavsiye ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.