Hande Erçel’in boyu zannedildiği kadar uzun mu? Gerçek boyunu açıklıyoruz

0

Oyunculuğu ve güzelliği ile adından çoğunlukla söz ettiren Hande Erçel son olarak “Sen Çal Kapımı” dizisi ile ekranlara çıkmıştı. Hande Erçel 1993 Balıkesir doğumlu olup model ve Türk oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine başlamadan evvel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Kısmı’nde öğrenim görmüştür. 2012 senesinde Azerbaycan’da düzenlenen Miss Civilization of the World yarışmasına katılmış ve burada 2. güzel olarak seçilmiştir. Peşinden da oyunculuk kariyerine adım atmış ve ilk olarak Yaşam Ağacı dizisinde rol almıştır. Ondan sonra ise birçok dizinin başrol oyunculuğunu yaparak yıldızını iyice parlattı…

Hande Erçel ınstagram platformunda en fazlaca sevilen ve takip edilen ünlüler içinde yer verilmiştir. İnstagram’da 25 milyon takipçiye haiz olan Hande Erçel web üstünden de en fazlaca dört gözle beklenen oyuncular listesinin başlangıcında geliyor. Meşhur oyuncunun boyunun kaç santimetre olduğu fanatikleri tarafınca merak mevzusu olmuş ve hatta bazı web sitelerinde münakaşaya açık hale gelmişti. Hande Erçel’in web biyografisinde yazılan boyu hakkaten doğru mu diye merak ediyorsanız o vakit içeriğimizin devamını beraber okuyalım;

Hande Erçel’in Boyu Kaç Santimetre?

Hande Erçel oyunculuğu ve güzelliği ile fazlaca geniş bir fanatik kitlesine haizdir. Fanatiklerinin Hande Erçel hakkında en fazlaca merak etmiş olduğu sorulardan biri de Hande Erçel’in boyunun kaç santimetre olduğudur. Her ne kadar internette Hande Erçel’in boyunun 1.75 ve 1.76 olduğu geçse de tarafındaki oyuncu partnerlerinin boyundan yola çıkarak Hande’nin boyunun 1.67 bulunduğunu söyleyebiliriz.

Hande Erçel’in Boyu İle İlgili Tartışmalar

Hande Erçel’in boyunun kaç santimetre olduğu, fanatikleri içinde merak mevzusu olmuş ve kızlarsoruyor’da münakaşaya açık bir mevzu haline gelmişti. Bizde sizler için münakaşa esnasında yazılan mesajları derledik;

  • Hande Erçel esmer, tatlı ve fazlaca güzel bir kız. Fiziği fazlaca güzel, sadece internette yazdığı kadar uzun boylu değil bence. Ben Hande Erçel’in 1.75 bulunduğunu düşünüyorum.
  • Bence Hande Erçel’in boyu tam 1.70. Birazcık daha etli olduğu zamanlarda boyu daha kısa gözüküyordu.
  • Dostlar ben Hande Erçel’i canlı olarak gördüm. Benim boyum 1.73 ve ayağımda düz bir ayakkabı vardı, Hande Erçel benden kısa duruyordu. Kısaca internette yazılığı şeklinde 1.75 bulunduğunu düşünmüyorum.

  • Kerem Bürsin’in 1.73 bulunduğunu okudum. Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem’in yanında kısa duruyor. Bu yüzden Hande Erçel’in boyu kesinlikle 1.75’den azca.
  • Dostlar ben de tahminimi söyleyeyim, bence ünlülerin boyları internette abartılıyor. Hande Erçel’in boyu 1,68 anca vardır.
  • Dostlar Hande Erçel Miss Turkey yarışmasına katıldı. Boyunun kısa olması olanaksız. Bu sebeple yarışmaya 1.75 santimetre’den kısa olanları almıyorlar.

Hande Erçel Oynadığı Diziler

Çalıkuşu

Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan dizi Hande Erçel Zahide karakterine can vermiştir.

Deli Dershane Üniversitede

Deli dershane dizisi ekranlarda fazlaca uzun süre kalmamış, kısa sürede ekranlara veda etmiştir. Hande Erçel bu dizide Meryem karakterini canlandırmıştır.

Yaşam Ağacı

Hande Erçel TRT 1’ de gösterilen Yaşam Ağacı dizisinde Selen karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları

Güneşin Kızları dizisinde Selin karakterine can veren Hande Erçel bu dizide büyük bir başarı elde etmiş ve yıldızı parlamıştır.

Aşk Laftan Anlamaz

Hande Erçel’in ilk kez başrol olduğu dizi Aşk Laftan Anlamaz dizisidir. Hande Erçel bu dizide Yaşam karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Siyah İnci

Hande Erçel Siyah İnci dizisinde başrol oyuncusu olarak Hazal karakterini canlandırmıştır.

Halka

TRT 1’ de gösterilen polisiye ve dram türünde bir takım olan Halka dizisinde Müjde karakterine can vermiştir.

Azize

Hande Erçel dram türü olan Azize dizisinde Azize rolünü canlandırmıştır.

Sen Çal Kapımı

Hande Erçel’in popülerliğinin zirve yapmış olduğu ve son olarak oynadığı dizi Sen Çal Kapımı Aşk dizisidir. İki sürem devam eden dizi 56. bölümde ekranlara veda etmiştir. Hande Erçel burada Eda rolünü oynamıştır.

Hande Erçel Rol Almış olduğu Filmler

Hande Erçel’in oynadığı ilk beyazperde filmi Mest-i Aşk filmi olmuştur. Hande Erçel bu filmimizde Mevlana’nın oğlu Alaeddin Çelebi’nin üvey kızı olan Kimya Hatuna can vermiştir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.