Kozmetikçilerde Satılan Düzgüsel Ve Karma Ciltler İçin Nemlendirici  Önerileri

0

Karma Ciltler İçin En İyi 8 Nemlendirici Krem Markası Ve Tutarları

Karma cilt T bölgesi yağlı, yüzün öteki bölgelerinin kuru yada düzgüsel olduğu bir cilt türüdür. T bölgesi burun çene ve alın bölgesi anlama gelir. Kuru ciltler benzer biçimde karma ciltlerin de neme ihtiyacı vardır. Karma ciltler için kullanabileceğiniz en iyi nemlendiriciler şunlardır;

Karma Ciltler İçin Nemlendirici Kremler

Diadermine Düzgüsel ve Karma Ciltler için Nemlendirici Bakım Kremi 50 Ml

E vitamini, Hamamelis bitkisi ve Pro-Vitamin B5 içeren Diadermine krem, cildin yağ oranını dengeler ve gereksinim duyduğu nemi sağlar. Böylelikle yağlı görünümü ortadan kaldırır ve cilt kuruluğunu giderir. Cilt tarafınca çabucak emilir, bu yüzden tesirini oldukça kısa sürede gösterir. Günlük kullanım için ideal olan bu ürün nazik bir masaj eşliğinde yüz ve boyun bölgelerine uygulanır. Her gün kullanılması önerilir. Diadermine Düzgüsel ve Karma Ciltler için Nemlendirici Bakım Kremi 50 Ml fiyatı 42,50 TL’dir.

La Roche-Posay Hydreane Legere – Düzgüsel karma ve Duyarlı Ciltler için Nemlendirici Krem 40 ml

Normalden karmaya dönük ve duyarlı ciltler için iyi bir nemlendiricidir. Hidro-lipid ve termal su içeren kuvvetli formülüyle cildin rutubet ihtiyacını tam olarak karşılar. Daha sıhhatli, bakımlı ve esnek bir cilde kavuşturur. Karma ciltleri derinlemesine nemlendiren bu ürün duyarlı ciltleri rahatlatır. Günde 2 kez temiz cilde uygulanır. Gün içinde ya da akşam kullanılabilir. La Roche-Posay Hydreane Legere – Düzgüsel karma ve Duyarlı Ciltler için Nemlendirici Krem 40 ml fiyatı 114,90 TL’dir.

Dermokil Special Karma Ciltler için Nemlendirici 50 ml

Karma cilt yapısına haiz olanlara hitap eder. Etkili rutubet bakımı sağlayarak cildin rutubet gereksinimine yanıt verir. Cilt kusurlarını minimize eder, yağlanmayı azaltır. Cildi matlaştırır ve gözenekleri küçültür. Tüm yüzünüze ve T bölgenize güvenle uygulayabileceğiniz bu krem, sebum fazlalığına çözüm olur. Bu sayede cildi ferahlatır ve tazeler. Göz çevresine ve boyun bölgesine de uygulanabilir. Dermokil Special Karma Ciltler için Nemlendirici 50 ml fiyatı 23,63 TL’dir.

Nivea karma ciltler için krem

Hydra IQ ve E vitamini bulunan varlıklı içinde ne olduğu cildi etkili bir halde nemlendirir. Yüzünüzü temizleyip dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak sürebilirsiniz. Fakat göz çevrenize temas ettirmekten kaçınmalısınız. Dermatolojik testlerden geçirilmiş ve cilt üstünde kullanıma elverişli olduğu doğrulanmıştır. Nivea Günlük Nemlendirici Yüz Kremi Düzgüsel/Karma Cilt 50Ml fiyatı 54,90 TL’dir.

Garnier Rutubet Dengesi Hafifçe Krem Düzgüsel Ve Karma Ciltler 50ML

Kuru, yağlı ve karma ciltler için oldukça uygundur. Mavi nilüfer aslı ihtiva eden bu ürün cildi yumuşatır ve cilt dengesini sağlar. Çeşitli nebat özleriyle zenginleştirilen bu ürünü kullanmak, cildi beslemenin en organik yollarından biridir. Yoğun nemlendirici krem cildi tekrardan yapılandırır, dinamik ve ipeksi bir duruluk verir. Garnier Rutubet Dengesi Hafifçe Krem Düzgüsel Ve Karma Ciltler 50ML fiyatı 39,90 TL’dir.

AVENE Hydrance Optimale Legere 40 ml – Karma Ciltler İçin Nemlendirici Emulsion

Karma ciltlerde kullanım için formüle edilen bir nemlendiricidir. Temizlenmiş kuru cilde her sabah-akşam uygulanır. Cildi nemlendirirken asla kurutmaz. Yapısındaki termal su ile cilde derhal nüfuz edebilir. Cildi nemlendirmekte son aşama başarılıdır. AVENE Hydrance Optimale Legere 40 ml – Karma Ciltler İçin Nemlendirici Emulsion fiyatı 129,90 TL’dir.

Rosense Nemlendirici Yüz Bakım Kremi Düzgüsel Ve Karma Ciltler 50Ml

Shea Butter, E vitamini ve gül yağı ihtiva eder. Hususi formülü cilt dokusuna kadifemsi bir yumuşaklık verir. Nemlendirirken yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Güneşten gelen ışınların cilde zarar vermesini önler. Rosense Nemlendirici Yüz Bakım Kremi Düzgüsel Ve Karma Ciltler 50Ml fiyatı 86,90 TL’dir.

Neutrogena Karma Cilt Nemlendirici Losyon 118 Ml

Karma ciltlerde kullanıma uygundur. Yağsız ve hafifçe formülüyle cildi parlatmadan ve yağlandırmadan nemlendirir. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Yağlı kısımlardaki parlamaya iyi gelir. Klinik olarak doğrulanan yağ emici MICROSPONGE sistemiyle T bölgesinde biriken yağı giderir ve parlamayı yok eder. Cildin tüm gün mat ve organik görünmesine destek sağlar. Gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz. Yağ içermeyen formülü cilde kolayca nüfuz eder. Gözeneklerde tıkanıklık meydana getirmediği için sivilce oluşumuna da yol açmaz. Neutrogena Karma Cilt Nemlendirici Losyon 118 Ml fiyatı 48,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.