Kapatıcılığı Yüksek En Beğenilen En Oldukca Satan 8 BB Krem Markası

0

BB krem; makyaj ürünleri içinde, kapatıcı özelliğe haiz renkli nemlendirici krem olarak bilinmektedir. BB kremler, renkli nemlendirici özellikleri yardımıyla cilde hem rutubet kazandırır hem de cilt renk tonunu eşitleyerek cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlarlar. Fondöten benzer biçimde ağır bir yapıysa haiz olmayan bb krem, oldukça ince ve hafifçe bir yapıya haizdir. BB krem, cilt üstündeki kusurları hafifçe derecede örter, cilde bolca oranda rutubet ve ışıltı kazandırır. Yazımızın devamında kapatıcılığı yüksek olup en fazlaca tercih edilen 8 ayrı bb krem markasından ve fiyatlarından bahsettik.

BB Krem Iyi mi Kullanılır?

  • Günümüzde kuru, yağlı ve karma ciltler için hususi tasarlanmış bb kremler bulmak mümkündür. BB krem satın alırken her insanın kendi cilt tipine uygun olan BB kremi tercih etmesi gerekir.
  • BB krem cilde sürülmeden ilkin, cilt güzelce temizlenir ve peşinden BB krem temiz cildin üstüne uygulanır.
  • BB kremi cilde uygularken bb krem fırçası veya makyaj süngeri tercih edilebilir.
  • BB krem, fondöten benzer biçimde ağır bir yapıya haiz olmadığından dolayı, parmaklar yardımıyla da cilde sürülmektedir.
  • Cilt üstünde, üzerini kapatmak istediğiniz bir kusur var ise, bb kremi cilde uygulamadan ilkin, üzerini kapatmak istediğiniz yere bir miktar fondöten sürebilirsiniz.
  • BB kremi burun, alın, yanak ve çene olmak suretiyle tüm cildinize sürün ve parmaklarınız yardımıyla, cildin her tarafına eşit bir halde gösterim.
  • BB krem tüm cildin ren tonunu eşitler. Bu yüzden cilt tek renk görünür. Cildin üstüne bb krem sürdükten sonrasında elmacık kemiklerinizin üstüne fazlaca azca allık sürerek cilde ısı katabilirsiniz.
  • Gece yatmadan evvel bb kremi ciltten arındırmayı dikkatsizlik etmeyin.

Kapatıcılığı Yüksek Ve En Oldukca Tercih Edilen 8 BB Krem

Farmasi BB All in One Krem Açıktan Ortaya Light To Medium 50MLpure beauty bb krem

Farmasi bb krem hafifçe formül içinde ne olduğu yardımıyla ciltteki kusurları kapatır. Ciltteki kusurları kapatırken gözenekleri tıkamaz. İçerdiği B3 vitamini yardımıyla cilde naturel rutubet ve parlaklık kazandırır. Farmasi BB All in One Krem Açıktan Ortaya Light To Medium 50MLpure beauty bb kremin piyasadaki fiyatı 34,00 TL’dir.

Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF25 (No.23) 45g

Missha bb krem, her cilt tipine uyumlu bir üründür. Ciltteki renk eşitsizliğini gidererek cilt tonunu eşitler. Bununla beraber ciltteki kusurları muhteşem derecede örtmektedir. Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF25 (No.23) 45g piyasadaki fiyatı 224,90 TL’dir.

Note Cosmetics Bb Krem Organik Kapatıcılık

Note bb krem, buğday aslı içinde ne olduğu yardımıyla cildin daha canlı ve genç görünmesini sağlar. Ciltteki renk tonu eşitsizliğini gideren note bb krem, cildin pürüzsüz ve aydınlık görünmesini sağlar. Note Cosmetics Bb Krem Organik Kapatıcılık piyasadaki fiyatı 42,70 TL’dir.

Garnier BB Krem Olağanüstü Cilt Kusursuzlaştırıcı Karma/Yağlı Ciltler Açık Ton (Light) 50ML

Garnier bb krem, cildi muhteşem derecede nemlendirir. Ciltteki kusurların görünümün hafifletir ve cilde ışıltı kazandırır. Bununla beraber gözeneklerin görünümünü giderir. Ultra emici perlit içeren yağsız formülü yardımıyla bilhassa yağlı ciltler için hususi olarak üretilmiştir. Garnier BB Krem Olağanüstü Cilt Kusursuzlaştırıcı Karma/Yağlı Ciltler Açık Ton (Light) 50ML piyasadaki fiyatı 51,49 TL’dir.

La Roche-Posay Hydreane Bb Nemlendirici Bb Krem Duyarlı Ciltler Açık 40Ml

La Roche-Posay bb krem, ihtiva ettiği termal su yardımıyla kırılgan ciltler için hususi olarak tasarlanmıştır. Cildi muhteşem derecede nemlendirirken, ciltteki kusurların görünümünü de azaltır. Bununla beraber cilde naturel bir ışıltı kazandırır. La Roche-Posay Hydreane Bb Nemlendirici Bb Krem Duyarlı Ciltler Açık 40Ml piyasadaki fiyatı 131,58 TL’dir.

Shiseido Perfect Hydrating Bb Cream 30 Ml Renk: Medium

Shiseido bb krem, cildi görkemli aşama nemlendirir ve cilt renk tonunu eşitleyerek cildin tüm gözükmesini sağlar. Shiseido bb krem cildi güneşin zararı olan UV ışınlarına karşı korur. Cildin sıhhatli ve parlak görünmesini sağlar. Shiseido Perfect Hydrating Bb Cream 30 Ml Renk: Medium piyasadaki fiyatı 375,09 TL’dir.

Nars BB Krem – Pure Radiant Tinted Moisturizer Spf 30 St. Moritz

Nars bb krem uzun süre kullanıldığında ciltteki koyu lekelerin açılmasını sağlar. Bilhassa düzgüsel, karma, kuru ve hatta kuruya dönük cilt tipine uygundur. Cilde fazlaca güzel bir halde rutubet verirken, cildin ışıltılı görünmesini sağlamaktadır. Nars BB Krem – Pure Radiant Tinted Moisturizer Spf 30 St. Moritz piyasadaki fiyatı 395,00 TL’dir.

Flormar Mattifying Light BB Krem 003

Flormar bb krem cilt tonunu eşitleyerek cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Cildi güneşin zararı olan ışıklarından koruyarak cildin daha canlı gözükmesini sağlar. Flormar Mattifying Light BB Krem 003 piyasadaki fiyatı 44,91 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.