Hürrem hamam otu yağı kullanıcı yorumları ve kullanım yöntemi

0

Hanımefendiler vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok değişik yöntem denemektedir. Bunlardan en yaygın olanları ağda ve epilasyon gelse de bunlar oldukça vakit alan ve acılı yöntemlerdir. Bunlar yerine hamam otu yağı kullanabilirsiniz. Bu yağ ilk kullanımda dahi tüyleri yarı yarıya döker ve tüyleri azaltır. Bu sayede ilerleyen aylarda tüylerin çıkışını durdurur. Hamam otu yağı yardımıyla öteki zahmetli ve sıkıntılı şekilleri bırakacaksınız. Piyasada çeşitli markalarda hamam otu yağı vardır. Hürrem hamam otu yağı en oldukça tercih edilen markalardandır.

Hamam Otu Yağı ve Hürrem Hamam Otu Yağı Iyi mi Kullanılır?

 1. Hürrem otu yağı kolay kullanım avantajına haizdir. İlk olarak tüyleri alınacak olan bölgeyi herhangi bir kıl alma yöntemi (ağda, cımbız yada epilasyon benzer biçimde) kullanarak paklayın. Peşinden bölgeye hamam otu yağı sürüp 5-10 dakika masaj yaparak kıl köklerine nüfus etmesi için güzelce yedirin.
 2. Hamam otu yağını 4-5 gün tertipli olarak masaj uygulayarak aynı bölgeye sürün.
 3. Eğer tüyleri aldığınız bölgede tahriş meydana geldiyse yağı kullanmadan ilkin bir duş almalı ya da tahriş olan bölgeyi soğuk su ile yıkamalısınız. Bu yöntemler cildin dinlenmesini sağlar. Dinlendikten sonrasında hamam otu yağını sürebilirsiniz.

Püf nokta: Hamam otu yağını tüyleri kökünden aldıktan sonrasında ne olursa olsun masaj yaparak uygulamalısınız. Yağın tesirini görebilmek için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip yeniden tertipli olarak uygulamalısınız.

Hamam Otu Yağının Özellikleri Nedir?

 1. Hamam otu yağının en büyük özelliği tüylerin zaman içinde çıkmamasını sağlamasıdır.
 2. O şekilde ki hamam otu yağı tüyleri kalınlaştırmaz ve ek olarak belli bir vakit sonrasında yeniden çıkmasını önler.
 3. Hamam otu yağının bu kadar iyi netice vermesinin sebebi tüyleri kırıp alması değil kökünden almasıdır.
 4. Haham otu yardımıyla uzun süre kıl problemi yaşamazsınız ve bu da yaşam konforunuzu arttırır.
 5. Naturel özlü yapısı yardımıyla cildi tahriş etmediği benzer biçimde bununla birlikte cildi besler.
 6. Hamam otu yağı ciltte herhangi bir alerjiye sebep olmaz.

Hürrem Hamam Otu Yağı ve Hamam Otu Yağı Kullanan Kişilerin Görüşleri

 1. Hürrem hamam otu yağını kullanıyorum memnunum. Tüyleri aldıktan sonrasında hamam otu yağını sürün ve bunu 5 gece süresince tekrarlayın peş peşe. Bu ilk seans.  Sonrasında tüyler yeniden çıktığında gene tüyleri alın ve gene 5 gece bu yağı sürün. Bu da 2 seans. Bu şekilde toplamda 5 seans yapmalısınız. Fakat kesinlikle şüpheniz olmamalı, bu yöntem tüyleri tamamen geçiriyor, tekrar o bölgede tüy çıkmıyor.
 2. Ben koltuk altı bölgem için hamam otu yağı denedim. Hemen hemen ilk seansımda bile cildimin rengi açıldı ve tüylerim aşırı inceldi ve kısım kısım seyrelmeler de başladı. Ek olarak benim bıyıklarım oldukça sert çıkmış olduğu için bıyık bölgeme de uyguladım. Bu yöntem bıyıklarımı da yumuşattı ve inceltti 3 seansta. Fakat tek dezavantaj şu benim açımdan, bu yağı cildime sürdüğümde 3-4 tane sivilce çıktı şu sebeple tenim aslına bakarsanız sivilceye eğilimli yapıda.
 3. Hürrem hamam otu yağını kullanmaya başladım. Ben gıdımda bir tüy vardı hep çıkan, bu yağdan sonrasında bir aydır çıkmıyor. Ek olarak hürrem hamam otu yağını genital bölgeme ve koltuk altıma da uyguladım ve azalma var diyebilirim. Şu an ilk şişe bitmedi fakat tesirini görmeye başladım. İnternette sitelerde okuduğum kadarıyla hürrem hamam otun yağının sahteleri satılıyormuş. Ben ürünün resmi sitesine girdiğimde gerçek kutularında 11 hane kod bulunduğunu ve ürünün gerçek olup olmadığının ordan denetim edildiğini öğrendim. Bence ürünün orijinal olması koşul, sahteleri cilde zarar verecektir.
 4. Ben yüzüme ve bacaklarıma hürrem hamam otu yağını sürdüm. İlk uygulamamda bile etkilerini derhal gördüm şu sebeple tüylerimde incelme var kesinlikle. Ek olarak yüzüme uyguladım ve alerji oluşturmasından korkmuştum fakat hiçbir problem yaşamadım. Hatta cildime iyi geldi diyebiliriö. Çene bölgemdeki belirgin tüyler gözle görülür şekilde inceldi. Ben hürrem hamam otu yağından oldukça memnunum, tavsiye ederim.
 5. Hamam otu yağını koltuk altı bölgemde 4 seanstır kullanıyorum. Ben bir tesirini göremedim. Bilemiyorum yanlış mı uyguladım yoksa benim kıllarım mı oldukça inatçı. Hepimiz 6 seansta kılların biteceğini söylüyordu fakat ben memnun kalmadım, tavsiye etmiyorum.
 6. Ben hürrem hamam otu yağını 5 ay kullandım. Tesirini gördüm şu sebeple kıllarımda azalma oldu. Fakat iki aydır kullanmıyorum fakat sonucu görebilmek için tertipli kullanmaya devam edeceğim.
 7. Ben annemle beraber hürrem otu yağı kullandım. Bacaklarıma sürdüm ve ilkin kaşıntı yapmış oldu. Sonrasında bacağımda yanık lekesine benzer büyük lekeler oluştu. Hala bacaklarımda lekeler duruyor. Annemde de aynı şekilde büyük yaralar var. Gazetede okuduğum kadarıyla bu yağın içinde ne olduğu zehirliymiş. Bunlardan sonrasında bu yağı kullanmayı kesinlikte bıraktım. Hakkaten asla fakat asla önermiyorum, uzak durun. Sanırım benim aldığım bu markanın sahtesiydi ki yan tesir yapmış oldu, bilemedim.
 8. Ben beklentim olmayarak hamam otu yağını kullanmaya başladım. Şu an iyi ki diyorum hakkaten 3.seansımdan itibaren tüylerim oldukça azaldı ve inceldi. Ek olarak canımı da ağda benzer biçimde acıtmadığı için oldukça memnunum. Kıl kökleri zayıfladı kesinlikle. Şu an toplamda 4 seans yaptım ve iki seansa tüylerim tamamen bitecek benzer biçimde görünüyor. Tavsiye ediyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.