La Roche-Posay Effaclar Duo Krem Ne İşe Yarar Iyi mi Kullanılır

0

La Roche-Posay Effaclar Duo krem yağlı ve sivilceye eğilimi olan ciltler için kullanılan bir kremdir. Kremin amacı, cilt üstündeki aknelerin giderilmesine ve sivilce lekelerinin giderilmesine destek olmaktır. Bununla beraber oldukça iyi bir nemlendirici krem olmasıyla beraber makyaj bazı olarak da kullanılmaktadır. La Roche-Posay Effaclar Duo kremi birçok şahıs kullanmış ve pozitif sonuçlar almışlardır. Eczane ve web sitelerinden La Roche-Posay Effaclar Duo kremi satın alabilirsiniz.

La Roche-Posay Effaclar Duo Krem Ne İşe Yarar?

 • La Roche-Posay Effaclar Duo krem bilhassa yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için hususi üretilmiştir.
 • Ayı zamanda her yaş grubu ve her cilt tipine uygun bir kremdir.
 • La Roche-Posay Effaclar Duo krem; ciltteki hasarlı hücrelerin onarılmasını sağlayarak, cildin yenilenmesini sağlar.
 • Sivilce lekesi, güneş lekesi şeklinde cilt kusurlarının görünümünü azaltır.
 • Cilt tonunun eşitlenmesine destek verir.
 • Ciltteki pütürtüleri giderir ve cildin pürüzsüz yumuşacık olmasını sağlar.
 • ihtiva ettiği hipoalerjenik özelliği yardımıyla kırılgan ciltlerin kullanımına uygun bir kremdir.
 • La Roche-Posay Effaclar Duo krem, bununla beraber makyaj bazı kullanımına uygun bir kremdir.

La Roche-Posay Effaclar Duo Krem Iyi mi Kullanılır?

 1. Ilk olarak yüzünüzü su ile paklayın ve kurulayın.
 2. La Roche-Posay Effaclar Duo kremden oldukça azca oranda parmağınıza sıkın.
 3. Kremi parmaklarınızın içinde ısıtın ve cildinize uygulayın.
 4. İki elinizi iki yanağın üstüne yerleştirin ve dairesel hareketlerle kremi cildinize yedirin.
 5. Peşinden, burunun iki yanından yanağınıza doğru olacak şekilde nazik hareketlerle kremi yedirin.
 6. Kremi alnınıza uygularken de parmaklarınızı aşağıdan yukarıya olacak şekilde hareketlerle uygulayın.

La Roche-Posay Effaclar Duo Kullananların Pozitif yönde ve Negatif Yorumları

La roche posay effeclar duo kremi kullanmaya başladıktan sonrasında derhal tesirini görmeye başladım. Şöyleki anlatayım, ürünü kullanmaya başladıktan sonrasında cildimdeki sivilceler 2 gün içinde kurudular. Cildi oldukça iyi nemlendirmesinin yanı sıra sivilce önleyici olması da ürünün bir artısı bence.

Cildimi hem nemlendirsin hem de sivilce karşıtı bir ürün olsun istiyordum. La roche posay effeclar duo kremin içeriğini araştırdım ve satın aldım. Ürünün boyutu ufak fakat, emin olun küçücük bir damlası tüm cildime yetiyor da artıyor bile. Ek olarak kremin dokusu şahane, cildime sürdüğümde oldukça hoş bir tesir bırakıyor, o şekilde yağlı yapış yapış his asla olmuyor.

La roche posay effeclar duo kremi ortalama bir aydır kullanıyorum. Cildim o şekilde aman aman sorunlu bir cilt değil, bir tek çene bölgem birazcık sorunlu. Bu yüzden kremin tesirini anca çene bölgemde görebilirdim ve gördüm de. Öyleki oldukça büyük bir tesiri yok fakat doğal ki çenemdeki lekeler baya bir azaldı. Bunun haricinde çitteki kırmızılığı azalttığı da doğru hakikaten. Ayırca kremin nemlendiriciliğine bayıldım, hakikaten oldukça güzel nemlendiriyor ve cilt kremi oldukça acele emiyor.

La roche posay effeclar duo krem hakikaten oldukça verimli bir ürün. Ebatı ufak olmasına karşın birkaç damlası cilde kafi oluyor. Fakat cilt lekeleri üstünde bir tesirini göremedim, yalnızca cildi güzel nemlendirmesini beğendim.

Cildime ne kadar nemlendirici krem uyguladıysam hiçbiri bana iyi gelmedi. La roche posay effeclar duo kremi araştırdım ve yorumları da oldukça iyi olunca alayım dedim. Fakat maalesef bu krem de öteki nemlendirci kremler şeklinde cildimi kırmızı pütür pütür yapmış oldu.

Dost tavsiyesiyle la roche posay effeclar duo krem aldım. Birkaç gün kullanım sonucunda maalesef birkaç tane sivilce kazandım. Ürün bende sivilce yapınca kullanmayı bıraktım. Sonrasında dedim ki bir ihtimal üründen değildir yediğim şeyler sivilce yapmıştır, ürünü tekrardan kullanmaya başladım. Baktım tekrar sivilce yapmış oldu, bu sefer ürünü kullanmayı kati olarak bıraktım.

La roche posay effeclar duo kremi doktorumun tavsiyesi üstüne alıp kullanmaya başladım. Ben sivilceli ve yağlı bir cilde sahibim. Bu üründe aslına bakarsan yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için tasarlanmış. Bu yüzden bana oldukça iyi geldi. Cildimi ne azca ne de oldukça nemlendiriyor kısaca tam sonucunda nemlendiriyor. Bir tek boyutun bakılırsa fiyatı birazcık pahalı o denli.

La roche posay effeclar duo kremi hakikaten oldukça beğendim. Kremin cildime birçok faydası oldu. Ürünü kullandığımdan beri cildimde sivilce çıkmıyor diyebilirim. Onun haricinde cildim resmen aydınlandı ve gözeneklerim küçüldü. Ki ben tertipli olarak kullanmadım, inanırım tertipli olarak kullanıldığında daha çok tesir sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.