Instagram’da en iyi 10 çocuklu fenomen hanım hesabı

0

Instagram, toplumsal medyanın en oldukca kullanılan platformlarından biridir. Instagramı etken halde kullanan anneler gerek çocuklarıyla beraber geçirdikleri kaliteli vakitleri gerekse annelik tecrüblerini paylaşarak ınstagramda geniş bir takipçi kitlesine haiz oluyorlar. Evlatlarının gelişimine katkı elde eden eğitici oyun ve kitapları ya da evlatları için tercih ettikleri giysileri, kullandıkları ürünleri takip edenleri ile paylaşıyorlar. Ek olarak evlatları ile beraber çekildikleri fotoğraflar, videolar ve postun altına yazdıkları yazılar ile oldukça ilgi çekiyorlar. Yazımızın devamında ınstagram ailesi tarafınca en oldukca sevilen annelerin ınstagram hesaplarını bildirdik, buyurun beraber göz atalım;

İnstagram’ın En İyi 10 Fenomen Anne Hesapları

1) pelinakil 

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar olması imkansız dizisinde ekranlarda gördüğümüz Pelin Akil, şu sıralar yeni bir dizide oyunculuğunu devam ettirmektedir. Pelin Akil, kendisi şeklinde oyuncu olan Anıl Altan ile evli olup Alin ve Lina isminde ikiz kız çocuklarına haizdir. Pelin Akil, mutlu aile yaşantısı ve ikiz kızlarının sempatik halleri ile toplumsal medyada oldukca ilgi görmektedir. Pelin Akil, ikiz kızları Alin ve Lina ile beraber geçirdiği kaliteli vakitleri instagramda 3 milyon takipçisiyle paylaşmaktadır. 

Instagram – @pelinakil

2) melekicmeli

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunu olan Melek İçmeli Nasihat 1982 doğumludur. Ayşe Nil ve Ömer Alp isminde iki evlada haizdir. Güzel anne, instagram hesabında çocuklarıyla geçirdiği keyfli anları ve bununla beraber moda, rejim, yiyecek tarifi şeklinde hanımefendilere yönelik birçok alanda paylaşım yapmaktadır. Melek içmeli yapmış olduğu anne-çocuk paylaşımları ile büyük bir ilgi görmüş ve 529 bin takipçiye ulaşmıştır.

Instagram – @melekicmeli

3) beyzaburaksahin

Instagram’da 163 bin takipçi kitlesine haiz olan Beyza Şahin ınstagramın genç annelerindendir. “Beyzaburaksahin” Instagram hesabını eşi ile birlikte kullanmaktadır. Beyza Şahin 24 yaşlarında bir adam annesdir ve kısa sürede ikinci evladını da kucağına alacaktır. Instagram hesabında oğlu ile beraber oynadığı eğitici oyun ve kitapları, oğluna hazırladığı ek gıdaları ve evladı için hangi markanın ürünlerini kullandığını paylaşmaktadır. Yapmış olduğu tüm paylaşımlarla birçok ınstagram kullanıcısı tarafınca büyük ilgi ile takip edilmektedir.

Instagram – @beyzaburaksahin

4) merveipekozturk

Merve İpek Öztürk sıkıntılı bir gebelik sürecinden sonrasında kızı Melina’yı kucağına almıştır. Kendisi şeklinde sıkıntılı bir hamilelik geçiren annelere, kendi hamileliğinde deneyimlediklerini anlatmak için ınstagram ve blog sayfası açmıştır. Kızı ile beraber geçirdiği anları ınstagramda 413 bin takip edeni ile paylaşmaktadır.

Instagram – @merveipekozturk

5) cerenn.et

Instagramda cerenn.et kullanıcı adını taşıyan genç bir anne. Genç instagram fenomeni annenin; 7 yaşlarında Beren adını taşıyan bir kızı , 3 yaşlarında Defne ve Ece isminde ikiz kızları vardır. Kızlarının doğumundan itibaren birbirinden tatlı fotoğraflarını paylaşmış ve 101 bin kişilik takipçi kitlesine ulaşmıştır. Instagram sayfasında, eğitici oyuncak, eğitici kitap şeklinde evlatların gelişimine katkı elde eden birçok mevzuda bağlantı paylaşmaktadır. 3 kızının da tüm organik hallerini hesabında paylaşan fenomen anne, ınstagram kullanıcıları tarafınca sevilerek takip edilmektedir.

