İsveç Rejimi Yapanlar Yorumları Iyi mi Kaç Kilo Verdiler?

0

İsveç rejimi, İskandinav ya da Danimarka rejimi olarak da bilinir. 13 günlük bir program olan İsveç rejimi oldukca kısa zamanda oldukca fazla kilo vermeyi vadeder. Zayıflama mevzusunda güvence veren İsveç rejimi, kişiye 13 günde 7 ila 10 kilo arası kilo verdirmektedir. İsveç rejimi icra eden birçok şahıs, pozitif yönde sonuçlar almışlardır. İsveç rejimi ile kilo veren birçok şahıs, İsveç rejiminden memnun kaldıklarını dile getiriyor. İsveç rejiminden pozitif yönde netice alan kimseler olsa da, İsveç rejimi sıhhat problemi olmayan kişiler tarafınca yapılmalıdır. Hatta bazı uzmanlar, kişinin tabip nezarete altında İsveç rejimine başlaması icap ettiğini bildirmektedir.

İsveç Rejimi Yapanların Pozitif yönde Ve Negatif Yorumları

Arkadaşımın tavsiyesiyle İsveç rejimine başladım. Ben İsveç rejimi programına spor dahil etmedim. Spor yapmamama karşın günde 1 kilo verdim. Yalnız hakikaten oldukca irade isteyen bir rejim, bu yüzden yalnızca 6 gün dayanabildim. Özetle; İsveç rejimiyle 6 günde 6 kilo verdim.

77 kiloyla İsveç rejimine başladım. Bazı kişiler İsveç diyetini yaparken zorlandıklarını ve 6 gün dayanabildiklerini söylüyorlar. Sadece ben kendimi birazcık zorladım ve 13 gün yaptım. 13 günlük rejim programının bitmesine son 2-3 gün kala rejim sıralaması haricinde bir dilim pasta ve poğaça yedim. 13 günde 5 kilo verdim, oldukca memnun kaldım.

İsveç diyetini icra eden bir tanıdığım vardı. İsveç diyetini yaptıktan sonrasında oldukca kilo verdi. Sadece, daha sonrasında verdiği kilonun oldukca daha fazlasını geri aldı. İsveç rejimi aniden oldukca kilo vermeyi elde eden ve kişinin dengesini bozan bir rejim. İlk başlangıçta kilo vermeyi sağlıyor, sadece daha sonrasında verilen kilonun oldukca daha fazlasını geri aldırıyor.

13 gün dayanamadığım, sadece 6 gün yapabildiğim bir rejim. İsveç rejimine başlarken 92.7 kilo ile başladım. İsveç rejimine başladığım ilk gün 600 gram verdim. İkinci gün 1 saat yürüyüş yaptım sadece meyve yemedim ve 300 gram verdim. 3. gün 1 saate yakın kardiyo çalıştım, 1 saate yakın da ağırlık emek harcaması yaptım ve 900 gram verdim. 4. günde gene 1 saate yakın spor yaptım 500 gram verdim. 5. gün de 45 dakika yürüyüş yaptım, brokoli yiyecek yerine mandalina yedim, günün sonunda 300 gram vermiştim. Ve 6. gün şu demek oluyor ki son günümde 1 saat yürüyüş, 50 dakika kardiyo yaptım günün sonunda 800 gram vermiştim. 6 günlük İsveç rejimi süresince toplamda 3 kilo 800 gram verdim.

İsveç rejimi oldukca ağır bir rejim olmakla beraber, kişiyi aç bırakan bir rejim. 13 günde 10 kilo verdirdiği söyleniyor. Sadece kısa zamanda bu kadar kilo verdiren bir diyetin sıhhatli bulunduğunu düşünmüyorum.

Zayıflamak için birçok yöntem denedim. Senede sadece 6 kilo verebildim. Sonrasında İsveç rejimine başlama sonucu aldım. İsveç diyetini 6 gün yapmama karşın 4 kilo verdim. Ben İsveç rejiminin sonucundan oldukça memnun kaldım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.