Bayanları mutlu eden duymaktan hoşlanacakları 8 söz

0

Bayanları mutlu etmek hiçte zor bir şey değildir. Hanımefendilerin bir tek parayla alınan hediyelerle mutlu olacağını düşünmek fazlaca yanlıştır. Öyleki güzel kalpleri vardır ki, bir iki güzel sözcüğe bile yüzleri çiçek açabilir. Kendileri hakkında söylenen güzel sözler kendilerini daha kıymetli hissetmeleri elde edecektir. Yazımızın devamında tecrübeyle sabitlenmiş bayanları mutlu eden sözleri derledik.

Bayanları Mutlu Eden Güzel Sözler

Senden daha iyi bir yaşam arkadaşı düşünemiyorum

Eşiniz bu cümleyi duyduğunda hem duygusallaşacak hem de mutlu olacaktır. Aslına bakarsak bayanları mutlu etmek {hiç de} zor olmasa gerek, bu şekilde güzel cümleler kendisini daha iyi hissetmesini elde edecektir. Yapmış olduğu şeyleri gördüğünüzü ve onu düşündüğünüzü hissettirecektir. Ihmal etmeyin ki evi silip süpüren, sizin sevdiğiniz yiyecekleri icra eden, eğer işi var ise hem evi hem işi yönetim edebilen bir hanımdan bahsediyoruz. Bunu her gün istikrarla icra eden eşlerinize bu şekilde güzel cümleler oluşturmak motivasyonunu arttıracaktır.

Gülüşünü fazlaca seviyorum

Bu cümle eşinizin kulaklarında öyleki güzel çınlayacak ki tahmin bile edemezsiniz. Siz onu her güldürdüğünüzde bilinçaltında ki bu cümleyle hareket ederek hep gülmek isteyecektir.

Seninle beraberken kendimi fazlaca mutlu hissediyorum

Bu cümleyi eşinize söylediğinizde emin olun fazlaca hoşuna gidecek ve neşesi yerine gelecektir. Doğrusu sizi sıkmadığını düşünecek ve sizi mutlu ettiğini bilerek daha da mutlu olacaktır.

Günün iyi mi geçti hayatım?

Bayanları mutlu eden bir öteki cümle ise günün iyi mi geçti? Eşinize bu suali sorduğunuzda sizin fazlaca düşünceli olduğunuzu düşünecektir. Eşinizle muhabbet ederken sizin onu dinlemeyi düşündüğünüzü hissettirecektir.

Senden fazlaca iyi anne olur

Bu cümleyi kurduğunuzda halini ve tavrını fazlaca beğendiğinizi eşinize hissettirmiş olmuş olursunuz. Mesela siz hastayken eşiniz merhametli bir halde sizinle ilgilendiğinde aniden “senden fazlaca iyi anne olur” şeklinde sözler söyleyerek onu mutlu edebilirsiniz. Bununla beraber eşiniz bir çocukla ilgilenilmiş olduğu süre ona ilerde ki evladımız fazlaca talihli senin şeklinde bir anası olacağı için şeklinde güzel cümleler kurduğunuzda eşiniz kendisini fazlaca iyi hissedecektir.

Sen birazcık kilo mu verdin?

Eşiniz kilo verdiğinde yada zayıflama sürecindeyken bu cümleyi içten gelmiş olarak söylerseniz eşiniz havalara uçacaktır. Her hanım fit ve güzel görünen bir vücut ister ve bunun için de çabalar. Siz eşinize bu cümleyi kurduğunuzda sizin farkına vardığınızı hisseder ve mutlu olur.

Hayatım sen bu mevzu hakkında ne düşünüyorsun?

Eşiniz bu cümleyi duyduğunda onun fikirlerini önemsediğinizi hissettirmiş olmuş olursunuz. Güvenilir olun eşiniz bu cümleyle fazlaca daha mutlu olacaktır.

Sen fazlaca parlak zeka ve esprili bir kadınsın

Eşiniz bu cümleyi duyduğunda hoşuna gidecek ve sizi bir kez daha sevecektir. Doğrusu sizin onun bir tek dış görünüşüyle ilgilenmediğinizi hissettirecek ve mutlu edecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.