Kinoa Zayıflama Çayı Yorumları Nasıldır Zayıflayan Var mı?

0

Hepimiz kısa sürede süratli kilo vermek ister. Bunun için başvurulan birçok değişik yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de kinoa çayı kullanmaktır. Kinoa çayının malum en büyük yararlarından birisi metabolizmayı hızlandırmasıdır ve dolayısıyla vücutta kalori yakarak zayıflamaya destek olmaktadır. Ek olarak kinoa iştah kapattığı için yiyecek yemeye olan ihtiyacı azaltır. Zayıflamaya tesiri büyük olan kinoa çayı özetlemek gerekirse uzun süreler tok meblağ, metabolizmayı hızlandırır ve iştahı azaltır. Tüm bu faydalarıyla kinoa çayını içen kişiler tertipli içtiklerinde ve yanında beslenmeye dikkat edilmiş olduğu sürece kısa vakit daha süratli zayıfladıklarını ifade ettiler. Kinoa çayını ister aktarlardan kiloyla ister marketlerden poşet çay formunda temin edebilirsiniz.

Kinoa Zayıflama Çayı Kullananların Görüşleri

 1. Kinoa çayı zayıflatmıyor fakat kabızlığı gideriyor bence. Onun haricinde tertipli içtim fakat kilo vermek için herhangi bir yararını görmedim.
 2. Kinoa çayından oldukça memnunum 1 haftada 76 kilodan 70 kiloya düştüm tavsiye ederim.
 3. Kinoa çayı bence oldukça uzun süre tok tutuyor ve tertipli olarak içtim. Hele de 4-5 gün sonrasında yararı daha da arttı bence. O yüzden ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Ek olarak kinoa çayı oldukça su içiriyor ve bu sayede ödem atımına destek bence.
 4. Kinoa çayını 4 gündür kullanıyorum. İştahımı kesti, metabolizmayı hızlandırdı. Abur cubur oldukça tüketirdim, bu çay yardımıyla akşam 7’den sonrasında hiçbir şey yemiyorum artık.
 5. Kinoa çayını ilk içtiğimde midem bulandı. Sadece ondan sonra alıştıkça tadını sevdim ve sevmiş olarak içmeye devam ediyorum. Zayıflamak isteyen her insana de tavsiye ediyorum.
 6. Ben kinoa çayını 1 aydan fazladır içiyorum. Fakat zayıflamamı asla sağlamadı ki ben oldukça su içen ve yürüyüş icra eden biriyimdir. Ek olarak ben kinoa çayı içtiğimde midemde oldukça şişlik yaşadım.
 7. Kinoa çayı hakikaten oldukça etkili bir çay. Yiyerek bu kadar kısa sürede formda kalacağımı asla düşünmemiştim. Her insana tavsiye ediyorum, kesinlikle denemelisiniz.
 8. Kinoa çayını 15 gündür kullanıyorum, ıhlamur tadında leziz bir çay. 15 günde 4 kilo verdim
 9. Kinoa çayı ile 1 ayda rejim ile destekli toplam 8 kilo verdim tavsiye ederim.

Kinoa Çayının Zayıflamaya Yararları Nedir?

 1. Kinoa çayı içmek tokluk hissini arttırarak bilhassa yiyeceklerden sonrasında daha uzun süreler tok kalmayı sağlar ve uzun süre bir şey yeme içmeyi unutturur.
 2. Kinoa etkili bir metabolizma hızlandırıcıdır ve dolayısıyla vücutta yağ yakım sürecini oldukça hızlandırır. İşte bu yüzden zayıflamaya olan tesiri oldukça büyüktür.
 3. Kinoa çayı tertipli içildiğinde sindirim sistemine oldukça iyi gelir ve kabızlık problemini ortadan kaldırır.
 4. Kinoa oldukça iyi bir bağırsak dostu çaydır. Bu yüzden bağırsak ve mide problemleri için birebirdir. İştah kapatan bir çay olan kinoa vücudun genel sağlığı için de oldukça iyidir ve bu yüzden yaygın olarak tercih edilmektedir.
 5. Kinoa çayı tertipli ve miktarında içildiğinde sıhhatli şekilde kilo vermeyi sağlamaktadır.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.