Bayanların telefonunda olması ihtiyaç duyulan 10 uygulama

0

Ev hanımları, çalışan bayanlar ve anneler… Her birinin gün içindeki programları birbirinden değişik ve yoğun geçer. Bizde bayanların programlarını birazcık da olsa hafifletmek için ve hayatlarını kolaylaştırmak için 10 mobil aplikasyonun yer almış olduğu bir sıralama hazırladık.

Her Kadının Telefonunda Olması Ihtiyaç duyulan Uygulamalar

Kades uygulaması

Acil durumlarda polis ekipleri tek tuşla yanınızda…

Bu aplikasyon bayanların sertlik yada rahatsız etme şeklinde fena durumlara maruz kaldığında tek tuşla polis çağırabilmeleri için geliştrilimştir. Telefonun konum bilgisi açık olduğunda uygulamadaki tuşa basarak 155 Polis İmdat Acil Davet Merkezine ulaşılmaktadır. Böylece bulunduğunuz mevkiye en yakın polis ekipleri müdahele edecektir.

Pepapp uygulaması

Tane takvimini takip eden hususi asistan…

Pepapp uygulaması eğlendirici ve bilgilendirici tavsiyeleri ile her kadının telefonunda eğer olmazsa olmazı haline gelen bir uygulamadır. Bayanların yaşamını kolaylaştıracak bu uygulama yardımıyla tane doğrusu regl dönemlerinizi artık dijital asitanınız takip edecek. Hem de çocuk sahibi olmak isteyen bayanlar yumurtlama günlerini bu uygulama ile takip edebilecekler.

Pinterest uygulaması

İlgi alanlarınızı ve hobilerinizi keşfedin…

Bu uygulama yardımıyla ilgi alanınıza giren mevzuları inceleyebilir, bilgilendirici ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Pinterest; sıhhat, spor, rejim, çocuk gelişimi, eğitici bilgiler, örgü, el işleri, dikiş ve nakış, fotoğrafçılık ve temizlik ipuçları, giyim ve ev tarzları, saç stilleri, el sanatları yiyecek tarifleri ve sunumları, organizasyon fikirleri, gezilecek bölgeler ve telefon arka planı resimleri, şeklinde birçok varlıklı içeriğin bir arada bulunmuş olduğu bir platformdur.

MutluBiEv uygulaması

Eviniz her daim temiz…

Bilhassa çalışan bayanların elinin altında olması ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Evinizi temizlemeye fırsatınız olmadığı zamanlarda bu uygulama vasıtasıyla istediğiniz vakit temizlik ekibi çağırabilirsiniz. Hem de koltuk yıkama, boş ev ve ofis temizliği ve taşıma şeklinde hizmetleriyle kullanıcıları tarafınca ilgi görmektedir.

Epicurious uygulaması

Evindeki malzemelerle alternatif yiyecek menüleri…

Biz bayanlar her gün leziz sofralar hazırlamak isteriz sadece ne pişirsem diye bir türlü karar veremeyiz. Bu uygulama ile kararsızlığa son diyebiliriz. Popüler olan bu uygulama yardımıyla evinizde olan malzemeler ile süratli ve kolay bir halde değişik lezzetler ve menüler hazırlayabilirsiniz.

Diyetkolik uygulaması

Artık kalorilerinizi hesaplayan biri var…

Bu aplikasyon kilo almak yada vermek isteyen bayanların popüler uygulaması haline gelmiştir. İdeal kiloyu korumak için yediğiniz besinlerin kalori hesaplarını öğrenebilir, günlük kalori miktarınızı aşmayacak şekilde yiyecek programı oluşturabilirsiniz. Hem de yediğiniz besinlerin protein, karbonhidrat ve yağ oranlarını öğrenebilirsiniz.

Body Boss uygulaması

Sizi spora teşvik eder…

En popüler egzersiz uygulamalarından önde gelen Body Boss, bayanların ne olursa olsun kullanımı ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. 3 aylık doğrusu 12 haftalık programları yardımıyla, çeşitli egzersiz hareketleri yapabiliyor ve beslenme tavsiyeleriyle günlük egzersizlerinizin yararını fazlalaştırabilirsiniz.

Tripadvisor uygulaması

Seyyah bayanların rehberi…

Restoranlar, tayyare biletleri ve oteller hakkında detaylı detayları kolayca bulabileceğiniz bir uygulamadır. Hem de dünyanın neredeyse her bölgesinde konaklama alternatifleri sunuyor. Konaklamak istediğiniz yerlerde ki müşteriler tarafınca pozitif yönde ve negatif görüşleri görebiliyorsunuz.

Storytel uygulaması

Kitap okumayı ve dinlemeyi sevenlere…

Bayanlar gerek ev sorumluğundan gerekse iş yoğunluğundan pek kitap okumaya vakit ayıramamaktadır. Storytel, kesinlikle bayanların telefonunda olması ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Bu uygulama yardımıyla hem günlük işlerinizi yapabilir hem de kulaklığınızı takarak binlerce kitabı keşfedebilirsiniz. Hem de internete gerek kalmadan varlıklı kütüphane içinde ne olduğu ile istediğiniz kitabı gözünüz kapalı dinleyebilirsiniz.

Moovit uygulaması

Durakta dakikalarca beklemeye son…

Uygulamaya gitmek istediğiniz yerin adını yazmanız yeterlidir. Bulunduğunuz mevkide ki otobüsleri ve nerelerden geçeceğini gösteriyor. Hem de beklediğiniz otobüsün kaç dakika sonrasında durağa geleceğini yazıyor. Üstelik uygulamada yazan saat ile otobüsün geliş saati hiçbir şekilde şaşmıyor. Harita üstünden toplu taşıma rotasını oluşturarak büyük kolaylık elde eden uygulama her kadının telefonunda olması ihtiyaç duyulan bir uygulamadır.

BiTaksi uygulaması

Tek tuşla taksi ayağınızda…

Bayanların yaşamını kolaylaştıran bir öteki uygulama ise BiTaksi’dir. Taksi çağırmak istediğiniz anda uygulamaya girip tek bir tuşla olduğunuz yere taksi çağırabilirsiniz. Bilhassa de büyükşehirlerde yaşayan bayanlar için, işitme ve görme engelli kişilerin yaşamını kolaylaştıran bir uygulamadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.