Göz Altı Morluk Kapatıcısı En Güzel 8 Marka Tavsiyesi

0

Göz altı sorunlarını dönem dönem bir çok şahıs yaşamaktadır. Kimi göz altı morluklarından yakınırken kimi göz altı halkaları yada lekelerle baş etmek zorunda kalır. Hal bu şekilde olunca gözaltı sorunlarının gizlemek için göz altı kapatıcıları araştırılır. Bununla beraber göz altı kapatıcıları günlük ve hususi makyajı tamamlamak için lüzumlu malzemelerden biridir. En etkili, göz altı kusurlarını örten ve göz çevresine aydınlık veren 8 göz altı kapatıcı markasını ve fiyatlarını yazımızın devamında bildirdik.

En İyi 8 Göz Altı Kapatıcısı Hangileridir?

Loreal Inglot Krem Kapatıcı-Amc Cream Concealer 62

İçerisindeki E ve A vitamini ile zenginleştirilmiş formülü yardımıyla göz altına ışık yayar ve göz altı kusurlarını örter. Bununla beraber fondöten olarak da kullanılabilir veya başka ürünlerle karıştırılabilir. Piyasadaki fiyatı 110,00 TL’dir.

Farmasi Full Coverage Likit Kapatıcı Light Ivory 7 ml

Kremsi dokusu yardımıyla kolay dağılır ve göz altı çizgilerine dolmaz. Kapatıcılığı ile renk tonunu eşitler ve göz altındaki koyu halkaları, morlukları, kırmızılıkları ve renk eşitsizliğini düzenler. Gözenekleri, kırışıklıkları ve çizgileri gizler, tesiri uzun süre kalıcıdır. Piyasadaki fiyatı 32,99 TL’dir.

MAC Studio Finish SPF 35 NC42 7g

Hafifçe kapatıcının yoğun formülü yardımıyla cilt kusurlarını örter. Ciltte oldukça yoğun bir tesir bırakmaz ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Göz altındaki koyu halkaları, lekeleri ve sivilce izlerini etkili bir halde örter.  Bununla beraber suya dayanaklıdır ve sivilce oluşumuna niçin olmaz. Cildi nemlendirir ve doğum lekesi veya dövmeleri bile kapatma gücüne haizdir. Piyasadaki fiyatı 199,99 TL’dir.

Note Bb Göz Altı Kapatıcı – Concealer 02

İçerisindeki buğday aslı ve E vitamini içeren formülü yardımıyla göz çevresini korur. Üzüm ve turunç kabuğu özüyle cilt lekelerini azaltır. İnce yapısıyla ve yoğun kapatıcılığıyla ciltte ağır his bırakmaz, cilt kusurlarını örter. Tüm cilt tipleri için uygundur. Piyasadaki fiyatı 49,21 TL’dir.

Flormar Perfect Coverage Liquid Concealer 03 Light Beige

İnce kremsi yapısıyla göz altı torbaların ve halkaların görünümünü azaltır. İçerisindeki hususi bileşenler yardımıyla cildin erken yaşlanmasını önler. Göz makyajının daha etkili ve kusursuz görünmesine destek verir.  Piyasadaki fiyatı 46,74 TL’dir.

Max Factor Mastertouch Likit Göz Altı Kapatıcı 303 Fildişi (Ivory)

Hafifçe yapısıyla göz altını öteki bölgelerinden ayıran renk eşitsizliğini giderir ve etkili bir kapatıcılık sağlar. Kalem şeklinde hususi yumuşak uçlu likit kapatıcılığıyla göz altındaki morlukları ve mor halkaları kapatır ve  böylece cilt tonu eşitlenerek daha genç bir görünüm kazandırır.Piyasadaki fiyatı 110,39 TL’dir.

NYX Professional Makeup Kapatıcı – Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer 6 Vanilla 3.5 ml

Tüm cilt kusurlarını, sivilce ve güneş lekelerini, koyu halkaları ve morlukları etkili bir halde kapatır. Tek kat sürüldüğünde bile anında tesir eder ve ciltte ağırlık yapmaz. Sıcak ve soğuk havalarda asla ciltte kusma yapmaz ve ciltteki renk farlılıklarını eşitler. Piyasadaki fiyatı 102,40 TL’dir.

Clinique Line Smoothing Concealer No.02 Light Gözaltı Kapatıcısı

Göz çevresine anında aydınlık verir ve ince çizgileri, kırışıklıkları örter. Göz altını kamufle ederek ciltte bir bütünlük sağlar. İçeriğindeki aydınlık veren bileşenler yardımıyla göz altı morluklarını, kırmızılıkları ve şişlikleri gizler. Piyasadaki fiyatı 215,00 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.