İce Therapy Kullananların Yorumları Iyi mi İşe Yarıyor mu?

0

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem daima epilasyon halletmeye da ya da ağdaya süre ayıramayanlar için rahatça kullandıkları bir üründür. Yazımızın devamında Ice Therapy Tüy Dökücü Krem kullananların pozitif ve negatif yorumları ve eczanedeki fiyatını bildirdik.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremin Fiyatı Nedir?

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem 250 ml eczanede 71,10 TL’dir.

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem Kullananların Pozitif Ve Negatif Görüşleri

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi yeni kullanmaya başladım. İlk kullanımıma nazaran beğendim. Doğrusu öteki tüy dökücü kremler benzer biçimde ciltte yanma vb. durumlarla karşılaşmadım. Bir tek hafiften bir soğukluk hissi bırakıyor. Tavsiye ederim.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi cildime sürdükten sonrasında 15 dakika kadar temenni ediyorum. Ben memnuniyetle kullanıyorum bence işe yarayan bir ürün. Size tavsiyem ortalama 15 dakika beklettikten sonrasında sert bir kese yardımıyla cildinizdeki kremi paklayın ve tüylerinizin döküldüğünü göreceksin. Benim şuanda 3. Kullanışım ve başarıya ulaşmış bulunduğunu düşünüyorum. Her insana de tavsiye ediyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem öteki tüy dökücülerden pekte bir farkı yok. Benim cildimde yanma hissi oluştu. Hatta cildimi yıkamama karşın kaşıntı ve kızarıklık oldu. Ürünü kullandıktan 2 gün sonrasında tüyler diken diken belirmeye başladı. Açıkçası pek memnun kalmadım.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi sevmiş olarak kullanıyorum. Normalde her ürünü kullanamıyorum benim cildimde kızarma ve tahrişe niçin oluyor. Sadece bu üründe o şekilde bir durum yaşamadım. Bu ürünü kullanmadan ilkin jilet kullanıyordum ve tüylerim derhal çıkıyordu. Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi kullandığımdan beri tüylerim daha uzun süre içinde çıkıyor.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi memnuniyetle kullanmaya devam ediyorum. Bazı kişiler oldukça memnun olduklarını dile getirmişler bazılar ise Ice Therapy Tüy Dökücü kremin işe yaramadığını söylemiş. Ben sevmiş olarak kullanıyorum oldukça güzel bir ürün. Bu ürünü kullanırken size tavsiye vermem gerekirse tüyleriniz ne kadar kalınca olursa süper ötesi sonuçlar elde ediyorsunuz. Her insana tavsiye ederim.

Bende vücudumdaki tüyler için Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandım. Sadece pek memnun kalmadım. Verdiğim paraya yazık oldu diye düşünüyorum. Cildime ürünü uyguladıktan sonrasında ortalama 20 dakika kadar bekletmeme karşın bir netice alamadım. Bir de üstüne cildimin tahriş olmasıyla kaldım. Bununla birlikte jilet benzer biçimde bir tesir bıraktı doğrusu kıl köklerini kırdı. Tekrar kullanmayı düşünmüyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi ilk kere kullanıyorum. Sürdüğüm süre kolumda birazcık soğuk bir his bıraktı doğrusu buz benzer biçimde bir tesir yapmış oldu. Netice olarak normalde jiletle tüylerimi aldığımda kısa süre içinde çıkıyordu sadece Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandığımdan beri tüylerim daha uzun süre içinde çıkıyor. Ben memnuniyetle kullanıyorum ve her insana öneriyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandığımdan beri oldukça memnunum. Ilk olarak bacağımın üst kısmında denedim ve bol miktarda sürdüm. Peşinden 10 dakika kadar beklettim ve lifle ovalayarak yıkadım. Netice muhteşem, pürüzsüz bir cilt… Ben ortalama 3 hafta ilkin uyguladım ve hala tüylerim çıkmadı. Sevmiş olarak kullanıyorum ve her insana de öneriyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandım ve beğendim. Sadece kokusu pek hoşuma gitmedi. Bununla birlikte tüy tipine nazaran değişik etkisinde bırakır gösterebiliyor. Örneğin kalınca ve sert tüylerimde ortalama 15 dakika bekletirken, daha yumuşak olan tüylerimde 5 dakika bekletmem yetti. Ürünü kullanırken benim benzer biçimde kokusunu sevmeyenler plastik eldiven kullanabilir. Ben memnunum ve kullanmaya devam ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.