Göz Altı Morluklarını Geçiren En Etkili 7 Krem Markası

0

Göz çevresi vücudumuzun en kırılgan bölgesidir. Göz çevresi en kırılgan bölge olmakla beraber en süratli kırışmaya uygun olan bir bölgedir. Birçok kadının muzdarip olduğu sorunlardan biri göz çevresinde oluşan sorunlardır. Göz çevresinde oluşan sorunların başlangıcında göz altı morluğu ve göz altı torbası gelir. Gerek bitkinlikten gerekse uykusuzluktan dolayı oluşan göz altı morlukları, bayanların adeta korkulu rüyasıdır. Göz altı morluklarından ve göz altı torbalarından kurtulmak için, göz çevresine iyi bakılması şarttır. Piyasada  göz altı morluklarının tedavisi için satılan birçok krem bulunur. Bu kremler içinde göz altı morlukları için en etkili olan 7 göz altı kremi markasını yazımızın devamında bildirdik.

Göz Altı Morluklarına En İyi Gelen En Etkili Göz Altı Kremleri

Herbaderm Poşet Ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi 8697711700064

Herbaderm göz altı morluk kremi, göz altı morluklarını ve göz altı torbalarını geçirmede en etkili kremlerdendir. Herbaderm göz altı kremi yardımıyla, göz çevresi daha aydınlık gözükür. İçerdiği C vitamini ve patentli peptidler yardımıyla göz altındaki koyu halkaların rengini açar. Böylece göz alto morluğunu giderir. Herbaderm Poşet Ve Morluklara Karşı Göz Altı Kremi 8697711700064 piyasadaki fiyatı 41,50 TL’dir.

Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml 10093007

Dermoskin göz altı kremi, kan dolaşımını arttırarak göz altı morluklarının giderilmesine destek sunar. İçerdiği kuvvetli antioksidanlar yardımıyla göz çevresindeki rutubet oranını arttırır. Göz çevresindeki kolajen miktarını arttırarak göz çevresi kırışıklıklarını giderir. Göz altında meydana gelen koyu halkaların rengini açarak, gözlerdeki bitkin görüntünün giderilmesini sağlar. Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml 10093007 piyasadaki fiyatı 61,90 TL’dir.

Fit & Alive Göz Altı Bakım Kremi Fitalive-61

Fit göz altı kremi, at kestanesi içinde ne olduğu yardımıyla göz altındaki kan dolaşımın hızlandırır. Göz altında kan dolaşımını hızlandırarak, göz altı morluklarının geçmesine destek sunar. Hyaluronic asit içinde ne olduğu yardımıyla göz altının gerekseme duyduğu lüzumlu nemi kazanmasını sağlar. Fit göz altı kremi tertipli kullanıldığında göz altı torbası ve göz altı morluğunu gözle görülür bir halde azaltır. Fit & Alive Göz Altı Bakım Kremi Fitalive-61 piyasadaki fiyatı 59,95 TL’dir.

L’Oreal Paris Olağanüstü Yağ Günlük Bakım Kremi Göz 3600523730810

L’Oreal Paris günlük göz bakım kremi, göz altı morluklarını giderir. Göz çevresini besleyerek, göz çevresini gerekseme duyduğu nemi kazanmasını sağlar. Göz çevresine rutubet kazandırarak göz çevresinin daha pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlar. 1 ay süresince tertipli olarak kullanıldığında, göz çevresindeki sorunların azaldığını farkına varacaksınız. L’Oreal Paris Olağanüstü Yağ Günlük Bakım Kremi Göz 3600523730810 piyasadaki fiyatı 69,84 TL’dir.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Yeux Göz Çevresi Kremi Alerjiye Eğilim Gösteren 20ml

La Roche-Posay göz altı kremi, günlük olarak kullanılan göz çevresi bakım kremidir. Göz altı mprlukları şle beraber, göz altında oluşan kırmızılık, şişlik ve kaşıntıyı giderir. La Roche-Posay göz altı kremi içinde paraben, katkı maddesi ve alkol barındırmaz. La Roche-Posay Toleriane Ultra Yeux Göz Çevresi Kremi Alerjiye Eğilim Gösteren 20ml piyasadaki fiyatı 148,86 TL’dir.

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml 8681925600142

Sinoz göz çevresi bakım kremi, kafein ve kılcal damarlardaki kan akışını hızlandırır. İçerdiği niacinamide içinde ne olduğu yardımıyla cildin eski elastikiyetini geri kazanmasına destek sunar. Sinoz göz kremi göz altındaki morlukları gidererek daha aydınlık bir göz altına kavuşmayı sağlar. Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml 8681925600142 piyasadaki fiyatı 69,90 TL’dir.

Ziaja 15 Ml Mavi Kantaron Özlü Göz Bakım Kremi

Ziaja göz altı kremi, göz altı morluklarının giderilmesini sağlar. Varlıklı içinde ne olduğu yardımıyla göz altındaki siyah halkaların görünümünü giderir. İçerdiği mavi kantaron özütü A ve E vitaminleri yardımıyla göz altını morarmaya karşı korur. Ziaja 15 Ml Mavi Kantaron Özlü Göz Bakım Kremi piyasadaki fiyatı 58,75 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.