Hasan Can Kaya Konuşanlar programı ne konu alıyor?

0

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Hasan Can Kaya senarist, yazar ve Stand-up göstericisidir. Yazmış olduğu senaryoları film yapmak istemiş ve bir süre senaristlik yapmıştır.“1 Adam 1 Hanım 2 Çocuk” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibindeki dost grubunun desteğiyle stand-up gösterisi hayata geçirmeye karar vermiştir. Arkasından Leman Kültür Beşiktaş’ ta Stand-up gösterisi hayata geçirmeye adım atmıştır. İlk kişisel projesini Ocak 2020 tarihinde You Tube platformunda “Konuşanlar Talk Show” olarak gerçekleştirmiştir. Bu programını Ocak 2021 itibariyle Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda hayata geçirmeye devam ediyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 senesinde İstanbul Güngören de dünyaya gelmiş ve çocukluğunu burada geçirmiştir. Aslen Malatyalı olup İlkokul, ortaokul ve lise periyodunu İstanbul’ da tamamlamıştır. Çocuk yaştan beri gülünç şakalar icra eden Hasan Can Kaya lise döneminde de yapmış olduğu esprileriyle dostlarını güldürmüştür. Komiklik kabiliyetine haiz olan Hasan Can Kaya kendisini komedyenlik ve tiyatro alanında geliştirmiştir. Senaryo yazmaya başlamış ve sonrasında yazdığı senaryoları film yapmak istemiştir. “1 Adam 1 Hanım 2 Çocuk” dizisinde senaristlik yapmıştır. Dizi ekibindeki dost grubu Hasan Can Kaya’yı desteklemiş ve Hasan Can Kaya, Stand-up hayata geçirmeye karar vermiştir.

Hasan Can Kaya Komedyenliğe Ne Süre Başladı?

Hasan Can Kaya stund-up hayata geçirmeye karar verdikten sonrasında Leman Kültür Beşiktaş‘ ta Stand-up gösterisine adım atmıştır. Hasan Can Kaya gösterisiyle her geçen gün ilgi görmeye adım atmıştır. İlk başlangıçta oldukca azca kişiye gosteri yaparken yavaş yavaş duyulmaya başlamış ve salon tamamen dolmaya adım atmıştır. Stand-up gösterisine artan ilgiyle son haftalarda 4 gün gosteri icra eden Hasan Can Kaya seyircilerden almış olduğu güzel tepkilerle komedyenliğe odaklanmıştır.

Hasan Can Kaya İlk Kişisel Projesi Nedir?

Hasan Can Kaya stand-up gösterisi yapmış olduğu dönemde seyircilerden almış olduğu yoğun ilgi ve destekle komedyenliğe odaklanmıştır. İlk kişisel projesine Ocak 2020 tarihinde başlamış ve “Konuşanlar Talk Show” çekimlerine adım atmıştır. 12 Mayıs 2020 tarihinde de sıfır aboneli YouTube hesabından “Konuşanlar Talk Show” 1. Kısmı yayımlamıştır. İzlenmeye başladıktan oldukca kısa bir süre sonrasında seyirci sayısını artmıştır. Gelen seyircileri kahkaha krizine sokan Hasan Can Kaya’nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya adım atmıştır. Ve You Tube mecrasında daha 3. Ayında iken büyük patlama yaşamış izlenme sayısı 10 milyona ulaşmıştır.

Hasan Can Kaya  Exxen’ e mi Aktarma Edildi ?

Son zamanlarda YouTube platformunda adını sıkça duyduğumuz Hasan Can Kaya artık Exxen’de. “Konuşanlar”programı Aralık 2020 itibariyle Acun Ilıcalı ’nın yeni kurduğu bu Exxen platformunda devam ediyor. Konuşanlar programı YouTube’ dan Exxen’e geçirme edildikten sonrasında YouTube’ daki tüm bölümler kaldırılmıştır. Hasan Can Kaya bölümler kaldırıldığından dolayı oldukça çok tepki almıştır. Fakat bunun üstüne hiçbir değişim olmamış, bölümler geri yüklenmemiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.