Hande Erçel’in boyu sanıldığı kadar uzun mu? Gerçek boyunu açıklıyoruz

0

Oyunculuğu ve güzelliği ile adından sıklıkla söz ettiren Hande Erçel en son “Sen Çal Kapımı” dizisi ile ekranlara çıkmıştı. Hande Erçel 1993 Balıkesir doğumlu olup model ve Türk oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine başlamadan evvel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumuştur. 2012 senesinde Azerbaycan’da düzenlenen Miss Civilization of the World yarışmasına katılmış ve burada 2. güzel olarak seçilmiştir. Ardından da oyunculuk kariyerine adım atmış ve ilk olarak Hayat Ağacı dizisinde rol almıştır. Daha sonra ise birçok dizinin başrol oyunculuğunu yaparak yıldızını iyice parlattı…

Hande Erçel ınstagram platformunda en çok sevilen ve takip edilen ünlüler arasında yer almaktadır. İnstagram’da 25 milyon takipçiye sahip olan Hande Erçel internet üzerinden de en çok merak edilen oyuncular listesinin başında geliyor. Ünlü oyuncunun boyunun kaç cm olduğu hayranları tarafından merak konusu olmuş ve hatta bazı internet sitelerinde tartışmaya açık hale gelmişti. Hande Erçel’in internet biyografisinde yazılan boyu gerçekten doğru mu diye merak ediyorsanız o zaman içeriğimizin devamını birlikte okuyalım;

Hande Erçel’in Boyu Kaç Cm?

Hande Erçel oyunculuğu ve güzelliği ile çok geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Hayranlarının Hande Erçel hakkında en çok merak ettiği sorulardan biri de Hande Erçel’in boyunun kaç cm olduğudur. Her ne kadar internette Hande Erçel’in boyunun 1.75 ve 1.76 olduğu geçse de yanındaki oyuncu partnerlerinin boyundan yola çıkarak Hande’nin boyunun 1.67 olduğunu söyleyebiliriz.

Hande Erçel’in Boyu İle İlgili Tartışmalar

Hande Erçel’in boyunun kaç cm olduğu, hayranları arasında merak konusu olmuş ve kızlarsoruyor’da tartışmaya açık bir konu haline gelmişti. Bizde sizler için tartışma esnasında yazılan mesajları derledik;

  • Hande Erçel esmer, tatlı ve çok güzel bir kız. Fiziği çok güzel, ancak internette yazdığı kadar uzun boylu değil bence. Ben Hande Erçel’in 1.75 olduğunu düşünüyorum.
  • Bence Hande Erçel’in boyu tam 1.70. Biraz daha etli olduğu zamanlarda boyu daha kısa gözüküyordu.
  • Arkadaşlar ben Hande Erçel’i canlı olarak gördüm. Benim boyum 1.73 ve ayağımda düz bir ayakkabı vardı, Hande Erçel benden kısa duruyordu. Yani internette yazılığı gibi 1.75 olduğunu düşünmüyorum.

  • Kerem Bürsin’in 1.73 olduğunu okudum. Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem’in yanında kısa duruyor. Bu nedenle Hande Erçel’in boyu kesinlikle 1.75’den az.
  • Arkadaşlar ben de tahminimi söyleyeyim, bence ünlülerin boyları internette abartılıyor. Hande Erçel’in boyu 1,68 anca vardır.
  • Arkadaşlar Hande Erçel Miss Turkey yarışmasına katıldı. Boyunun kısa olması imkansız. Çünkü yarışmaya 1.75 cm’den kısa olanları almıyorlar.

Hande Erçel Oynadığı Diziler

Çalıkuşu

Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan dizi Hande Erçel Zahide karakterine can vermiştir.

Çılgın Dershane Üniversitede

Çılgın dershane dizisi ekranlarda çok uzun süre kalmamış, kısa sürede ekranlara veda etmiştir. Hande Erçel bu dizide Meryem karakterini canlandırmıştır.

Hayat Ağacı

Hande Erçel TRT 1’ de yayınlanan Hayat Ağacı dizisinde Selen karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları

Güneşin Kızları dizisinde Selin karakterine can veren Hande Erçel bu dizide büyük bir başarı elde etmiş ve yıldızı parlamıştır.

Aşk Laftan Anlamaz

Hande Erçel’in ilk kez başrol olduğu dizi Aşk Laftan Anlamaz dizisidir. Hande Erçel bu dizide Hayat karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Siyah İnci

Hande Erçel Siyah İnci dizisinde başrol oyuncusu olarak Hazal karakterini canlandırmıştır.

Halka

TRT 1’ de yayınlanan polisiye ve dram türünde bir dizi olan Halka dizisinde Müjde karakterine can vermiştir.

Azize

Hande Erçel dram türü olan Azize dizisinde Azize rolünü canlandırmıştır.

Sen Çal Kapımı

Hande Erçel’in popülerliğinin zirve yaptığı ve en son oynadığı dizi Sen Çal Kapımı Aşk dizisidir. İki sezon süren dizi 56. bölümde ekranlara veda etmiştir. Hande Erçel burada Eda rolünü oynamıştır.

Hande Erçel Rol Aldığı Filmler

Hande Erçel’in oynadığı ilk sinema filmi Mest-i Aşk filmi olmuştur. Hande Erçel bu filmde Mevlana’nın oğlu Alaeddin Çelebi’nin üvey kızı olan Kimya Hatuna can vermiştir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.