Kahverengi Göze Mavi, Yeşil, Bal Rengi Lens Gider mi?

0

Kahverengi Göze Hangi Lens Yakışır Hangisini Satın Almalıyım?

Kolay kullanımı ve hesaplı fiyatıyla kontakt lensler, hem daha iyi görmeyi hem daha iyi görünmeyi elde eden materyallerdir. Renkli kontakt lensler, istenilen göz rengini elde etme imkanı sunduğundan bir adım öne çıkmaktadır. İstatistiklere gore dünya nüfusunun yarısından bir çok ela ve kahverengi gözlüdür. Bu göz renkleri için hususi olarak tasarlanan oldukça sayıda renkli lens vardır. Öteki renklere uygun çeşit çeşit lens bulmak da mümkündür fakat daha oldukça bu renklerle uyumlu lensler üretilmektedir. Lens tercihi yaparken; ten renginiz, göz renginizin renk tonu, lensin naturel görünüme haiz olması, markanın kalitesi şeklinde şeylere dikkat etmeniz gerekir.

Kahverengi Gözlüler Hangi Renk Lens Kullanabilir?

İstediğimiz göz rengine derhal haiz olma fikri kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? İşte renkli kontakt lensler tam da bu işe yaramaktadır. Dünyadaki birçok insan kahverengi gözlüdür. Piyasada bulunan renkli lenslerin büyük bir kısmı, kahverengi bayanlara uygun şekilde üretilmiştir.

Yeşil Ve Marine Renk Lensler

Kahverengi gözlü olarak benim kullandığım ve oldukça naturel duran lens renk ve markası Solotica marka lensin marine rengi ve Labella marka lensin real shadow rengidir. Bu renkler hem yeşil tonlarındadır. Hem de oldukça naturel gözükmektedir.

Zarif ve etkisinde bırakan görünmek isteyenler yeşil renkleri tercih edebilir. Kahverengi bayanlara oldukça yakışan bu lensler kesinlikle suni bir görüntü oluşturmaz. Yeşil tonlar kahverengi gözlerin ve ela gözlerin güzelliğini ortaya çıkarır. Yeşil tonlardaki lensleri kolaylıkla temin etmek mümkündür. Dünya genelinde en fazla üretilen ve rağbet gören lenslerin önderlik yapar.

Gri Lens

Eğer kahverengi gözlü olanlardansanız, gri lenslere de yönelebilirsiniz. Görünüşünüzü kökünden değişiklik yapmak istemiyor fakat hafiften canlılık katmayı planlıyorsanız gri lens kullanmanız oldukça etkili olacaktır. Gri lensler tüm saç renkleri ve cilt tonlarına uyar.

Mavi Lens

Mavi lens de kahverengi gözlü olan kişilerin çoğuna yakışan bir renktir. Sadece cilt tonunuz oldukça açıksa, oldukça beyazsanız mavi renk lens size yakışmayabilir.  Mavi lens çoğu zaman buğday tende, esmer kişilere daha oldukça yakışmaktadır.

Bal Ve Ela Renk Lens

Koyu, kahverengi lenslerden birini tercih edecekseniz bal ve ela renk lens ile doğallığı yakalayabilirsiniz. Renkli lensi gözünüzde denedikten sonrasında hangisini alacağınıza karar vermeniz {hiç de} zor olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.