Krauterhof Selülit Kremi Iyi mi Kullanılır Ne İşe Yarar Etkili mi?

0

Krauterhof Selülit kremi, cilt yüzeyinde oluşan selülit problemini gideren bir kremdir. Krauterhof selülit kremi selülit olan bölgeye sürüldüğünde, bölgeyi nemlendirir ve cilt yüzeyindeki selülitin niçin olduğu problemi ortadan kaldırır. Krauterhof Selülit kremi kullananların birçoğu selülit kreminden memnun kalmış ve selülit görünümünde büyük oranda azalma bulunduğunu dile getirmişlerdir.

Krauterhof Selülit Kremi Ne İşe Yarar?

Krauterhof Selülit Kremi ihtiva ettiği biberiye yağı, carnitin ve kafein yardımıyla cilt yüzeyinde oluşan portakal kabuğu görünümlü selülitleri gidermeye destek sağlar. Krauterhof Selülit Kremi bilhassa egzersiz yaptıktan sonrasında sorunlu bölgeye sürülürse selülit kreminin tesiri daha da fazla olur. Krauterhof Selülit kremi sürmeden ilkin egzersiz yapıldığında selülit olan bölge çalışır. Krauterhof Selülit kremi, sporla desteklendiği benzer biçimde, şahıs dengeli beslenerek de selülit kreminin tesirini çoğaltabilir. Krauterhof selülit kremi cilde tertipli bir halde uygulandığında, cildi nemlendirir, cilt yüzeyindeki pürüzleri gider ve cildin zaman içinde pürüzsüzleşmesini sağlar.

Krauterhof Selülit Kremi Iyi mi Kullanılır?

Krauterhof Selülit kreminin, akşamları tertipli olarak selülitli bölgeye uygulanması şarttır. Selülit kremi sporla da desteklendiğinde, kısa bir zamanda selülit probleminde veda etmek mümkündür. Krauterhof Selülit Kremi, avuca bir miktar alınır ve selülit olan bölgeye (kalça, bacak, uyluk, karın) dairesel masaj yaparak uygulanır. Minimum 10 dakika selülit olan bölgeye masaj yapılmalıdır. Krauterhof Selülit Kremi selülit bölgeye uygulandıktan sonrasında bölge ısınmaya, yanmaya adım atar ve bu yanma otuz dakika kadar sürebilir. Cilt, selülit kreminin içindeki maddeleri emerek etkileşime geçer ve bu etkileşim ciltte yanma ve ısınmaya niçin olur. Selülit kreminin yanma tesiri kişiden kişiye gore farklılık gösterir. İlk sürüldüğü andan itibaren otuz dakika süresince yanma devam edebilir.

Krauterhof Selülit kremi cilt tarafınca hızlıca emildiğinden dolayı, ciltte yapışkanlık hissine niçin olmaz. Krauterhof Selülit kremini sorunlu bölgeye sürdükten sonrasında eller gözlere götürülmelidir ve eller bol miktarda yıkanmalıdır.

Krauterhof Selülit Kremi Kullananların Pozitif yönde Ve Negatif Yorumları

Oldukca fazla selülit problemim vardı. Krauterhof selülit kreminin methini duydum ve kullanmaya başladım. Kremi selülit olan bölgeme sürdükten sonrasında müthiş bir halde yanıyor, fakat dayanılmayacak benzer biçimde değil. Yedi gün süresince selülit olan bölgeme sürdüm ve tertipli kullandığım için de tesirini gördüm. Doğal ki tamamen pürüzsüz yapıyor benzer biçimde bir şey söz mevzusu değil. Fakat Krauterhof selülit kremini sporla desteklerseniz daha da etkili oluyor hakikaten.

Krauterhof selülit kremini ortalama yedi gün kullandım. Kalçama sürdükten sonrasında hakikaten cayır cayır yakıyor. Fakat doğal ki yakmasından memnunum, sonuçta yaksın ki yarar göstersin değil mi. Ek olarak ben at kılı fırçasıyla selülit olan bölgemi fırçalayıp arkasından krauterhof selülit kremini sürüyordum. At kılı fırçasıyla beraber yaptığım için mi nedir ben krauterhof selülit kreminden oldukca memnun kaldım. 1 hafta süresince geceleri tertipli olarak sürdüm, ve selülitlerde gözle görülür bir halde azalma oldu. Sonrasında kullanmaya tekrardan devam ettim ve şu an sorunlu olan bölgem pürüzsüz diyebilirim. Karnıma da uyguladım bir ara fakat, o denli oldukca yakıyor ki dayanamayıp bıraktım.

Krauterhof selülit kremini birkaç ay ilkin almıştım. Bir umutla başladım, tertipli de kullanmaya başladım. 1 ay süresince ilkin spor yapmış olup arkasından selülit kremini uyguluyordum. Hatta baya bir yakıyordu, yaktınca faydası daha oldukca oluyor diye biliyorum. Her neyse sonrasında krauterhof selülit kremini bitirdim fakat kremi sürdüğüm bölgelerim acaip kaşınmaya başladı. Krem sürerken kaşınma olmuyordu, bittikten sonrasında kaşıntı hayata geçirmeye başladı.

Dostlar krauterhof selülit kreminin kesinlikle selülit problemine çaresiz bulunduğunu düşünüyorum. Kremi ilk sürdüğümde hafifçe bir yanma tesiri oldu. İkinci uygulayışımda egzersiz yaptıktan sonrasında selülit kremini sürdüm ve doğal baya bir yaktı. Neredeyse otuz dakika süresince yanması geçmedi. Doğal oldukca yaktığı için 2-3 günde bir kullanmaya devam ettim. Ve ben pozitif yönde netice aldım, fakat söylediğim benzer biçimde yalnız sürdüğümde oldukca yakmıyor, egzersiz sonrası oldukca yakıyor. Bu yüzden kesinlikle egzersiz yapmış olup sonrasında krauterhof selülit kremini uygulamalısınız. Egzersizle beraber tesiri oldukca daha çok oluyor.

Krauterhof selülit kremi birkaç ay tertipli olarak kullandım. Fakat sporla desteklemediğim için sanırım ben de oldukca fazla bir yanma olmadı. Sanırım yanması yarar gösterdiği anlamına geliyormuş. Bende oldukca azca ısınma oldu yalnız bu yüzden de pozitif yönde bit tesiri olmadı.

Dostlar piyasadaki birçok selülit ürünün denedim. Fakat krauterhof selülit kremi kadar etkili bir ürün görmedim. Hakkaten hem kaliteli hem de hakkını veren bir ürün. Bu selülit kremi oldukca fazla yakıyor bu yüzden eldiven kullanmanızı tavsiye ederim. Şundan dolayı ben çıplak elle uyguladığım süre unutup elimi her yerime sürdüm, bu sefer ellediğim yerde yanmaya başladı. Son olarak söyliyeceğim şu ki bölgenin yanması demek yağların selülitlerin de yanması demek. Şu demek oluyor ki tertipli kullandığınız süre oldukca pozitif yönde sonuçlar alacağınızı düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.