Instagram – @cerenn-et

6) akademisyenanne

Instagram’da akademisyenanne kullanıcı adıyla tanınmış Saniye Egoist Kaya Türkiye’nin en başarıya ulaşmış çocuk gelişimicilerindendir. Doç. Dr. Saniye Egoist Kaya’nın, Demir isminde bir adam evladı vardır. Oğluyla beraber oynadığı oyunları, okumuş olduğu kitapları ınstagramda paylaşan akademisyenanne, 1,4 milyon takipçiye haizdir. Instagram hesabında çocuk gelişimine dair birçok önemli informasyon paylaşarak, ebeveynlere ve anne-baba adaylarına rol model olmaktadır.

Instagram – @akademisyenanne

7) omertubaliya

Instagram’ın sevilen annelerinden biri de omertubaliya kullanıcı adıyla malum Tuğba Bağ. ‘dır. Instagramın en sevilen çiftlerinden kabul edilen Ömer ve Tuğba çifti, evlatları olduktan sonrasında ınstagramın en sevilen aileleri arasına girmiş ve zaman içinde 2,3 milyon takipçiye ulaşmıştır. Tuğba Ömer çifti ilkin Ömer Arslan isminde oğullarını, peşinden Simra Liya adındaki kızlarını kucaklarına almışlardır. Fenomen anne ınstagram hesabında gezdirilmiş olduğu bölgeleri, hamilelik sürecini, doğum videosunu, evlatları için kullandığı ürünleri ve çocuklarıyla beraber çekilmiş olduğu birçok anı paylaşarak büyük bir takipçi kitlesine haiz olmuştur.

Instagram – @omertubaliya

8) sipsecmel

Instagram’ın en beğenilen annelerinden biri de Ecmel Kılıç’tır. Ecmel ve Ercan çifti, ınstagramın gözde çiftlerinden olmakla beraber, kızları ile geçirdikleri tatlı anları toplumsal medyada paylaşarak büyük ilgi toplamaktadırlar. Instagram’da  geniş bir takipçi kitlesine haiz olan Ecmel Kılıç oldukca kısa zamanda 380 bin takipçi edinmiştir. Ecmel Kılıç ınstagram hesabında; kombin önerisi, cilt bakım önerisi ve bebek bakım önerisi şeklinde çeşitli alanlarda takipçilerine paylaşım yapmaktadır.

Instagram – @sipsecmel

9) tolunayileyda  

Tolunay-İleyda çifti görkemli uyumları ve mutlulukları ile ınstagramın gözde çiftlerindendir. Tolunay ve İleyda çifti ortak ınstagram hesabından yaptıkları paylaşımlarla ınstagramın en sevilen anne babaları arasına girmişlerdir. Çiftin Orhan Gazi ve Uygar Ege isminde iki oğlu vardır. Instagram’ın sevilen anası İleyda Topal, oğlu Orhan Gazi ile beraber geçirdiği vakitleri ve gezdikleri yerde çekildikleri fotoğrafları ınstagram hesabında paylaşmaktadır. Instagramdaki takip edenleri tarafınca oldukca sevilen İleyda Topal 2,5 milyon takipçi kitlesine haizdir.

Instagram – @tolunayileyda

10) ozgeeeyazici

306 bin takip edeni bulunan Özge Yazıcı, ınstagramın en sevilen annelerinden biridir. Ayaz ve Yaz Duru isminde iki evladı olan Özge Yazıcı, ınstagram hesabında evlatlarının her anını paylaşmaktadır. Evlatları ile beraber yapmış olduğu paylaşımlarla ve çocukarına karşı olan ilgisiyle ınstagram takip edenleri tarafınca oldukca sevilmektedir.

Instagram – @ozgeeeyazici

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.