Kiraz sapı çayı ideal kiloya kavuşanların biçim tutanların yorumları

0

Kiraz sapı, kilo verdirici özelliğiyle malum etkili bir metabolizma hızlandırıcıdır. Ek olarak kiraz sapının tok tutma özelliği olduğu, bundan meydana getirilen çay rejim yapanların süratli kilo vermek için başvurduğu çaylardandır.

Kiraz Sapı İle Kilo Verenlerin Yorumları Nasıldır

  1. Ben 2 litre suyun içine birer tutam kiraz sapı, mısır püskülü ve avakado yaprağını koyup kaynatıyordum. Bunu da gün içinde 3’e bölüp içiyordum. İçine yeşil çay, rezene ve limon da ekleyebilirsiniz. Ben bu çayı içtim ve yememe de dikkat ettim, bolca su içtim ve sebze meyve tükettim. Bu şekilde 1,5 ayda 7 kilo verdim. Gene de 10 kilogram daha vereceğim var.

  1. Ben 4 gündür kiraz sapı çayı içiyorum ve şu ana kadar 1 kilogram vermişim. Normalde regl olmama birkaç gün kala kilom 1 kilogram daha fazlaca çıkar fakat şu an bu çay yardımıyla kilom daha azca. Bu çayın en büyük tesiri uzun süre tok tutması ve tatlı krizlerini ortadan kaldırması. Kesinlikle öneriyorum, denemelisiniz.
  2. Kiraz sapı çayı yardımıyla 5 kilogram verdim. Ben sabahları aç karnıma içtim ve içine 2 damla limon damlattım. Aç karna içtiğim içtiğim fazlaca uzun süre tok tuttuğu için sonrasında canım bir şeyler yiyecek istemiyordu. Bu sayede kilo verdim. 1 su bardak suyun içine 21 tane kiraz sapı ekleyip kaynatın ve sabah ve akşam aç karna için. Hem göbek hem de basenleri eritmede fazlaca etkili, tavsiye ediyorum.
  3. Ben kiraz sapı çayını aktarlardan hazır şekilde yada direkt olarak saplarını alıyorum. Saplarından 100 gram alıyorum ve 2,5 hafta yetiyor bana. Mısır püskülü ile kaynatıldığında daha fazlaca tesir edeceğini duymuştum o yüzden içine mısır püskülü de ekleyip demliyorum. Bundan günde 1 bardak içiyorum ve averaj 2 ay oluyor. Hakikaten kilo verdiriyor ve bu 2 aydır karnım asla olmadığı kadar dümdüz görünüyor. Ek olarak kesinlikle hafifledim bu çay yardımıyla ödemimi fazlaca attı artık şişkinliğim de yok
  4. Ben reglim başladığı günden beri doğrusu 3 gündür içiyorum kiraz sapı çayını. İlk olarak sık sık wcye çıkarttırıyor ve bu sayede ödemi attırıyor vücuttan. Tane sancımlarımı da azalttı bence. Zayıflama tesirini görmedim ben, bence kilo verdirmiyor.
  5. Kiraz sapı çayının zayıflatma özelliği yoktur. Yalnızca vücuttaki ödemin atılmasını sağlar. Ben kiraz sapı çayını tane döneminde içiyorum. Fakat eğer tane döneminden ilkin içerseniz hakkaten iyi gelir ve rahatlatır. Ben hazırlarken kaynatmıyorum, yalnız 1 bardak sıcak suyu içine 10-12 tane kiraz sapı atıyorum ve 5 dakika demlenmesini bekleyip içiyorum.
  6. Ben 3 yıl ilkin kiraz sapı, mısır püskülü ve avokado yaprağı kürünü denemiştim. Bu tarz şeyleri 5 dakika kaynattıktan sonrasında demlenmesi için 15-20 dakika bekledikten sonrasında günde 2-3 fincan içerdim. Beslenmeme de dikkat etmiştim ve bu sayede 2 ayda 8 kilo vermiştim. Bence denemelisiniz.
  7. Ben uzun süredir kiraz sapı çayını tüketiyorum. Oldukça değil haftada bir kez içiyorum. Bir senedir uyku problemi çekiyorum ve bence bu çay yardımıyla daha kaliteli bir uyku çekiyorum geceleri. Bunun yanında yemeye içmeye de dikkat edilse bence metabolizmayı hızlandırır ve zayıflatır. Kiraz sapı çayını denemenizde yarar var.
  8. Kiraz sapı etkili bir idrar söktürücü çaydır. Kiraz saplarını kaynamış suya atıp 3 dakika demlenmesini bekleyin ve sonrasında için. Kendi tecrübelerime bakılırsa kesinlikle diyebilirim ki kiraz sapı çayını 3 gece arka arkaya içince fazlaca sık idrara çıkıyorsunuz.

Zayıflamak İçin Kiraz Sapı Iyi mi Kullanılır?

1.Yöntem

Ilk olarak 2 su bardağı sıcak kaynamış suyun içine 30 gram kiraz sapı ilave edin ve 10 dakika kadar demlendikten sonrasında içmeye hazırdır. Bu çayı günde 3 fincan aç karna içmelisiniz. Menapoz döneminde hanımefendilerin yaşamış olduğu şikayetleri dindiren etkili bir çaydır.

2. Yöntem

Kiraz sapını kullanarak zayıflama çayı hazırlayabilirsiniz. Bunun için 1 su bardağı sıcak suyun içine birer tutam kiraz sapı ve mısır püskülü, 1-2 tane avokado yaprağı, 1 çay kaşığı yeşil çay ve 1 çay kaşığı rezene tohumunu ekleyip 1-2 dakika kaynatın. Fokurdamaya başladıktan sonrasında 3-4 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Arkasından ocaktan aldığınız karışık nebat çayının içine ince bir dilim limon ekleyip yiyeceklerden birazcık sonrasında tüketin. İçine tatlandırıcı ya da şeker eklememelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.